Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

<<

Kodas

Příspěvky: 8

Registrován: pon 15. srp 2011 14:09:48

Příspěvek ned 09. říj 2011 11:57:14

Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

Zdravím ;) jaký je podle vás na sázení nejlepší sport? Co vám nejvíce vychází a co naopak ne ? Mě nejvíce vychází když jde o malé kurzy 1,3-1,4 na to kdo ve fotbale vstřelí gól, a pak overy/undery. Naopak asi nejhorší sport mi přijde tenis(nevím proč ale přijde mi že hodně favoritů v kurzu 1,3-1,6 prohrává).
<<

Oggy

Příspěvky: 41

Registrován: ned 31. črc 2011 13:08:03

Příspěvek ned 09. říj 2011 12:08:37

Re: Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

Právěže tenis je jeden z nejvíce ziskových, jen je potřeba se v něm orientovat a sázet valueable tipy. Sázet favority s nízkým kurzem není moc vynosné... Ale tak každého názor...
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek ned 09. říj 2011 12:26:11

Re: Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

Přesně tak, tenis patří k nejvýnosnějším sportům při sázení, ale já sázím fotbal, protože mi vychází a tenisu nerozumím. Ale také se hodněkrát nechám inspirovat od dobrých tenisových tipérů tady an forum, k nejlepším patří Hejhula a confused. Hejhula si vyhledává valuebety s yvsokými kursy a hodně mu to vychází, je to určitě lepší, než sázet na favority.
<<

Kodas

Příspěvky: 8

Registrován: pon 15. srp 2011 14:09:48

Příspěvek ned 09. říj 2011 13:27:52

Re: Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

Právě že znám hodně lidí co na tenisu vydělává ale když si hodím na tiket k něčemu tenis tak mi to vždycky pokazí :D to si budu muset nechat poradit :) ve fotbalu mám dobrý výsledky ;) až budu mít nějakej tip podělím se ;) jinak co říkáte na Baseball?
<<

MaTeJ47

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2203

Registrován: sob 19. úno 2011 13:22:26

Příspěvek ned 09. říj 2011 14:31:42

Re: Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

U mňa je najziskovejší hokej. A podobne ako Feedjo sa tiež sčasu-načas inšpirujem tenisovými analýzami tu na fore lebo v tenise sa absolútne nevyznám.
<<

matuskovo

Příspěvky: 54

Registrován: ned 24. črc 2011 20:29:16

Příspěvek ned 09. říj 2011 15:12:28

Re: Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

hokej :ympeace: občas si zahrám aj tenis
<<

Oggy

Příspěvky: 41

Registrován: ned 31. črc 2011 13:08:03

Příspěvek ned 09. říj 2011 16:32:04

Re: Jaký sport a příležitost je podle vás nejúspěšnější ?

Kodas píše:Právě že znám hodně lidí co na tenisu vydělává ale když si hodím na tiket k něčemu tenis tak mi to vždycky pokazí :D to si budu muset nechat poradit :) ve fotbalu mám dobrý výsledky ;) až budu mít nějakej tip podělím se ;) jinak co říkáte na Baseball?


Baseball je parada, je hodne o statistice a obzvlast MLB. Kdyby me aspon trochu bavil, tak se o nej urcite zajimam a vsazim. Celkove sporty za velkou louzi jsou zajimave z pohledu statistickeho sazeni viz B2B atd atd...
Pointa je, ze je nejlepsi sazet, aspon ze zacatku, sport, kteremu opravdu rozumis, nejlepe jen jednu konkretni ligu. Ja mam ted napriklad trochu utlum a sazim z 80% jen anglickou Premier League s yield okolo 10%... BPL je co se týká dostupných informací nejlepší možnou ligou, na druhou stranu dostupnost informací hodně sráží kurzy a najít něco valuable bývá problém.
Jestli bydlíš v nějakým větším městě tak doporučuji se zaměřit na sporty tam hrané. Informace máš z první ruky a v poněvadž se většinou jedná o české ligy tak by neměl být problém najít ani valueable kurzy. Abych uvedl příklad, studuju v Brně tak teď těžím z marnosti místní Zbrojovky, včerejší kurz 2,5 na Znojmo jsem nemohl nechat ležet...

Zpět na Rady, návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.215s | 34 Queries | GZIP : Off Livescore