1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

<<

Páry#26

Příspěvky: 6

Registrován: úte 11. říj 2011 13:19:13

Příspěvek stř 12. říj 2011 21:49:57

1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

Datum: 13.10.2011
Čas: 18:00
Hala: MSH Dubina Ostrava
Soutěž: Fortuna extraliga mužů / Česko


Dnes jsem k analýtze zvolila televizní utkání mezi týmy 1. SC WOOW Vítkovicemi a Torpedem Havířov. Vedoucí tým extraligy přivítá v domácím prostředí nováčky z Havířova, kteří po roce opět vybojovali extraligovou příslušnost.



1. SC WOOW Vítkovice

Vítkovický tým je v tomto zápase jasným favoritem. Ne nadarmo vede tabulku extraligy, leč pouze s náskokem jednoho bodu. Za sebou tedy nechává i mistra ze Střešovic nebo ambiciózní Chodov. Vítkovičtí v letošním ročníku dokázali dosud v každém utkání bodovat. Naposledy vykradli Prahu, když naložili týmu Future osm branek a vyhráli zaslouženě 8:2. Ostravský tým vstřelil během dosavadních čtyř utkání 35 branek, což je prozatím nejvíce ze všech soupeřů.

Nejproduktivnějším hráčem domácích je Martin Tokoš s dvanácti kanadskými body za osm gólů a čtyři asistence. V bodování celé soutěže je Tokoš druhý za Matějem Jendrišákem z Chodova. Druhým nejproduktivnějším hráčem vítkovického týmu je Radim Polášek. Ten doposud nasbíral dest bodů za čtyři góly a šest asistencí.

Velmi zajímavé bude toto utkání pro obránce Filipa Heczka v dresu domácích. Právě Filip Heczko je totiž odchovancem havířovského klubu.

Poslední tři utkání :

Ostrava - Vítkovice 7:12
Vítkovice - Bohemians 7:8pp
Future - Vítkovice 2:8

Sestava v posledním utkání : Souček- Jelínek, do 21.Heczko, Suchánek P., Kološ, Hubálek, do 21. Veltšmíd- Tokoš, Polášek, Žák- Hrubý V. (21.Veltšmíd), Hrubý L., Jankulár Pa.- Řezanina, Matúš, Hájek (51.Hrubý V.).


BUR2a3e28_S41.jpg
BUR2a3e28_S41.jpg (32.76 KiB) Zobrazeno 14522 krát





Torpedo Havířov

Havířovský celek po roční odmlce opět startuje v nejvyšší české florbalové lize. V ročníku 2009/2010 havířovští spadli do druhé nejvyšší soutěže, následující sezonu však suvereně vyhráli ligu a vrátili se zpět do extraligových vod. Teď je tedy Torpedo zpět a chce se poprat o co nejlepší umístění. A kluci z Havířova nezačali vůbec špatně. V prvním kole sice odjížděli z Prahy se sklopenými hlavami po výprasku 12:4 od Chodova, v kole následujícím však na domácí půdě urvali alespoň bod s Otrokovicemi a v kole třetím si již odváželi plný počet bodů z Pardubic po výhře 9:4. Nesmím opomenout ani zisk dvou bodů na domácí půdě po porážce Liberce 5:4 po prodloužení. Při pohledu na výsledky tedy můžeme zaznamenat stoupající formu havířovského týmu.

Nejproduktivnějším hráčem hostí je Lukáš Jurčík, který vévodí spolu s Pavlem Kožušníkem kanadskému bodování ve svém klubu.Tito hráčí mají na kontě deset bodů. Oba shodně za 6 branek a čtyři asistence. V kanadském bodování soutěže zaujímají páté a šesté místo, přičemž Kožušník má odehráno o zápas méně, než Jurčík.

Stejně jako pro Filipa Heczka na straně Vítkovic bude zápas velmi emotivní pro Jiřího Juhaňáka. Ten sice florbalově vyrostl v Havířově, předchozí dvě sezony však hájil dres právě vítkovického klubu. Jeho start je ovšem nejistý, v minulém zápase musel kvůli zranění odstoupit.


Poslední tři utkání :

Havířov - Otrokovice 5:6pp
Pardubice - Havířov 4:9
Havířov - Liberec 5:4pp

Sestava v posledním utkání : Krupa, Kotula - Kuttler, Suszka, Beneš, Jurčík, Starostka, Plášek, Kožušník, Vydra, Bajgar, Juhaňák, Čelechovský, Bezděčík, Kožušník, Varta, Peřka, Firda, Kowal


hav.jpg
hav.jpg (40.52 KiB) Zobrazeno 14522 krát



Poslední vzájemná utkání :
Vítkovice - Havířov 6:2
Havířov - Vítkovice 3:5

Vidíme, že i poslední vzájemná utkání hrají ve prospěch domácích Vítkovic.



Můj závěr Přestože havířovští v roli nováčka nevstoupili do ligy vůbec špatně, Vítkovice na Dubině neporazí. Útočná síla domácího celku se projeví v plné parádě a v čele s Tokošem tým domácích smete v derby Torpedo.


Online přenos : Live komentáře k zápasu můžete sledovat na stránkách České florbalové unie pod tímto odkazem - http://online.cfbu.cz/online-44677.htm nebo si záapas můžete pustit v televizi na stanici ČT4 Sport.


TIP Výhra domácích - kurz - 1.10 - Obrázek

- kurz - 1.10 - Obrázek


Opět přeju hodně štěstí všem, ať se daří :)
<<

adiavy

Příspěvky: 1683

Registrován: pon 02. kvě 2011 17:25:21

Příspěvek stř 12. říj 2011 21:55:12

Re: 1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

Sorry, ale oplatí sa vobec písat kvôli 1,10 ?? :-??
<<

Páry#26

Příspěvky: 6

Registrován: úte 11. říj 2011 13:19:13

Příspěvek stř 12. říj 2011 22:15:16

Re: 1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

Píšu to, protože mě to baví, ať už je kurz nízkej nebo vyšší :) Tenhle zápas mě zaujal už jen proto, že derby těchdle dvou týmuů je jakousi tradicí, tak jsem to napsala i když kurz nestojí za moc no #:-s
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek stř 12. říj 2011 22:18:00

Re: 1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

ale analýza super :ymhug:
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek stř 12. říj 2011 22:53:02

Re: 1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

florbal nikterak nesleduju, ale zaráží mě, že u takto nízkého kurzu není vypsán jakýkoliv handicap *-:)
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

adiavy

Příspěvky: 1683

Registrován: pon 02. kvě 2011 17:25:21

Příspěvek čtv 13. říj 2011 6:18:04

Re: 1. SC WOOW Vítkovice - Torpedo Havířov

Páry#26 píše:Píšu to, protože mě to baví, ať už je kurz nízkej nebo vyšší :) Tenhle zápas mě zaujal už jen proto, že derby těchdle dvou týmuů je jakousi tradicí, tak jsem to napsala i když kurz nestojí za moc no #:-s

OK, OK, tak píš ďalej :)

Zpět na Florbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.149s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore