IRC - Rallye Monte Carlo

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek ned 16. led 2011 17:27:11

IRC - Rallye Monte Carlo

Tak tady to vezmu jenom zběžně, protože s novou revoluční sezónou kráčíme do neznáma a nikdo si netroufne tvrdit, jak tato sezóna skončí a kdo jaké bude mít výsledky.

U Bwinu jsem nalezl sázku na Rally Monte Carlo, které se odjede 19. – 22. ledna 2011. Jedná se o vítěze tohoto závodu a já zde svého favorita mám.

Ve skupině IRC přibylo velice zvučné jméno a to Petter Solberg, který v loňské sezóně skončil na celkovém 3. místě v té nejvyšší skupině a to WRC. V Monte Carlu bude startovat s Peugeotem a nedovedu si představit, jak se mu zde bude dařit. Na tohoto norského borce je vypsán kurz 6.

Můj favorit je ale jiný pilot. Je to Juha Hänninan, který má k dispozici tovární vůz Škody a to Fabii S2000, se kterou loňskou sezónu v této skupině IRC získal titul. Na tohoto rychlého fina je vypsán kurz 2,5 a já mu rozhodně věřím. Kdyby totiž nezvítězil on, tak ho určitě zastoupí náš Honza Kopecký, který je kolegou z továrního týmu Škody Juha.V loňské sezóně skončil na 2. místě a oba vozy tak udělaly obrovský poprask v této soutěži. Věřím, že tovární tým oba vozy opět skvěle připraví a nastaví a česko finská dvojice zajede opět vynikající závod. Ještě doplním, že na Honzu Kopeckého byl vypsán stejný kurz jako na P. Solberga a to 6.

Ve středu začnu držet palce oběma jezdcům naší továrny Škodovky a věřím, že spolu zase vybojují cenný "dabl" (Juha 1., Kopecký 2., Solberg 3.)
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek ned 16. led 2011 18:27:01

Re: IRC - Rallye Monte Carlo

Teda klobouk dolů máš perfektní znalosti o rally a GL %%- %%- %%-
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek ned 16. led 2011 18:28:04

Re: IRC - Rallye Monte Carlo

něco o tom vím, mohl bych pokračovat, ale stejně by vám to moc neřeklo, tak jenom tak krátce :)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 19. led 2011 10:37:27

Re: IRC - Rallye Monte Carlo

tak se nám to rozjelo, kdo má rád tento sport, tak live na eurosportu nebo zde http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=1 ... art=sports
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 19. led 2011 16:59:12

Re: IRC - Rallye Monte Carlo

máme první den za námi, ostatní závodníci teprve dojíždějí, ale ti nejlepší, kteří nás zajímají jsou již v cíli. Po prvním dnu vede Juho Hänninan který má 44s náskok na 2. Loixe a třetí je Petter Solberg. Tím tedy zatím vychází Juho, kterého jsem pasoval na první místo, ale před námi jsou ještě 2 dny, kde se může přihodit všelicos (defekty, různé technické závady, atp., kterých dnes bylo opravdu hodně a nejedna posádka kvůli těmto problémům odstoupila). Ještě doplním, že Honza Kopecký, tedy týmový kolega Juhy ve Škodě Motorsportu je zatím 5. a na druhé místo ztrácí cca 35s které v tomto závodě ještě nic neznamenají.
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 20. led 2011 16:54:52

Re: IRC - Rallye Monte Carlo

tak nám akorát začalo sněžit, což vedoucí trojice nečekala a nestihla tak přezout. Juho I Honza Kopecký to zřejmě jeli na řezaných slickách a to prostě nejde, tudíž přišla i obrovská ztráta a propad tabulkou. To samé postihlo ještě Solberga, který měl defekt a v kufru s sebou veze 2 pneu s hřebíkama na sníh, takže zde můžeme očekávat ještě zlepšení. Všichni ale musí odjet ještě jednu vložku na aktuálních gumách, což není dobré pro ani jednoho z této trojice. Holt takové je Monte. Ale Juho Hänninan ztrácí ze 4. pozice na leadera 16s, tak zítra bude muset přitlačit, aby získal plný počet bodů
:(

Zpět na Auto-moto

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.173s | 32 Queries | GZIP : Off Livescore