Příspěvek stř 24. říj 2012 13:16:15

Toulouse - Cesson

Toulouse - Cesson

24.10.2012 20:30
D1


Obrázek

Pro další OVER v házené jsem si dnes vybral D1 League z Francie. V dnešním zápase proti sobě nastoupí v loňském roce 6. tým tabulky z Toulouse a 10. Cesson. V současné tabulce nalezneme po 6. kolech Cesson na 6. místě tabulky se 7 body za 3 výhry a 1 remízu a soupeř z Toulouse se nachází na 9. místě s 5 body za 2 výhry a 1 remízu.

Toulouse
Domácí do tohoto ročníku nenastoupili zrovna v nejlepším světle. Sice dostali hned ze začátku nejlepší týmy z Francie a to Paris, každopádně na venkovních palubovkách se jím zatím nedaří, jelikož podlehli slabým soupeřům z Cretaile, Trembley a remizovali z Aix, což jsou týmy od 11. do 13. místa v tabulce a pro Toulouse je to ztráta.
Každopádně doma to zatím týmu šlape, kromě zaváhání z Aix, který byl první zápas v sezoně doma porazili, jinak si doma vyšlápli na silné Montpellier a následně na Billere, což je momentálně nejslabší tým z celé D1

Ovšem můj tip spočívá v počtu branek. Toulouse zatím nemá zrovna kompaktní obranu, což se snaží trochu dohánět útokem, který dává za zápas v průměru 30 bodů, ale obrana má na zápas 32 branek. Na domácí palubovce jsou přece jen Toulouse lepší s 32 brankami a 28 obrdrženými.

Cesson
Cesson vstoupil do ročníku o mnoho lépe. Co víc si mohl loňský tým přát, než hned na úvod získat důležité body proti týmům, který loňský a letošní rok bojují mezi 7. až 14. místem. Dokázali remízovat s Celestatem. A porazit silný Nantes a poté Cretail a St. Raphael. A málem si připsali na domácí půdě i skalp silných Dunkerque, kteří nakonec vyválčili výhru o 1 branku.

Četl jsem, že Cessonu se povedli nějaké nákupy a do týmu přišli i dobří Junioři, takže by už nemuseli hrát 2 housle jako dříve. Cesson má stejný průměr daných i obdržených branek 26 na zápas, ale na venkovní palubovce už obrana není tak dokonalá jako doma a má obdržených 29 a útok má venku 26 branek na zápas.

Proč si vybrat tento tip? Cesson jde vzhůru, tým hraje lépe než v minulém roce a nyní by si už na Toulouse mohli vyšlápnout. Dalším důvodem je všeobecná špatná obrana Toulouse a ne zrovna přesvědčivá obrana Cessonu venku, což by mohlo znamenat hodně branek. Navíc Toulouse má na domácí palubovce silný útok a pokud nechce Cesson prohrát tak se bude muset jeho útok vyrovnat s tím s Toulouse.

A posledním a hlavním důvodem je pro mě poslední vzájemné utkání na palubovce Toulouse v poháru z před 17 dní, kdy padlo 59 branek.

Pro mě je tedy toto OVER a jako příklad ještě poslední zápasy těchto týmů. 3x z poslední 5 zápasů padl dnešní over a v 1 k němu chyběla 1 branka.

07.10.12 COU Toulouse Cesson 30 : 29
30.05.12 D1 Cesson Toulouse 26 : 29
02.12.11 D1 Toulouse Cesson 34 : 27
30.09.11 COU Toulouse Cesson 31 : 27
29.04.11 D1 Toulouse Cesson 24 : 25

TIP
Over 55,5 1.9 (Kurz padá z 2.2!)
Obrázek
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek