Příspěvek pát 23. říj 2015 14:31:48

Rugby - N.Zéland vs JAR

N.Zéland - JAR
Rugby - MS
24.10.2015 - 17:00

Tak už se blíží další etapa MS v rugby, tentokrát semifinále. Ve čtvrtfinále jsem nečekal skvělý výkon Skotů, kteří neskutečně potrápili Australany a vyhráli jen díky totálnímu zářezu rozhodčího který nepískl jasný faul na Skota dvě minuty před koncem. Tento moment rozhodl a je fakt škoda že ho rozhodčí přehlédli, každopádně velký respekt ke Skotům, věřil jsem totiž, že dostanou pěkně nařezáno, což se ani zdaleka nevyplnilo. Dalším zajímavým střetnutím byl zápas N.Zélandu s Francií. All Blacks chudáky Francouze roznesli na kopytech, neměli žádnou šanci. A zítra je čeká JAR.

Je k zamyšlení, proč je N.Zéland tak dobrý. Je toho samozřejmě hodně, jak brutální síla a agresivita tak týmovost, sehranost, zkušenosti atd. ale podle mě je rozhodující jiná věc. Jejich kombinace. Jejich strojově přesné přihrávky v extrémní rychlosti a které jsou často velmi překvapivé. Myslím že to bude platit i na Afričany, kteří museli bojovat s Walesem. Nakonec jdou dále ale neviděl jsem u nich nic extra s čím by mohli zastavit a překvapit N. Zéland. JAR tu podle mě není v nejlepší fazóně a to prostě na All Blacks nebude stačit. Obrana Walesu jim dělala velké problémy a JAR se nemohla prosadit tak, jak by chtěla. A teď narazí na mnohem lepší defenzivu, což pro ně bude velký problém. Nový Zéland vyhraje, o tom nepochybuju a myslím si že to bude podobná show, jako proti Francii i když takový debakl to asi nebude. Velmi se na zápas těším, čekám výhru okolo 33:12. Nový Zéland zde podle mě nenajde rovnocenného soupeře. Tip je že N.Zéland vyhraje o 9 bodů a více

Tip: Nový Zéland -8, @1.91 u Bwin