Čína (Ž) - Česko (Ž)

<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek čtv 08. srp 2013 9:59:22

Čína (Ž) - Česko (Ž)

Začátek zápasu: 9.8.2013 ve 14:30 (Přímý přenos vysílá ČT4 Sport)

Obrázek

Světová Grand Prix pokračuje dalšími zápasy, ve skupině "I" se spolu navzájem utkají Argentina, Čína, Česko a Turecko. Už se nebude hrát v Dominikánské republice, nýbrž hongkongském Koloseu, které pojme 12,5 tisíce diváků. Tipuji, že českým holkám se z té atmosféry rozklepou ruce i kolena. Utkání se hraje od 20:30 místního času, takže klasický večerní zápas, tím pádem by mělo přijít dostatek fanoušků, kteří budou tlačit domácí hráčky k vítězství každého míče.

Čína ve skupině "D" zvítězila poměrně hladce - 3:0 nad Bulharskem, rovněž bez ztráty setu si poradila s Kubou, o ten ji připravilo až ve třetím zápase Nizozemsko. Češky jsem letmo sledoval v TV a stále slýchal hlášky typu: "aaach, to je škodaaa", "škoda, že české hráčky teď nevyužily" atd. Portoriko hrálo hrozně, nad ním vyhrály 3:0, se Srbskem nehrály špatně, ale prohrály 0:3 a proti domácím Dominikánkám byly jasně horší a měly jednoznačně prohrát na plné čáře, ovšem v domácím týmu došlo za stavu 2:0 a asi 14:8 ke ztrátě koncentrace, čehož naše kapitánka Havlíčková, pravděpodobně jediná z českého týmu co umí podat dokázala využít řadou úspěšných servisů, jenž ostatní Češky nakoply a nakonec se přemohly k výhře 3. setu. V posledním setu se ale obrázek hry vrátil do původních barev.

Myslím si, že Číňanky předvedou daleko víc týmovou hru a navíc budou silně podpořeny publikem. Češky mě svoji hrou nepřesvědčili, tak 3-4 hráčky se snaží něco hrát, jinak nepůsobí moc týmově. Na 5. tým světa to podle mě nebude stačit ani k výhře jednoho jediného setu. A než jsem to dopsal kurz už o nějakou setinu poklesl.


Tip: Čína -2,5 setu @ 1.562 Obrázek
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek pát 09. srp 2013 14:52:02

Re: Čína (Ž) - Česko (Ž)

3:0 (25:14, 25:17, 25:13) (-|

Zpět na Volejbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.968s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore