Příspěvek sob 08. říj 2011 11:04:31

Casa Modena – Acqua Paradiso Monza Brianza

3. kolo italské volejbalové Serie A
9.10. 2011 18:00


Casa Modena – Acqua Paradiso Monza Brianza
Domácí celek po dvou odehraných kolech vede Serii A, když dokázala jako jediná vyhrát dosavadní dvě utkání. V prvním kole si připsala výhru 3:1 na svém hřišti pro římu. Ve druhém kole si poradila s nováčkem Seriie A Ravenou 3:0 na jejich hřišti. Největší hvězdou domácích je Dennis, který v minulém kole uhrál 19 bodů.
Hostující Monza má zatím 3 body. V prvním kole podlehla italskému mistru Trentinu 3:0 (ale dokázali se s nimi celkem dobře držet). Ve druhém zápase si celkem bez problémů poradili s nováčkem v Serii A Padovou 3:1. Trenér hostující Monzy, Zanini, už má k dispozici argentinského nahravače De Cecca. Nejvíce bodujícím hráčem v posledním utkání byl Nikič s 18. body.
V tomto zápase jsou podle bookmakerů favoritem domácí, ale myslím, že Monza má šanci překvapit domácí výběr. Modena sice vede ligu, ale to jen díky tomu, že zatím hrála jen se slabšími soupeř (jak řím tak Ravena se pohybuje na dně tabulky). Naproti tomu Monza dokázala uhrát velice pohledný zápas proti nejlepšímu světovému týmu Trentinu. Navíc tým vede Zanini, který trénuje i Slovenskou reprezentaci a jeho kvality byli vidět na mosledním ME, kde slováci patřili k velkému překvapení. Proto využiju poměrně velkého kurzu na tuto sázku.

Tip: výhra Monzy
Kurz: 2,5
Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.


Za tento příspvěvek byl mogmil 2x ohodnocen.
Jozef (sob 08. říj 2011 20:27:40), Kodas (ned 09. říj 2011 13:49:56)