Příspěvek pát 03. srp 2012 21:49:20

Bulharsko-Argentina

Obrázek - Obrázek Bulhaři jsou jasnými favority zápasu, až mě ta výška kurzu překvapuje. Argentina je sice kvalitní volejbalové družstvo, ale Bulhaři jsou přece jen o něco lepší. Letos se utkali celkem 4x s bilancí 2:2. Bulhaři dokázali vyhrát poslední dvě vzájemné střetnutí, což svědčí o kulminaci jejich formy.
Podstatným a směrodatným ukazatelem je pro mě zápas s Polskem, jedním s největším favoritů. Bulhaři hráli s Poláky své druhé utkání na turnaji a hráli výborně, bez větších chyb a skvěle takticky zvládni zápas dovést do vítězného konce 3:1 na sety.
Argentinci se utkali s Poláky posledně a dostali 3:0. Připouštím, že Poláci byli po prohře donuceni hrát na 150%, ale přesto, kdyby byla Argentina kvalitnější mužstvo, tak jim aspoň set vezme nebo neprohraje o tolik, prohrát sety o 7, 5 a 9 bodů není ve volejbale málo.
Podle mě to jsou jednoduché kupecké počty, kdy Bulhaři disponují herně i takticky lepším týmem, takže by Argentinci museli jít hodně nahoru na to, aby dokázali Bulhary porazit.


Obrázek Tip: Bulharsko za krásný kurs 1.65
Sázejte co nejdříve kurs bude určite klesat...:) GL
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.


Za tento příspvěvek byl mistr-kombik jednou ohodnocen.
MaTeJ47 (sob 04. srp 2012 9:15:49)