1xbet

<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek sob 15. říj 2016 20:30:49

1xbet

chci vás všechny varovat před touto SK, sou to podvodníci, asi před půlrokem sem vyhrál soutěž v psaní analýz na stavky.com ve výši 70 eur, v pravidlech měli požadavek na vklad 10 eur, který sem úspěšně prohrál :D a ještě nesmyslný protočení x5 čili abyste mohli vůbec něco vybrat musíte protočit 350 eur a to už je taky pěkná loterie, takže nevim čeho se báli každopádně toho bonusu jsem se dodnes nedočkal :-l :-q
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 15. říj 2016 21:06:39

Re: 1xbet

Jn já tam před pul rokem založil učet, připsali mi bonus přitom žádné info moc nebylo a když jsem chtěl vybrat napsalo mi, že nemám protočený bonus, kam počítali jen sázky s kurzem asi 1.80+ a to snad jen na sázky 1x2, takže dobrý hajzlove, to jsem ten bonus radši zrušil. ted mi psali den zpátky bonusový kod na sázku, tak jsem to tam ted hodil Real Madrid nad 5.5, když vyjde tak ještě tam něco hodim a když ne tak už stejně k těm svinakum nedám ani kačku. Nepřehledne stránky až amatersky působící, zdaleka ne všechno na české verzi stránek v češtině viz nastavení atp.... Bonusy dost ubohe ještě ty jejich bonusove body, na kterých se snad ani vyhrát nedá....
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek sob 15. říj 2016 21:14:11

Re: 1xbet

to je snad russian bookie ne? bullshit jebat je, ale ten real ti vyšel kolik byl kurz?
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 15. říj 2016 22:07:16

Re: 1xbet

Byla livka v 60. asi za 1.92 :)

Jojo je to ruský shit, co nemá ani udělaánpořádný překlad řada věcí je tam rusky azbukou co ani nepřečtu, takže docela děs.
Ve srovnání s konkurencí jako bet365, sportingbet, pinna, unibet nesrovnatelné a samozřejmě i české sázkové kanceláře jsou na tom lépe jako tipáč, chance, ifortuna...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek sob 15. říj 2016 22:21:08

Re: 1xbet

aha, já myslel kolik tam bylo před zápasem... no to je jedno, jinak svatá pravda :ympeace:
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

Mac

Uživatelský avatar

Příspěvky: 20

Registrován: čtv 18. dub 2013 9:15:41

Příspěvek stř 05. črc 2017 11:56:28

Re: 1xbet

Podobných sázkovek je víc a nestojí to za ty nervy se do nich registrovat bonus nebonus.
» Hej Karviná!!!
Aneb v mých žilách koluje zelená krev
» Zdar Ostravo!!!
Aneb více města, více fotbalu
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 05. črc 2017 20:48:45

Re: 1xbet

Teď už ani není potřeba se jimi zabývat, nemají u nás licenci, zákon vymysleli fakt pěkný , aspon ta sazka se s nabídkou dorovnala tak nějak. Tipsport ujde ale po objevení sazky tam nesázím a fortuna sorry ale radši moc nekomentuju, šířka nabídky je na rok 2017 hrozná, bookmaker zaspal.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 05. črc 2017 21:27:04

Re: 1xbet

Neuminho píše:Teď už ani není potřeba se jimi zabývat, nemají u nás licenci, zákon vymysleli fakt pěkný , aspon ta sazka se s nabídkou dorovnala tak nějak. Tipsport ujde ale po objevení sazky tam nesázím a fortuna sorry ale radši moc nekomentuju, šířka nabídky je na rok 2017 hrozná, bookmaker zaspal.

Já teda souhlasím s tím, že Fortuna slabá. Jinak já sázím u Tipsportu. Ale spíš ze setrvačnosti. Vím, že sazka to teď předělala. Nemám s ní ale větší zkušenosti. V čem je lepší než třeba Tipáč?
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 05. črc 2017 22:07:27

Re: 1xbet

michals93 píše:
Neuminho píše:Teď už ani není potřeba se jimi zabývat, nemají u nás licenci, zákon vymysleli fakt pěkný , aspon ta sazka se s nabídkou dorovnala tak nějak. Tipsport ujde ale po objevení sazky tam nesázím a fortuna sorry ale radši moc nekomentuju, šířka nabídky je na rok 2017 hrozná, bookmaker zaspal.

Já teda souhlasím s tím, že Fortuna slabá. Jinak já sázím u Tipsportu. Ale spíš ze setrvačnosti. Vím, že sazka to teď předělala. Nemám s ní ale větší zkušenosti. V čem je lepší než třeba Tipáč?



Když se podíváš na jejich nabídku na jednotlive ligy, tak zjistíš že toho vypisujou daleko, daleko více... včetně i třeba střelců na norskou, finskou či třeba MLS fotbal.. ale je toho více. Já si tam osobně vyberu daleko snadněji než u tipsportu. Zachvíli je třeba MLS, tipsport má základ 1x2 a zatím +18 dalších nabídek, sazka základ 1x2 +106 nabídek. Ohromný rozdíl, sázky na rohy, střelce, karty atd... Vypisujou toho snad víc než bet365 a to jsem ještě ani neviděl u žádné jiné zahraniční nabídku širší než tam, zajímavou měl i 1xbet ale u nás rozhodně toto, což se vyrovnává i těm za hranicemi :-bd Nevím jak je to s vyššími vklady na sázky, ale vzhledem k tomu, že nedávám za tisíce mě to ani moc nezajímá a kdybych byl v sázení úspěšný a mohl sázet za tyto peníze a sázkovky by to nedovolili asi bych si nechal udělat web a prodával bych svoje postřehy, ale tak do té doby je ještě bohužel asi daleko, jestli vůbec přijde.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 05. črc 2017 22:23:08

Re: 1xbet

Ta šířka nabídky souvisí asi s tím, že jsou nějak napojeny na zahraniční síť sázkovek. Známý mi říkal, že když má u někoho předplacený tipy, který sází větší počet lidí, tak u sazky díky napojení na zahraničí spadne kurz mnohem rychleji než u tipáče nebo fortuny. Což ale není v mém případě problém, protože na tyhle služby já moc nejsem.

Ta šířka nabídky zajímavá, třeba začnu sázet taky u nich. Ještě to zvážím, ono v tom stejně moc rozdílů není. Třeba u tipáče mě baví, že často pořádají různé soutěže o odměny, většinou věrnostní body na sázení.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 05. črc 2017 22:36:58

Re: 1xbet

Všechny ty soutěže mají tak akorát ten smysl tě oškubat ještě více.

Je to furt stený podávat každý den sázky, aby jsi měl nakonec na výhru, která odpovídá polovině toho co jsi na tom prohrál asi tak nějak bych to zhrnul pokud se zrovna nedaří, navíc nemůžeš prošvihnout vubec nic a furt aby jsi měl na paměti, že musíš vsadit a nebo na těch livkách vyhrává zase ten s nejvyššími výhrami, tak aby vsadil na co nejvyšší kurz, když je tam ten limit vkladový aspon... Pro mě jsou tyhle soutěže o hovně, plus je aspoň možnost vydělání netů psaním analýz na jejich foro, ale moc to nedělám, dostal jsem se tam poměrně do mínusu a to už ti pak klesne logicky sledovanost a inspirace zvlášť a abych se o něco snažil pul hodiny a více něco vymýšlel a sepisoval a pak z toho nic nebylo, to mě moc neláká, radši budu psát tady.

Sazka má taky soutěže fantasy když se podíváš... Nevím přesně co se pak za ty výhry v těch jejich sazka bodech dá pořídit soutěže jsou ale zajímavé, nicméně ti o tom zatím moc nepovím, účastnil jsem se jen jedné ale vypadá to že mají několikrát i do týdne a jde podobně jako ve všech fantasy at už fotbalových, hokejových apod ligách trefit nejúspěšnější hráče na hřišti...
Příklad byl tam zápas PlayOFFF NHL Nashville - Pittsburgh
Měl jsi složit dvě pětky a golmana tuším, no bohužel jsem nevyhrál ač teda odměnu dostala lepší polovina sázejících 50% bylo vypsano na odměnu 50sazka bodů, ale zatím nevím na co přesně jsou.
Prostě jsi tam naskladal hráče a za ně jsi měl body za goly, assistence, čiste konto brankáře atd bylo toho více, sice ne tak zatím propracovane, ale nějaký základ to mělo a to považuju za daleko zajímavější a lákavější soutěž než prostě jít na tipáč, každý den vsadit a doufat, že na tom neprohraju víc než mžu získat.. A to nehovořím o tom, že do tamté soutěže byl třeba vstup zdarma i když jsou tam některé i se vstupným v podobě těch bodů, ale zase nevím jak je jinak získat a co s nimi, třeba se za ně dá normálně sázet.
Když se tam zaregistruješ a schválí ti to, můžeš taky vsadit za 200,- Kč tuším bez nějakeho vkladu na vyzkoušení, výhru pak mužeš vybrat teda asi až po vkladu, ale tak to je asi logické, musí ověřit kolik ti je a tak a to ověří vkladem. No každopádně je tam i 100% bonus prvního vkladu ale vůbec jsem nepochopil jak to přesně funguje při registraci jsem dostal mi přišlo těch 200 automaticky a po tom 100% se slehla zem, nevím asi jsem nedával uplně pozor při registraci.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 06. črc 2017 7:25:14

Re: 1xbet

No tu fantasy od sazkabetu hraji pravidelně už od jejího založení, ale tuhle soutěž neberu úplně do spojení se sázením. Tam můžeš sestavy povětšinou dávat zdarma, někdy je vstup za ty jejich tokeny, který průběžně sbíráš. Těch mám vždy hrozně moc. Tahle fantasy je fakt super, už jsem v ní vyhrál hodně cen (1000 Kč na účet + 1200 Kč poukázky na nákup v Alze + 1000 Kč na sázení u sazky + jednou vstupenky na zápas Plzeň Mladá Boleslav, což byl super zážitek :) ). Určitě budu pokračovat i příští rok.

Jinak ty soutěže u Tipáče jsem myslel hlavně teď poslední rok, kdy pořádají různé tipovačky. Tam většinou nezáleží na vkladu (nebo je dána fakt minimální hranice kolem 50 Kč) a tipuješ buď přesný výsledky zápasů nebo pořadí prvních sedmi závodníků například v biatlonu. Naposledy byla soutěž v tipování pořadí závodníků MotoGP nebo F1. Sice jsem trefil vždy maximálně 2 ze 7, ale na zpestření dobré. :D

Ty průběžné soutěže, jako třeba v livku, celoroční 15 mega nebo Tipliga mě moc taky neberou. Supr je Tipcup, který ale hrozně omezili, že budou pořádat jenom snad 2 za rok. Což je škoda, soutěž ve stylu vyřazovacího pavouka jako v play-off mě bavila.

Jinak u sazky registrovaný již jsem, byl jsem u nich tuším už v době, kdy to kurzové sázení měli ještě před tou změnou a moc mě to nenadchlo. Jinak ale možná to u nich znovu zkusím, pokud je tam nabídka o tolik lepší, jak píšeš.

Zpět na Rady, návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.140s | 44 Queries | GZIP : Off Livescore