Příspěvek pát 07. říj 2011 12:09:16

Sisley Belluno – Tonno Callipo Vibo Valentina

Sisley Belluno – Tonno Callipo Vibo Valentina
3. kolo italské Serie A
9.10.2011 17:30

Sisley Belluno – Tonno Callipo Vibo Valentina
Domácí výběr je nástupnickým celkem po Slavném Sisley Treviso (toho loni opustil dlouholetý sponzor Benetton), jen se přesunuly o pár kilometrů do hor. V týmu zůstaly všechny opory a to jak slovenský reprezantační smečař Ogurčák, tak největší hvězda týmu Alessandro Fei. V posledním zápase proti Veroně zaznamenal 34 bodů s úspěšností neuvěřitelných 54%. Domácí jsou po úvodních dvou kolech na 11. místě s jedním bodem za prohru v tie breaku. V prvním zápase podlehly Latině 3:1 a ve druhém kole podlehli Veroně 3:2.
Hostující Vibo má připsané dva body. V prvním kole dokázal vyhrát na hřišti San Guistina po velice vyrovnaném zápase 3:2. V druhém kole naopak podlehli Cuneu, které si nechalo utéct začátek zápasu a doháněli to až v tie breaku. Mezi nejlepší hráče domácích patří holandský nováček v Serii A Klapwijk.
Tento zápas očekávám hodně vyrovnaný, a ani jeden tým nebude příliš riskovat ve hře. Od domácích očekávám, hru postavenou na smečeři Feiovi. Domácí výběr se bude chtít doma předvést, a tak si myslím, že se jim podaří připsat si první letošní výhru.

Tip: výhra Belluna 1
Kurz: 1,6
Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.


Za tento příspvěvek byl mogmil jednou ohodnocen.
Milan61 (pát 07. říj 2011 13:16:50)