Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 23. úno 2011 13:41:16

Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

Takže prosím o radu ohledně výběru peněz u sázkovky PINNACLE Obrázek ...nějak už si nwm rady... :D Jelikož stále mě to odmítá udělat a výběr a přichází mi pouze tento mail(což je vlastně, že jsem neudělal nějakou min. sázku..., ale přitom už jsem tam něco málo prosázel, předem děkuji moc za rady všem, co užitečně poradí :) ):
Dear Pinnacle Sports Client,

Your withdrawal request was declined. The reason we declined your withdrawal is you made a deposit and are now requesting a withdrawal without a minimum amount in wagers.

Please see the information under the Cashier option Deposit Methods of our site. Any deposit made to an account without a minimum amount of wagers placed will incur both a deposit and withdrawal fee. Fees include those incurred by Pinnacle Sports that are normally absorbed and not charged to the client.

In accordance with our policies, if you proceed with the withdrawal, your account will be charged the standard withdrawal fee. The fee is based on the withdrawal option selected. For the amount of your fee, please review the information on the Cashier information pages of our site, www.pinnaclesports.com.

In addition, you will also be charged for the fee paid by Pinnacle Sports to accept your deposit. The Moneybookers fee is 2.8%, the Moneybookers Direct Deposit fee is 4%, NETELLER fees are 2.3%, NETELLER 1-Pay fees are 4%, Credit or Debit card fees are 4% and the INSTADEBIT fee is 4%.


If you choose to proceed, and accept the fees, please advise our Customer Service Department at csd@pinnaclesports.com.

Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 23. úno 2011 14:48:33

Re: Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

ödkazuje tě to na jejich FAQ, ale tam jsem vysvětlení teda nenašel a že tu u toho sedím a čučím docela dlouho. Je to tvůj první výběr? A předpokládám, že to chceš na MB, že?
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 23. úno 2011 14:54:04

Re: Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

Šlejška píše:ödkazuje tě to na jejich FAQ, ale tam jsem vysvětlení teda nenašel a že tu u toho sedím a čučím docela dlouho. Je to tvůj první výběr? A předpokládám, že to chceš na MB, že?


Přesně tak, je to můj 1. výběr a chci přes MB :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 23. úno 2011 15:41:26

Re: Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

Bump, help me pls ~x( ~x( ~x(
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 23. úno 2011 16:31:30

Re: Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

Hledá se dobrá duše!!! :(( :(( :((
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek čtv 24. úno 2011 9:56:49

Re: Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

Už je to vyřešený, vše je OK, i když to dalo docela práci :D :) B-)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 24. úno 2011 9:57:51

Re: Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

tak to jsem rád, že se ti to nakonec podařilo :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek čtv 24. úno 2011 9:58:56

Re: Prosím o radu, jak vybrat penízky u PINNACLU

Šlejška píše:tak to jsem rád, že se ti to nakonec podařilo :)


JJ, ale i tak díkes tobě za snahu+aktivitu ;)

+pár lidí chce vědět, jak jsem se nakonec vyřešil...mno "jednoduše" ptal jsem se jich furt dokola, kdy budu moct udělat free výběr, ale furt to nějak obcházeli a neodpověděli přesně, ale pak už jo....každopádně mně pravidlo neřekli, prej je to nějak inviduální...takže musíš nejdřív něco prosázet a pak budeš moct udělat výběr... L-)

Zpět na Rady, návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.138s | 34 Queries | GZIP : Off Livescore