Příspěvek ned 16. říj 2011 7:13:18

Trentino – Macerata

Dohrávka 4. kola volejbalové SErie A
17.10. 2011 20:00


Itas Diatec Trentino – Lube Banka Marche Macerata

Domácí Trento patří nejen v italské lize, ale i celosvětově ke světové špičce. V jejich dresu nastupuje i náš reprezentační univerzál Jan Štokr. V italské lize zatím procházejí bez problémů, když porazili Monzu i Padovu 3:0 a pouze s Piacenzou hráli tie break. Trentino je do konce tohoto týdne v Kataru, kde obhajuje loňský titul v MS klubů. V dosavadním průběhu procházejí hladce, když mají všechny vítězství ze základní skupiny.

Macerata patří v italské lize k top 3 společně s Cuneem a Trentem. Proto se není čemu divit, že všechny tři dosavadní odehrané zápasy si připsali plný bodový zisk. V dresu hostů nejvíc září Igor Omračen, který pravidelně získává přes 20 bodů na zapás.

Pondělní dohrávka 4. kola bude opravdovou volejbalovou lahůdkou. Oba celky patří k tomu nejlepšímu co italská liga nabízí. K tipu na vítěze se přikláním k domácímu Trentu, před vlastním publikem budou hrát co to dá. Jedinou nevýhodou jim bude nedávná účast na MS klubů a s tím spojená únava. Ale hráči těchto kvalit by si s tím měli poradit.Tip: výhra Trentina
Kurz: 1,7
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.