MotoGP - VC USA: Ben Spies

<<

joey16

Uživatelský avatar

Příspěvky: 105

Registrován: sob 18. pro 2010 11:16:56

Příspěvek čtv 21. črc 2011 20:19:02

MotoGP - VC USA: Ben Spies

24.7. 23:00

VC USA - BEN SPIES

Obrázek

Další závod MotoGP se uskuteční v USA na známém okruhu Laguna Seca. Jako domácí zde jede Ben Spies a právě toho jsem si vybral pro svou sázku. Tento sympatický Američan letos stanul dvakrát na pódiu, z toho jednou byl první, když vyhrál závod v Nizozemí. V celkovém pořadí se momentálně nachází na šestém místě. Na okruhu Laguna Seca se Benovi hodně dařilo, ještě když jezdil americké superbiky vyhrál zde 4krát, jednou skončil druhý a dvakrát čtvrtý. Dvě čtvrtá místa však zaznamenal ještě ve svých hodně mladých letech. Když loni jezdil jel na tomto okruhu jako jezdec MotoGP skončil zde na velice solidním šestém místě, když jel na netovární Yamaze. Poprvé zde ale v MotoGP jel již v roce 2008, když jel za Suzuki na divokou kartu a ani tehdy se mu nevedlo vůbec špatně, skončil osmý, dokázal přitom porazit například jeho týmového kolegu na Suzuki a ikonu MotoGP Lorise Capirossiho, Colina Edwardse nebo Marca Melandriho. Letos již tento Američan jezdí tovární verzi Yamahy a po nepřesvědčivém začátku sezóny si pomalu zvyká a zlepšuje se. Jsem přesvědčen, že na domácí trati, na které se mu daří, úspěšně předvede své jezdécké umění a obsadí minimálně pozici v TOP5, které se mi jeví jako tutovka. Osobně si však zahraju umístění do 3.místa, které není vůbec nepravděpodobné.


Umístění Spiese v posledních 5 závodech (chronologicky): 3.místo (Catalunya), nedokončil (Silverstrone), 1.místo (Assen), 4.místo (Mugello), 5.místo (Sachsenring)


Obrázek


TIP: umístění do 5.místa: kurz 1,4 Obrázek důvěra: 8,5/10
TIP: umístění do 3.místa: kurz 3 Obrázek důvěra: 6,5/10


BTW: Kdyby někdo chtěl větší risk, na vítězství Bena je vypsán luxusní kurz 15.
<<

joey16

Uživatelský avatar

Příspěvky: 105

Registrován: sob 18. pro 2010 11:16:56

Příspěvek ned 24. črc 2011 22:54:26

Re: MotoGP - VC USA: Ben Spies

Takže 4.místo

do 5. místa OK
do 3. místa KO

Zpět na Auto-moto

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.134s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore