vstupní bonus-bet at home

<<

peda

Příspěvky: 5

Registrován: úte 01. úno 2011 9:47:53

Příspěvek ned 25. zář 2011 19:27:41

vstupní bonus-bet at home

Vsimnul sem si tedka ze sazkova kancelar bet at home nabizi vstupní bonus 50% z vašeho vkladu. Chci se zeptat jestli s tim nekdo nemate zkusenosti, protože me napada jeden skvělej způsob, jak toho využít. Je mi jasný, že asi budu muset těch 50% vkladu protocit, ale pokud po mně nebudou chtít protočit celej muj vklad+bonus, tak nemam vůbec co ztratit ne? a i kdyby chtěli celej vklad+bonus, tak se da vsadit tech 50% na kurz co nejmensi a takhle trikrat za sebou..... kdyz treba jenom jeden nevyjde, tak bych si vybral svuj vklad a sem v klidu. Prosil bych o rady o těch , kdoi s tim už mají nejaké zkušenosti. Díky:)
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek ned 25. zář 2011 19:43:25

Re: vstupní bonus-bet at home

peda píše:Vsimnul sem si tedka ze sazkova kancelar bet at home nabizi vstupní bonus 50% z vašeho vkladu. Chci se zeptat jestli s tim nekdo nemate zkusenosti, protože me napada jeden skvělej způsob, jak toho využít. Je mi jasný, že asi budu muset těch 50% vkladu protocit, ale pokud po mně nebudou chtít protočit celej muj vklad+bonus, tak nemam vůbec co ztratit ne? a i kdyby chtěli celej vklad+bonus, tak se da vsadit tech 50% na kurz co nejmensi a takhle trikrat za sebou..... kdyz treba jenom jeden nevyjde, tak bych si vybral svuj vklad a sem v klidu. Prosil bych o rady o těch , kdoi s tim už mají nejaké zkušenosti. Díky:)


No podle mě je tam určenej minimální kurs, na kterým to musíš protočit, ale nevím.
<<

peda

Příspěvky: 5

Registrován: úte 01. úno 2011 9:47:53

Příspěvek ned 25. zář 2011 19:54:14

Re: vstupní bonus-bet at home

no právě proto to pisu sem, protoze doufam ze s tim ma nekdo zkusenosti a vi presne jak to funguje...

Zpět na Rady, návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.126s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore