Příspěvek sob 08. říj 2011 7:10:06

Al Ahli - Al Arab

FIVB Club World Championships - základní skupina
08.10.2011 18:00


Al Ahli - Al Arab
Dnes začíná v Kataru mistrovství světa klubu. Domácí celek Al Arabi přivítá Egyptský výběf Al Ahlí. Dále je s nimi ve skupině loňský vítěz a italský mistr Itas Diatec Trentino a brazilský mistr.
Al Arabi je 4 násobným katarským mistrem a tak si opět zopakuje účast v této soutěži. Letos v létě do jeho dresu přestoupil náš reprezentant Jiří Popelka. V týmu se dále potká s německým univerzálem Christian Pampelem či polákem Kadziewidzem. Dále jsou v týmu dva italové a holanďan. Cílem Katarského výběru je dostat se do semifinále mezi nejlepší 4 celky světa. To ale budou mít proti italskému a brazilskému mistru hodně složité. Loni se jim v premiérovém ročníku podařilo zvítězit hned v úvodním duelu právě proti dnešnímu soupeři Al Ahli 3:1, poté prohráli s Belchatowem 3:0 a nakonec s Teheránem 3:1.
Al Ahli je zástupcem afrického kontinentu a jako vítěz egyptské ligy byl přizván na účast v letošním ročníku. Loni v premiérovém ročníku zkončil v základní skupině A jako poslední když nedokázal uhrát jediný bod a dokázal získat pouze jeden set a to právě se svým dnešním soupeřem. S polským mistrem Belchatowem i s Teheránem prohráli hladce 3:0.
V dnešním úvodním duelu bude egyptský celek ideální soupeř na rozehrání. Al Arabi přes léto posílili a tak s nejslabším celkem této skupiny by si měli poradit bez výraznějších problémů. Rozhodující zápasy domácí celek teprve čekají.

Tip: výhra Al Arab 1
Kurz: 1,45 Obrázek


aktuální kurzy: http://www.spojkasport.cz/volejbal/zapas-vitez-zapasu/fivb-club-world-championships-mui
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.


Za tento příspvěvek byl mogmil 3x ohodnocen.
Hermann (sob 08. říj 2011 12:15:08), Jozef (sob 08. říj 2011 20:24:52), Parez (ned 09. říj 2011 7:07:45)