Příspěvek pát 07. říj 2011 15:30:59

Andreolli Latina – Marmi Lanza Verona

3. kolo italské Serie A
9.10.2011 17:30


Andreolli Latina – Marmi Lanza Verona
Domácí celek je po dvou odehraných kolech na 5. místě se 4 body. V prvním kole si připsal 3 body za překvapivou výhru nad Bellunem. Ve druhém utkání prohrál se San Guistinem až v tie breaku 2:3. V posledním utkání zazářil Tine Urnaut, který tak velice dobře nahradil zraněného srbského Sašu Staroviče. Do tohoto zápasu by měl už od začátku nastoupit i největší hvězda domácích polák Jakub Jarosz.
Hostující Verona je na 10. místě se 2 body za výhru v tie breaku. V prvním kole přijeli na hřiště Cunea, které si s nimi poradilo bez větších problémů. Ve druhém kole hostili Belluno a podařilo se jim vyhrát v tie breaku. Do týmu hostů se po roce vrátil z Ruské ligy němec Robert Kromm, který proti Bellunu uhrál 27 bodů.
Podle všeho by se v týmů domácích měli objevit už oba tahouni týmu a to jak Urnaut tak Jarosz, o připadném startu Staroviče zatím nemám zprávy. Každopádně i v této sestavě by si měli domácí poradit s hostující Veronou. V úvodu sezony se jim docela daří, tak věřím, že vítěznou serii ještě protáhnou.


Tip: výhra Latiny
Kurz: 1,55
Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.


Za tento příspvěvek byl mogmil jednou ohodnocen.
Jozef (ned 09. říj 2011 12:20:09)