Příspěvek ned 09. říj 2011 10:18:48

Kiel-Montpellier

2. kolo ligy mistrů v házené
9.10.2011 19:00
Sparkassen Aréna, Kiel


Kiel-Montpellier
Ve druhém kole házenkářské ligy mistrů na sebe narazí německý vícemistr THW Kiel a franzouský mistr MAHB Montpellier. V dresu domácích nastoupí nejlepší házenkář světa Čech Jícha a dále Ilić a Zeitz. O aktuální formě domácích mluví jednoznačně výsledky: V německém superpoháru porazily mistrovský Hamburg, v bundeslize vyhrály všech sedm utkání a první utkání v LIze mistrů přehráli maďarský Szeged 38:26. Navíc po loňské ''neúspěšné'' sozoně, kdy jim jen těsně utekl domácí titul a navíc nedokázali obhájit titul v Champions league.
HOstující Montpellier hraje také v dobré pohodě, když v domácí lize po 4 kolech si připsal 8 bodů. V lize mistrů si v úvodním duelu vítězství nad španělským Ademar Leon 38:34. Pro hvězdy Montpellier Nikolu Karabatiće a Vidala Kavtičnika bude zápas velice zajímavý, protože až do roku 2009 hráli za Kiel 4 roky.
Jasným favoritem jsou domácí, ale při kurze kolem 1,2 to není zas tak zajímavé. Proto sem si vzal jiný tip sázky-over 58,5. Oba celky jsou hodně ofenzivně laděné. Především domácí se budou tlačit dopředu, díky divácké podpoře. Ani hostující MOntpellier nemá problémy s útokem, když průměr branek na zápas mají 35 golů.

Tip: over 58,5
Kurz: 1,87 Obrázek