GRANDFINÁLE SUPERSTAR

<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 01. čer 2011 15:39:15

GRANDFINÁLE SUPERSTAR

5.6. 2011 - 20:00

Pro mě netradiční sázka na superstar, která bude pro mě vůbec první v mé sázkařské kariéře. Dosud nikdy jsem nevsadil na podobnou událost jako jsou volby, superstar a podobné věci. Teď si to ale dovolím tipnout.

ObrázekGabča Gunčíková-Lukáš AdamecObrázek

Minulou neděli bylo na řadě vyřazování, které mělo rozhodnout o postupu dvojice do velikého Grandfinále. Prakticky bez nervů mohla být Gabriela Gunčíková, která postupila jako první a napětí bylo cítit ze zdola při dvojici Adamec - Šeps. Osobně jsem byl zvědavý jak dopadne, protože Šeps byl hodně oblíbený, ale jeho vystoupení neměly se zpěvem vůbec nic společného a tak po zásluze vypadl on. Celkově se mi tato rastafariánská loutka v superstar vůbec nelíbila, protože jednoduše si hrál na něco co není jinak by dávno odpálkoval, protože tohle není rasta.

FINÁLE V NEDĚLI 5.6. 2011
Veliké finále tak obstará podle mého názoru nejkvalitnější dvojice Gunčíková a Adamec. Co se týče Gunčíkové, tak v sedmnácti letech na ní není známky nějakého stresu při zpěvu a je vidět, jak si hodně věří přičemž porota ji hodně pomáhá. Její rockový hlas je opravdu fantastický. Krásná blondýna, po které jistě po soutěži někdo rychle skočí a svou budoucnost si díky superstar již zajistila. Nicméně výhra 200 000 euro je více než lákavá a ruku na srdce, je favoritkou. Porota ji doslova zbožňuje, Zeťová nemá pokaždé slov na její výkon, Habera slintá po její kráse a hlasu a rytmus ten se v tom sotva vyzná, ale stačí mu, že je to kost. :D

Lukáš Adamec si nemyslím, že by byl favoritem ve finále. Je to výborný zpěvák a rovněž o něm bude po soutěži hodně slyšet, ale soutěž nevyhraje. Porota na něj rovněž má skvělé názory, má dobrý hlas a hodně předpokladů pro velikou budoucnost. Právě s Gunčíkovou jsou velice dobří přátelé, bydlí spolu na pokoji a oba jsou hrozně rádi, že právě spolu mohou být v posledním vystoupení.

Můj názor:
Osobě si myslím, že Gunčíková je velikou favoritkou, proč ? Hodně hlasů posílají mladiství, kteří slintali především po Harrichovi, což je ještě dítě a vždy měl v sále hodně dětských fanynek, které i kolabovaly. Jenže Adamec je čtyřiadvacetiletý muž, který takovou podporu od této kategorie mít nemůže. Smsky mu tak především chodí z jeho města a kraje + od lidí, kteří prostě hlasují podle zpěvu.

Jenže Gunčíková je v soutěži už jako holka sama delší dobu a prakticky od začátku finálových kol je největší favoritkou soutěže i podle kursů. Je ji sedmnáct let, není to tak dávno co vyšla základku, teď chodí na gympl a všude je to věková kategorie, která do takové soutěže zapadá a posílají hlasy. Dále jak sem řekl, Gunčíková je na pohled pěkná a tak se rozhodně budou posílat smsky z chlapského koutu jelikož je hodně co k vidění. No a když k tomu připočtu názory velikých zpěváku a lidí co se řídí jen zpěvem, tak těch smsek nebude taky zrovna málo.


ObrázekFacebook:
Když jsem se podíval letmo na počet fanoušků na Facebooku, tak rovněž Gunčíková vede a má po Šeps na něm nejvíce fanoušků. Adamec má v současnosti 27 000 fanoušků a Gábina jich má o více než dvanáct tisíc více. Není to žádný extra důležitý fakt, jen naznačuji, že Gunčíková je oblíbenější co si já myslím.

Sázka:
Koukal jsem se na kursy jen u českých sázkovek, takže nevím jestli to má vypsáno ještě někdo. Nicméně u fortuny i tipsportu je rovný kurs @ 1.4, ale synot tip má @ 1.50 což není špatné.

MŮJ NÁZOR TEDY ZNÁTE, TEĎ UŽ JEN ABY SE POTVRDIL ...

Teď jen již připomenout SMSKOVÝ TVAR, KTERÝ JE :
STAR 9 na číslo 906 06 13.

....sám jsem podpořil sázku 7 hlasy :D tak GL

TIP: GABRIELA GUNČÍKOVÁ @ 1.50 SYNOT TIP Obrázek

Obrázek
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

TheKoky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 291

Registrován: čtv 07. dub 2011 10:05:50

Příspěvek stř 01. čer 2011 15:53:49

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Pěkný doufám, že vyjde fandim Gabče :) Asi taky pošlu hlas kost i dobře zpívá :-bd :)) ;)




:-bd
Nejoblíbenější klub : Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovka : Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 01. čer 2011 19:36:13

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

jj :x
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek stř 01. čer 2011 20:00:55

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

mně teda není moc sympatická, připadá mi jako umělá barbína.. asi mám divnej vkus :)
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek stř 01. čer 2011 20:35:59

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Já si myslím, že hlavně posílají hlasy holky a né kluci a holky budou posilat spíše Adamcovi, ve zpěvu zas tak velkej rozdíl není.. proto si myslím, že bohužel vyhraje Adamec :-q
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek čtv 02. čer 2011 15:20:56

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Adamec nevyhraje ;) já tomu nevěřím
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek čtv 02. čer 2011 19:40:19

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Masacek píše:Adamec nevyhraje ;) já tomu nevěřím


Já taky ne. :-bd

Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek
<<

stistko1

Příspěvky: 312

Registrován: stř 06. dub 2011 8:05:51

Příspěvek pát 03. čer 2011 22:45:48

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

cela slavna supertar JE PEKNEJ PODVOD,NEVERIM ZE MEL SEPS MENE HLASU NEZ ADAMEC ... HABERA MA VELKY VLIV COZ UZ NEKOLIKRAT UKAZAL...
S sms je to snad o 12t.na facebooku pro Gabinu,tak by mela VYHRAT,ale jak asi citi hodne lidi je to podvod...takze se muze stat vse...
Ze Seps huli,to je jeho vec,travka je leciva...:-)))
PODLE ME SE MUZE STAT vsechno...vsadte radeji na fotbal :-bd
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pát 03. čer 2011 22:54:45

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Tak podvod to být může,ale zas tam muže hrát i roli ten fakt,že Šeps už dál nechtěl a diváky to už nasralo to jeho chování a tvrzení.
Pak zas Adamec je jedinej slovák co zustal v Superstar,takže komu pošlou Slováci hlas? Pochybuji,že Čechům,když Slováci chtějí být vždy a ve všem lepší než Češi a naopak.Slováci pro Adamce a Češi z 90% pro Gab.

Nemyslím si,že by v tom byl zas tak velký podvod ;)
Každopádně vyhraje Gunčíková,už z toho důvodu,že pro diváky atraktivnější a je to slečna,Která má prostě ve všem o něco navíc ; hezká je,takže pánové z Čr 100% budou posílat,hlas má krapet lepší,je mladá,takže muže jít daleko a pokud pujde Čr zastupovat na Eurovision jako vítězka soutěže,tak má šanci udělat velký skok pro sebe a ziskat prestižní ocenění pro Čr.:)

Takže good luck
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek pát 03. čer 2011 23:22:09

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Tak Gábinka teď už nejlépe jen za 1,35 u Tipsráče.
Obrázek Obrázek
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek pát 03. čer 2011 23:29:07

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Je to podvod, ja zajímavé, že je už podruhé česko slovenské finále, toto už bylo podle me domluvene na začátku soutěže, že ve finále bude jeden čech a jeden slovák..
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek sob 04. čer 2011 0:17:11

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

k0udy píše:Je to podvod, ja zajímavé, že je už podruhé česko slovenské finále, toto už bylo podle me domluvene na začátku soutěže, že ve finále bude jeden čech a jeden slovák..


Ale jak letos, tak i předloni to bylo česko-slovenský finále logickym vyústěnim soutěže.

V TOP 3 ČSS 2009 byl Šmajda, Chodúr a Stará. Chodúr jako favorit soutěže (a navíc jedinný Čech) by sotva mohl být poražen jak od Šmajdy, tak od Staré. = československý finále.

V TOP 3 ČSS 2011 byl Šeps, Gunčíková a Adamec. GG jako nejkrásnější a nejlépe zpívající soutěžící z ČR měla ve finále místo už tak trochu "rezervovaný". Slováci už tam měli jen jednoho zástupce. Celkem sympatickýho chalana z Košic, ze kterýho asi nebudou šílet 13-letý pubiny jako z Haricha, ale kterej bude zase málo lidem vyloženě nesympatickej. A jen tak mimochodem - byl to zřejmě nejlépe zpívající kluk v soutěži.

Tak jak to měla jinak, KURVA FIX, dopadnout?!! b-(
Obrázek Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek sob 04. čer 2011 7:31:11

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Tak koukám, že se jedna čistě internetová sázkovka nabízející ČSS našla. Asi vás nepřekvapí, že je to Obrázek nicméně na GG je tam 1,27, což je pořád horší než 1,35 + 5% MP na Obrázek . Pochopitelně, slovenští patrioti se můžou radovat, 3,00 na Lukyho není nikde.
Obrázek Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek sob 04. čer 2011 22:03:33

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Obrázek Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek ned 05. čer 2011 0:33:59

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Tak nevim. Ten drop o lecčems napovídá. Co ještě něco přisadit? :-bd
Obrázek Obrázek
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek ned 05. čer 2011 4:26:22

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Obrázek

Speciálními hosty Grandfinále jsou EVA A VAŠEK :)) :-bd
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek ned 05. čer 2011 4:44:48

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

jardis27 píše:Obrázek

Speciálními hosty Grandfinále jsou EVA A VAŠEK :)) :-bd


Ty jo, jsem přemejšlel jestli je to sranda nebo ne (v nějakym spešl dílu X-Factoru totiž byli), no a jelikož Onkel Google mlčí, tak to asi sranda bude...
Obrázek Obrázek
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek ned 05. čer 2011 5:34:37

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Frick píše:
jardis27 píše:Obrázek

Speciálními hosty Grandfinále jsou EVA A VAŠEK :)) :-bd


Ty jo, jsem přemejšlel jestli je to sranda nebo ne (v nějakym spešl dílu X-Factoru totiž byli), no a jelikož Onkel Google mlčí, tak to asi sranda bude...


Podle zdrojů blízkých Nově a Markíze skutečně vystoupí jako speciální hosté Eva a Vašek a za zpívají píseň od queen- bohemian rhapsody .Vítězi finále pak předají speciální cenu a to výběr jejich CD pod názvem Plná taška Evy a Vaška :))
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

GIMLI

Příspěvky: 9

Registrován: pát 06. kvě 2011 18:43:43

Příspěvek ned 05. čer 2011 9:57:46

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

cela slavna supertar JE PEKNEJ PODVOD,NEVERIM ZE MEL SEPS MENE HLASU NEZ ADAMEC ... HABERA MA VELKY VLIV COZ UZ NEKOLIKRAT UKAZAL...
S sms je to snad o 12t.na facebooku pro Gabinu,tak by mela VYHRAT,ale jak asi citi hodne lidi je to podvod...takze se muze stat vse...
Ze Seps huli,to je jeho vec,travka je leciva...))
PODLE ME SE MUZE STAT vsechno...vsadte radeji na fotbal


Ale prosim ta nechci aby som ta vysmial. Mi chces povedat ze Šeps spieval lepšie ako Adamec hej??? TO by si si mal asi ísť umyť uši potom aby si lepšie počul. Adamec je zaslúžene vo finale ľudia tiež niesu sprostí a počujú kto ako spieva. Nedajbože že by to ten Šeps ešte vyhral to by bola hanba pre naše oba národy že by to vyhral niekto kto nevie spievať.
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek ned 05. čer 2011 11:25:31

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

jardis27 píše:Podle zdrojů blízkých Nově a Markíze skutečně vystoupí jako speciální hosté Eva a Vašek a za zpívají píseň od queen- bohemian rhapsody .Vítězi finále pak předají speciální cenu a to výběr jejich CD pod názvem Plná taška Evy a Vaška :))


Tak pokud budu hrát pořád na "vážnú notéčku", tak Efa a Šašek vážně ne, ale tohle taky nebude marný:
Obrázek
Obrázek Obrázek
<<

stistko1

Příspěvky: 312

Registrován: stř 06. dub 2011 8:05:51

Příspěvek ned 05. čer 2011 12:09:26

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Ale prosim ta nechci aby som ta vysmial. Mi chces povedat ze Šeps spieval lepšie ako Adamec hej??? TO by si si mal asi ísť umyť uši potom aby si lepšie počul. Adamec je zaslúžene vo finale ľudia tiež niesu sprostí a počujú kto ako spieva. Nedajbože že by to ten Šeps ešte vyhral to by bola hanba pre naše oba národy že by to vyhral niekto kto nevie spievať.

neslo mne o zpivani ale logicky o sms...chapes?
Jinak Adamec zpiva pekne,ale neverim ,ze mu ty mladoucky holky posilaj sms...GL %%-
<<

GIMLI

Příspěvky: 9

Registrován: pát 06. kvě 2011 18:43:43

Příspěvek ned 05. čer 2011 12:46:01

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

stistko1 píše:Ale prosim ta nechci aby som ta vysmial. Mi chces povedat ze Šeps spieval lepšie ako Adamec hej??? TO by si si mal asi ísť umyť uši potom aby si lepšie počul. Adamec je zaslúžene vo finale ľudia tiež niesu sprostí a počujú kto ako spieva. Nedajbože že by to ten Šeps ešte vyhral to by bola hanba pre naše oba národy že by to vyhral niekto kto nevie spievať.

neslo mne o zpivani ale logicky o sms...chapes?
Jinak Adamec zpiva pekne,ale neverim ,ze mu ty mladoucky holky posilaj sms...GL %%-


Tak teraz už s tebou súhlasím ;)
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek ned 05. čer 2011 22:26:58

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Tak to mi poser, Adamec vítěz :D :D :D a to live dnes večer šly kursy na gabinu až na @ 1.14 a na Adamce byly kursy až 5.30 .... neříkám nic :D :-\
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek ned 05. čer 2011 22:29:44

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Přesně jak jsem řikal.. :D
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek ned 05. čer 2011 22:36:43

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

GG padala na Fortuně až k 1,1 (1,04 s MP 5%)!!!
Obrázek Obrázek
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek ned 05. čer 2011 22:38:55

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

tak bohužel.. fortuna si výhrou Adamace asi nemálo nahrabala..
<<

GIMLI

Příspěvky: 9

Registrován: pát 06. kvě 2011 18:43:43

Příspěvek ned 05. čer 2011 22:40:51

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Adamec krásne :) ^:)^
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek ned 05. čer 2011 22:47:09

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Ještě chci říct, že to rozhodně není tak, že by mi vadil Luky jako vítěz. Jako lidsky. To určitě ne. Kdyby neměl proti sobě Miss Gun, tak určitě fandim jemu.

No, jen bych byl nerad, kdyby se kvůli tomu, že v ČSS skončila až druhá, nějak neprosadila. Chci aby se mohlo jistý holce říct: "Ewo, máš tu konkurenci!"
Obrázek Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek ned 05. čer 2011 22:53:05

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Nejšťasnější obyvatetlé exČSR:
1.-4. Šéfové Fortuny, Tipáče, Synottipu a Chance
5. Lukáš Adamec b-(

Kurňa. Jsem si to neměl kazit sázakama. No, v průběhu jsem dobře tipunul Pappovou na vypadnutí (1,50) a Slovák lepší než Čech (1,35). Ale tohle jsem tedy nedal. Bohužel, nedá sa nič robiť.
Obrázek Obrázek
<<

TheKoky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 291

Registrován: čtv 07. dub 2011 10:05:50

Příspěvek pon 06. čer 2011 9:07:48

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Nemáte někdo její facebook ? :D Ale aby to nebyl fake dík :D
Nejoblíbenější klub : Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovka : Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek úte 07. čer 2011 6:41:45

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

TheKoky píše:Nemáte někdo její facebook ? :D Ale aby to nebyl fake dík :D


Copa máš za úmysly? :D

btw: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... stove.html

V tom videu, co tam je, se vyjádřila v tom smyslu, že modeling dělat nechce z toho důvodu, že je na to moc velkej chlap.

V tom případě žije v ĆR 96% gayů, :D
Obrázek Obrázek
<<

TheKoky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 291

Registrován: čtv 07. dub 2011 10:05:50

Příspěvek úte 07. čer 2011 7:30:05

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Frick píše:
TheKoky píše:Nemáte někdo její facebook ? :D Ale aby to nebyl fake dík :D


Copa máš za úmysly? :D

btw: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... stove.html

V tom videu, co tam je, se vyjádřila v tom smyslu, že modeling dělat nechce z toho důvodu, že je na to moc velkej chlap.

V tom případě žije v ĆR 96% gayů, :D


Čeká na toho pravého ( mě :D :)) :)) )
Nejoblíbenější klub : Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovka : Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek stř 08. čer 2011 8:21:22

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

TheKoky píše:
Frick píše:
TheKoky píše:Nemáte někdo její facebook ? :D Ale aby to nebyl fake dík :D


Copa máš za úmysly? :D

btw: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... stove.html

V tom videu, co tam je, se vyjádřila v tom smyslu, že modeling dělat nechce z toho důvodu, že je na to moc velkej chlap.

V tom případě žije v ĆR 96% gayů, :D


Čeká na toho pravého ( mě :D :)) :)) )


No hele. Pokud nebudem počítat její zpěv, tak o to nejcennější, co měla, již asi přišla.

No, prejže to s ní bude chtít chodit po hudebních stuidích, kde bude zkoušet. \m/
Obrázek Obrázek
<<

TheKoky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 291

Registrován: čtv 07. dub 2011 10:05:50

Příspěvek stř 08. čer 2011 8:47:16

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

:)) Škoda, že je z Jankovic a né z Prahy :P :| ~x(
Nejoblíbenější klub : Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovka : Obrázek
<<

Frick

Příspěvky: 332

Registrován: úte 31. kvě 2011 23:57:55

Příspěvek stř 08. čer 2011 8:57:54

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

TheKoky píše::)) Škoda, že je z Jankovic a né z Prahy :P :| ~x(


Za svou životní láskou snad půjdeš i na konec světa, ne?
Obrázek Obrázek
<<

TheKoky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 291

Registrován: čtv 07. dub 2011 10:05:50

Příspěvek stř 08. čer 2011 9:26:16

Re: GRANDFINÁLE SUPERSTAR

Frick píše:
TheKoky píše::)) Škoda, že je z Jankovic a né z Prahy :P :| ~x(


Za svou životní láskou snad půjdeš i na konec světa, ne?


To jo no ;) :D
Nejoblíbenější klub : Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovka : Obrázek

Zpět na Jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.313s | 73 Queries | GZIP : Off Livescore