Co je vlastně burza jako Betfair nebo Betsson?

<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 18. kvě 2011 12:46:02

Co je vlastně burza jako Betfair nebo Betsson?

Většinou, když se zeptáte nezkušeného sázkaře pro kterého je jedničkou Bwin nebo Expekt (media) jestli okusil Betfair, které patří na trhu první příčka co se týče burzy, tak odpoví, že sen evzná v těch číslech apod. (Burza). Připravil jsem si tedy vysvětlení a podrobnější charakteristiku, kterou jsem já sám u Betfair zažil !

Obrázek
Betfair patří k největším gigantům na světě co se celkového koloběhu týče. Obrovské procentu je na burzách právě u nich, protože nad ostatními společnostmi mají obrovský náskok.
Burza je vlastně tržiště sázek, kde může každý registrovaný se zlaťákama na kontě nabídnout vlastní kurs a nebo ho tzv. koupit od jiného registrovaného. Z velikého procenta to bývají pochopitelně uzavřené sázky s kursy, které jsou vyšší než u ostatních sázkových kanceláří. Betfair je již dávno lokalizován do českého jazyka a jejich právníci nevyvracejí ani možnosti platit u nás daně v případě, že se změní naše zákony.


Mé osobní zkušenosti s Betfair :
Na burze Betfair obchoduji již hodně dlouho a vždy jsem byl hodně spokojen. V současnosti jsem z tohoto hlediska v plusu ač jako prodávající či kupující v zisku přes 780 euro. Jenže v poslední době změnou trochu jiného systému jsem trochu nespokojený.

Důvody ? Déle trvá než příjmu nějakou sázku, z pravidla mi ten kus uteče a výhody, které betfair měl upadly. Dále jsou problémy co se samotného účtu týče. V historii zobrazení mého účtů byly zaregistrovány přístupy z Irských, Skotských, ale také Německých IP adres, kde jsem ani náhodou nebyl. Napsal jsem na podporu a odpověď se dostavila v podobě změnění hesla a omluvy. No z daleko to není takové jako dříve, ale pořád je to nejlepší burza na světě.

Zajímají Vás burzy, ale nechcete Betfair ? zkuste třeba Betsson, Betchange atd.

Obrázek

V PŘÍPADĚ NĚJAKÝCH OTÁZEK, RÁD ODPOVÍM ;)
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 18. kvě 2011 13:00:05

Re: Co je vlastně burza jako Betfair nebo Betsson?

Sázíte u Betfair ? co na ty poslední změny u nich říkáte ? :-B
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

26lukas26

Uživatelský avatar

Příspěvky: 135

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:53:56

Příspěvek stř 18. kvě 2011 13:52:45

Re: Co je vlastně burza jako Betfair nebo Betsson?

u betfair som mal ucet pre "free first bet" ale vobec som nerozumel týmto kurzom a zdá sa mi že stále nerozumiem ujasni mi tú tabulku kurzom prosím ťa
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek stř 18. kvě 2011 13:58:14

Re: Co je vlastně burza jako Betfair nebo Betsson?

Betfair je podle mě děsně nepřehledný a sere me ta tabulka na nevyhru,nejak mi to furt neleze do hlavy a proto tam sazet radši nechci...jinak betsson je velice dobrý :)
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 18. kvě 2011 16:16:13

Re: Co je vlastně burza jako Betfair nebo Betsson?

lukas vysvětlení ti pošlu během zítřka do vzkazu ;)
Rafa Betsson není dobrý, lépe řečeno podprůměrný co se týká služeb a ostatních důležitých věcí .... brzké limity apod. oproti tomu je Betfair GIGA GIGANT (*)
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek

Zpět na Rady, návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.138s | 31 Queries | GZIP : Off Livescore