Systém

<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 12. bře 2019 8:44:46

Systém

Ahoj Všem,

zhruba před devíti lety jsem se registroval na toto fórum. Celkem to tu frčelo a já byl vášnivým sázkařem. Časy se mění, tipfórum upadá, a z vášně se stala závislost. Proč to píši.
Toto je asi jediné fórum na českém trhu, které vždycky mělo jasnou hlavu a patu. A velice často jediným spojencem v životě.
Asi tu všichni víte, že sázením se nedá vyhrávat, jen si něco sázením nahrazujete.
Sázení je o pravděpodobnosti, o výhodě nad bookies. Zjistil jsem, že peníze ve vyšším množství, ve vyšším, které nyní mám, zcela a jistě k životu nepotřebuji. A když si pak člověk v hlavě srovná, proč vlastně sázel, přijde na to samotné jádro, tak pak dokonce zjistí, že sázet prostě nemusí, že mu to nic nepřináší, pač ten čas, který člověk tráví nad vybíráním zápasů, mu nikdo a nic nevrátí. A vpodstatě o tom časem to je.
Čas je strašně neurčitý, nikdo z nás totiž neví, kolik toho času vlastně ještě na tomto Světe má, tak proč ho trávit nad sázením, proč ho do tohoto investovat ? Když ho můžete věnovat svým blízkým, sami sobě...
Když jsem svému terapeutovi sdělovat na sezení, že přicházím na to, že mě ani až tak už nesere kolik peněz jsem do toho vložil, ale ten čas, ten čas, který mi prostě nikdo nevrátí. Ten čas, který jsem prostě zmuchlal a zahodil, ano ten čas, který jsem mohl žít zcela úplně a jinak.
Teď si budu pro mnohé z vás protiřečit, ale věřte, že tím se pro mě uzavře celý kruh, a budu mít možnost z tohoto kruhu vystoupit.
Dík za váš čas, když jsem tu byl. Snad vám tento sázkařský systém zkrátí alespoň trochu čas, když nebudete chtít z toho kruhu vystoupit.

Oč se jedná. Dal jsem si práci, a proštudoval jsem několik fór, různých diskuzních stránek o sázení, hodně toho přečetl. Uvažoval o pravděpodobnosti, zaměřil se na to, jak bookies tvoří kurzy atd. atd.
Myslím si, že jsem pravděpodobnost převrátil na moji stranu, a bookies porazil.
Chtěl bych znát váš názor, zda mohu tento systém považovat za vítězný, požádat vás o uznání, kterého si mi v životě nikdy moc nedostalo, a konečně a vklidu odejít do ústraní.

Řečí čísel asi takto:
testovací období 9 měsíců

2019 otestovaných zápasů

to znamená...

224 zápasů na měsíc
56 zápasů na týden
8 zápasů denně

to stačí k …

čistému zisku 22.417,92 Kč

to značí...

2490,88 Kč na měsíc čistý zisk
622,72 Kč na týden čistý zisk
88,96 Kč na den čistý zisk
11,12 Kč čistého zisku na jeden zápas.

Prosím o Vaše komenty.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 12. bře 2019 14:13:27

Re: Systém

No spíš než ten model, kde jsou nějaká čísla, která sice vypadají takhle hezky, ale moc k nim nemám co říct, mě zaujal ten sloh předtím. Asi každý by si měl na začátku nebo i během sázení položit otázku, proč do toho jde a co od toho očekává. Jestli mu jde hlavně o zábavu, kdy si zpestří sledovaný zápas, nebo jestli chce na tom zbohatnout, nahradit práci vidinou snadného výdělku atd. Já jsem zastáncem toho prvního přístupu, samozřejmě i zde je nutné dodržovat zásadní zásady jako bankroll management atd. Ale rozhodně to pak nemůže sklouznout k něčemu, o čem jsi tu psal, jako je zanedbávání sebe a svých blízkých atd. Samozřejmě tak jako tak to vždy nějaký čas vezme, ale je třeba si určit nějakou rozumnou hranici.

A ano, trochu si to protiřečí v tom, že na jednu stranu chceš odejít jak píšeš do ústraní (což asi znamená konec se sázením, tak to aspoň chápu) a na druhou stranu vlastně ukazuješ nějaký model, kterým jsi konečně zvítězil nad bookies a vlastně tím dosáhl nějakého svého cíle. A k tomu modelu těžko se nějak vyjádřit, číselně to vypadá moc hezky, ale vůbec netuším jak probíhal výběr kurzů, jejich výše atd.
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek stř 13. bře 2019 8:35:46

Re: Systém

Tak že jsi závislý na sázení a léčíš se s tím teda jo ???
To co jsi psal o tom čase ztráveném tím že vyhledáváš zápasy na které je vhodné vsadit, ať už tenis .... live, to je jedno cokoliv jsi hledal a hrál, tak to samozřejmě čas zabere a ne málo, ale to už je jen na tobě jak si to rozvrheš a co je pro tebe v životě priorita. Čas promarněný ať už jakkoliv, ti nikdo nevrátí ani nijak nenahradí, ale tak to jsi asi věděl už před tím vším sázením a analyzováním zápasů atd. A ještě k tomu jak jsi porazil bookmakery a převrátil pravděpodobnost na svou stranu, tak za poražení (vyzrání) nad bookmakery je to v čem zpočívá princip úzpěšnosti, akorát nevím jestli jde pravděpodobnost převrátit na svou stranu, fakt nevím. Osobně jsem v životě toho uznání taky moc nezažil a o to víc ti rozumím, moje uznání 100% máš.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Zpět na Strategie sázení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.120s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore