Runar IL - Fyllingen

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 25. úno 2011 11:21:23

Runar IL - Fyllingen

25.02.2011 - 18:30

Obrázek


Runar IL - Fyllingen

Obrázek

Co mě dnes v nabídce zaujalo, pochází z 1. norské v házené mužů. Nesmějte se, házenou moc nemusím, nesázím ji a koho tato má první analýza v topicu házená zaujme, ať si dohledá veškeré potřebné informace, dle kterých se rozhoduje a připadají mu potřebná. Já to zde jen píši z pohledu naprostého laika, jelikož mě to trochu oslovilo a možná by byla škoda, kdyby se toto utkání v tichosti přešlo.

Runar IL poslední dobou dle statistik a čísel nic moc nepředvádí, i když to až tak doslova není pravda. V posledním utkání totiž porazil domácí Stord TIL 21:26, který byl v tomto utkání jasným papírovým favoritem. Nakopne tento výsledek Runar IL k lepším zítřkům? Jejich neúspěšné období podtrhuje fakt, že za posledních deset utkání vyhráli pouze 3x a za posledních 5 utkání už to jsou 2 vyhraná klání. Že by se mužstvo doopravdy vschopilo a začalo něco pořádného hrát? Tak to uvidíme v dnešním utkání. Runar IL doma odehrál 7 utkání, z toho 2x vyhrál a skóre dělá 191:206.

Fyllingen v minulém utkání přišel o krásnou bilanci 4 výher v řadě. Fakt že Fyllingen nastoupil na palubovce Elverumu, který se momentálně nachází na 2. místě a je to veliký favorit na zisk titulu a prohráli jen těsným rozdílem 32:31, což je výsledek za který se určitě stydět nemusí. Zajímavostí však je, že se právě s Elverumem setkal před 2mi koly i Runar IL, který hrál před vlastním publikem a toto utkání jasně prohrál 15:25, takže i toto srovnání leckoho může utvrdit, že Fyllingen je v momentálně lepší formě a herní pohodě. Fyllingen tak po poslední těsné porážce bude chtít načít novou výherní sérii a myslím si, že na to má dosti veliké šance. Fyllingen venku odehrál taktéž 7 utkání, 4x z toho zvítězil a skóre dělá 198:189.

Ligová tabulka:

Obrázek

Závěrem podotknu, že Runar IL a Fyllingen se za poslední 3 sezóny spolu střetli 6x. Z toho 5x vyšel jako vítěz Fyllingen a jednou zvítězil Runar IL.

Takže můj tip směřuje k výhře hostujícího mužstva, ale všechno to opravdu berte jako od velikého laika a kdyžtak zde uveďte potřebné a důležité informace se svými tipy :)

2- 1,65 Obrázek (aktuálně nejvyšší kurz na trhu)
2- 1,65 Obrázek (aktuálně nejvyšší kurz na trhu)
2- 1,60 Obrázek
2- 1,60 Obrázek
2- 1,55 Obrázek

26:30 OK

(tabulka byla ořezána a převzata z webu liga.cz)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 25. úno 2011 20:00:09

Re: Runar IL - Fyllingen

výsledek 26:30 OK, amatér měl zase jednou dobrý tip :)

Zpět na Házená

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.135s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore