FAQ  •  Registrovat  •  Přihlásit se

Dnešní zápasové analýzy zdarma v novém kabátě na Kurzovesazeni.com

Tipy jistých sázek (surebet)

<<

AlesLesak

Udělil hodnocení: 0x

Obdržel hodnocení: 0x

Příspěvek úte 03. pro 2013 13:31:54

Tipy jistých sázek (surebet)

Zdravím vás,
Rád bych se trochu dozvěděl něco o tipech jistých sázek. Na jednom webu který zde nebudu jmenovat kvůli reklamě je například
Boxing s profitem 124,73% kdy sázka je Home/Away. To bych možná ještě chápal jako 1 X 2 ale můžete mi prosím někdo vysvětlit například Asian Handicap +0T (-4,5) kdy kurzy jsou 1.8 a 2.9 u rozdílných sázkovek nebo AH1(-2,5)-AH1(-1,5)-AH2(+1,75) kurzy 3.75-2.05-1.98 zase u rozdílných sázkovek.
Děkuji vám :ympeace:

<<

Neuminho

Udělil hodnocení: 454x

Obdržel hodnocení: 172x

Příspěvek úte 03. pro 2013 14:31:16

Re: Tipy jistých sázek (surebet)

Tohle nechápu, hlavně nevím to T co tam dělá a nevidim tam 2 tipy ani, ale tak nesetkal jsem se s tím ještě, tak bude muset poradit někdo moudřejší ...
"Asian Handicap +0T (-4,5) kdy kurzy jsou 1.8 a 2.9"

ale to další tak AH -2,5 je asijský handicap, kdy 1.tým musí vyhrát o 3 myslím, AH -1,5 o 2 a AH +1,75 je totež co +1.5,2.0, takže při prohře 2.týmu o 1 vyhráváš, o 2 pulku vkladu prohraješ (1,5 nevyjde, 2 je vrácený vklad ) a o 3 nedostaneš nic. No a vsadíš prostě ty 3 tipy za určitý vklad , který musíš vypočítat nebo někde bývají ty surebet kalkulačky, tak na každý tip zvlast kolik musíš celkově dát, aby si celkově na těch 3 tipech nemohl prohrát, at už to skončí jakkoli a naopak, aby jsi ojebal sázkové :-) Na ten kurz 1.98 by jsi dal tedy logicky nejvíce, 2.05 by jsi dal o trochu mene a 3.75 o hodně mene ako obojí... No musel by jsi si to spočítat :-)

Snad alespoň trochu odpoved pomohla...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

AlesLesak

Příspěvek úte 03. pro 2013 15:55:40

Určitě pomohla dík moc, takže to jak jsem psal ty tři sázky s AH je skutečně surebet? Prostě at to dopadne jakkoliv vyhraji že?
Pak třeba Ottawa Senators - Florida Panthers -Over/Under Including OT (4.5) 1.5 a 3.74 kurz profit nějakých 7%
Když tam tedy stojí AH (-4.5) znamená to že jak u jedné tak u druhé sázkovky vsadím -4.5 nebo u druhé +4.5? Další typ sázky je třeba DNB1-DNB2 a jelikož těhle po dvou je nejvíc tak bych o nich rád zjistil jestli je mohu bez obavy vsadit, popřípadě dejte někdo mejla a vypíšu vám konkrétní případy. Díkes ;;)
<<

Neuminho

Udělil hodnocení: 454x

Obdržel hodnocení: 172x

Příspěvek úte 03. pro 2013 17:15:26

Ano, musíš tam mít ale vypočítané ty vklady pochopitelně, když to dáš všechno se stejným vkladem a máš tam kurzy pod 3 u 3 příležitostí logicky z toho pak vyplyne, že to zkrátka sázka na jistotu není :-)

Okrem druhé věci, máš tam napsané toto Over/Under Including OT (4.5) 1.5 a 3.74, takže logicky první kurz je over 4.5, takže 5 branek alespoň aby padlo, druhý kurz je under 4.5. Opět když vsadíš obě příležitosti při určitem vkladu, tak by ti to mělo vynést nějaký zisk, ale opět je třeba to pečlivě vypočítat.

DNBzase Draw No Bet nebo-li sázka bez remízi... vsadíš DNB 1 znamená, že sázíš tedy bez remízi na domácí celek, pokud vyhrají vyhraješ, pokud bude remíza vrátí ti vklad a nic jine... Možnost jsou jen 2 tedy bud bez remízi dáš domácí nebo hoste takto u surebetů je to zase stejne jakou všech předešlých tak už to nebudu opakovat.

Já osobně surebety nedávám, vlastně mám účet jen u dvou sázkovek moemntálně a to na tenhle typ sázení nestačí, navíc by mě to ani nebavilo a je zapotřebí taky vetší kapitál trochu.... No nevím, vždy když jsem o tom viděl něco psáno, tak si to ti dotyční příliš nepochvalovali.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

AlesLesak

Příspěvek úte 03. pro 2013 17:48:33

Děkuju za rady :ymsmug: všechno co jsem ti psal by surebety měly být, ověřoval jsem je i zde v kalkulačce.
Podle mě to zajímavé je, když budeš denně dělat 10% a začneš třeba s litrem a budeš stále zhodnocovat po dobu jednoho měsíce tak to zajímavé je.
Já děkuji za cenné rady, samozřejmě tady vidím další typy jako Both Teams To Score nebo Away team score a goal či třeba AH1(-1.5)-1-AH2(+1) a všude by se dle jistého webu který je počítá mělo o surebety jednat.
<<

Z4ch4r!

Udělil hodnocení: 12x

Obdržel hodnocení: 60x

Příspěvek úte 03. pro 2013 18:16:06

AlesLesak píše:Určitě pomohla dík moc, takže to jak jsem psal ty tři sázky s AH je skutečně surebet? Prostě at to dopadne jakkoliv vyhraji že?
Pak třeba Ottawa Senators - Florida Panthers -Over/Under Including OT (4.5) 1.5 a 3.74 kurz profit nějakých 7%
Když tam tedy stojí AH (-4.5) znamená to že jak u jedné tak u druhé sázkovky vsadím -4.5 nebo u druhé +4.5? Další typ sázky je třeba DNB1-DNB2 a jelikož těhle po dvou je nejvíc tak bych o nich rád zjistil jestli je mohu bez obavy vsadit, popřípadě dejte někdo mejla a vypíšu vám konkrétní případy. Díkes ;;)

Tím bych si vůbec nebyl jist. Rovnou ti sem napíšu, že pokud chceš v dnešní době pokládat surebet je třeba dokonale znát pravidla sázkových kanceláří kde se chystáš vsázet. A to dokonale ti třikrát podtrhnu!!! Problémů je hned několik. Uvedl si zde sázku AH (-4,5) + OT . OT znamená že do sázky se započítáva i nastavený čas. Třeba u hokoje (prodloužení). Je tedy důležité aby všechny tři sázkovky toto měli v pravidlech, ale tady pozor zatím co jedna ti započítá prodloužení ta další ti muže do této sázky započítávat i nájezdy. Pokud k nim dojde. Dalším problémem je například strop na jednu sázku. Například u Betcity je to tuším max. 25 euro. Vyšší vklady již pak podléhají schválení samotné sázkovky. Ty nejvyšší surebety v dnešní době jsou navíc často po podání sázky rušeny. A označeny sázkovkou jako za chybu systému. Proti tomuto ty nemáš žádné odvolání a dovolání. Pokud si myslíš že na tomto zbohatneš. Tak ti rovnou napíšu tu krutou realitu. Nezbohatneš!!! Navíc právě díky pravidlům a tomu, že si sázkovky v podstatě mohou dělat s pravidly co chtějí můžeš o své peníze snedno a velice rychle přijít. Surebet byl vítečný v roce 2000- 2003 pak už to šlo hodně rychle a strmě dolů. Právě díky měnícím se pravidlům u jednotlivých sázkovek a jejich odlišností!

Dalším problémem je, že stránky se surebety často právě nejsou z pohledu pravidel aktualizovány a tím právě vznikají možné díry a tudíž mylná domění, že se jedná skutečně o surebet. A pokud se zamyslíš opravdu nad možnými problémy. Zjistíš že je rovnou lepší pokládat klasické sázení! Ze surebetu máš stejně jen určité procento výhry a většinou pokud chceš utržit alespoň pár stovek musíš vsadit pár tisíc. Jenže co když ti zrovna surebet nevyjde protože, ti jedna ze sázkovek surebet zruší nebo se ohradí pravidly a bude to zrovna ta co by tě "měla vyplatit". Jde tu o poměr celkového vkladu = a o výši celkové výhry. Řekněme, že z vsazených třech tísíc na surebet sázce získáš 250 - 500Kč . S tím rizikem, ale že nikdy nevíš jak se sázkovky zachováají. To rovnou můžeš vsázet kurzy okolo 1,5 a jistota je větší. Navíc je to finančně méně náročné a z pohledu pravidel v pohodě. Spálit se musí asi každý sám..... Každopádně GL......

Za tento příspvěvek byl Z4ch4r! 2x ohodnocen.
Kotelnik (pát 15. kvě 2015 17:55:38), KYSELA (sob 25. led 2014 2:14:03)
<<

Z4ch4r!

Příspěvek úte 03. pro 2013 18:46:39

Ještě na jednu důležitu věc jsem zapoměl. Nikdy si neregistruj do sázkovy ze stránek uvádějící surebety! Protože na 99,9% majitel surebet stránky bude taky součástí afileté programů těch sázkovek, které má uvedeny na své surebet stránce. Protoože ať ty vzhraješ nebo prohraješ on vydělá vždy. Protože přivedl nového zákazníka , který učinil vklad a vsadil. A pokud větší jistota surebetu tak ber jen ty kde jsou možné jen dvě možnosti: over/unde, Dnb1/Dnb2, v tenise na výhru nebo prohru 1/2 . Pozor na sázku na výsledk sudý nebo lichý protože, tam už jsou důležítá pravidla! viz. můj první přízpěvěk do diskuze.
<<

AlesLesak

Příspěvek úte 03. pro 2013 19:08:04

Docela jsi mě od toho odradil teda :D ale díky za informace
<<

Z4ch4r!

Příspěvek úte 03. pro 2013 19:23:22

AlesLesak píše:Docela jsi mě od toho odradil teda :D ale díky za informace

Cílem bylo a je aby jsi si uvědomil jisté skutečnosti. A získal opravdu reálný pohled na surebet dnešní doby. Protože kdyby to bylo tak jak ty píšeš o 10% denně dávno by po světě chodilo tisíce milionářů. A sázkovky by již dnes bezmála po letech existence počínaje od první dvou vzniklých online sázkovek "kdy také vznikly první surebet sázky" dávno zanikly . A nemnožily by se jak houby po dešti.... :-)
<<

Pepaskipy

Udělil hodnocení: 201x

Obdržel hodnocení: 12x

Příspěvek stř 04. pro 2013 8:19:23

Z4ch4r! píše:
AlesLesak píše:Určitě pomohla dík moc, takže to jak jsem psal ty tři sázky s AH je skutečně surebet? Prostě at to dopadne jakkoliv vyhraji že?

Tím bych si vůbec nebyl jist. Rovnou ti sem napíšu, že pokud chceš v dnešní době pokládat surebet je třeba dokonale znát pravidla sázkových kanceláří kde se chystáš vsázet. A to dokonale ti třikrát podtrhnu!!! Problémů je hned několik. Uvedl si zde sázku AH (-4,5) + OT . OT znamená že do sázky se započítáva i nastavený čas. Třeba u hokoje (prodloužení). Je tedy důležité aby všechny tři sázkovky toto měli v pravidlech, ale tady pozor zatím co jedna ti započítá prodloužení ta další ti muže do této sázky započítávat i nájezdy. Pokud k nim dojde. Dalším problémem je například strop na jednu sázku. Například u Betcity je to tuším max. 25 euro. Vyšší vklady již pak podléhají schválení samotné sázkovky. Ty nejvyšší surebety v dnešní době jsou navíc často po podání sázky rušeny. A označeny sázkovkou jako za chybu systému. Proti tomuto ty nemáš žádné odvolání a dovolání. Pokud si myslíš že na tomto zbohatneš. Tak ti rovnou napíšu tu krutou realitu. Nezbohatneš!!! Navíc právě díky pravidlům a tomu, že si sázkovky v podstatě mohou dělat s pravidly co chtějí můžeš o své peníze snedno a velice rychle přijít. Surebet byl vítečný v roce 2000- 2003 pak už to šlo hodně rychle a strmě dolů. Právě díky měnícím se pravidlům u jednotlivých sázkovek a jejich odlišností!

Dalším problémem je, že stránky se surebety často právě nejsou z pohledu pravidel aktualizovány a tím právě vznikají možné díry a tudíž mylná domění, že se jedná skutečně o surebet. A pokud se zamyslíš opravdu nad možnými problémy. Zjistíš že je rovnou lepší pokládat klasické sázení! Ze surebetu máš stejně jen určité procento výhry a většinou pokud chceš utržit alespoň pár stovek musíš vsadit pár tisíc. Jenže co když ti zrovna surebet nevyjde protože, ti jedna ze sázkovek surebet zruší nebo se ohradí pravidly a bude to zrovna ta co by tě "měla vyplatit". Jde tu o poměr celkového vkladu = a o výši celkové výhry. Řekněme, že z vsazených třech tísíc na surebet sázce získáš 250 - 500Kč . S tím rizikem, ale že nikdy nevíš jak se sázkovky zachováají. To rovnou můžeš vsázet kurzy okolo 1,5 a jistota je větší. Navíc je to finančně méně náročné a z pohledu pravidel v pohodě. Spálit se musí asi každý sám..... Každopádně GL......

tak tady pod to se mohu podepsat, úplně přesně sepsáno, souhlas
<<

AlesLesak

Příspěvek pát 24. led 2014 21:10:40

Pánové zdravím vás.
Poslední jste psali že se musí spálit každý sám. Už se stalo :D Vsadil jsem si surebet a prohrál jsem 60 euro. Asi to tedy surebet nebyl... Basketbal Northern Arizona v No. Colorado. Vsadil jsem na výhru Colorado a pak na Northern Arizona (+7.0). Měl to být dle placeného softwaru surebet ale prohrál jsem. Nevíte kde sem udělal chybu? díky
<<

Z4ch4r!

Příspěvek pát 24. led 2014 21:54:38

AlesLesak píše:Pánové zdravím vás.
Poslední jste psali že se musí spálit každý sám. Už se stalo :D Vsadil jsem si surebet a prohrál jsem 60 euro. Asi to tedy surebet nebyl... Basketbal Northern Arizona v No. Colorado. Vsadil jsem na výhru Colorado a pak na Northern Arizona (+7.0). Měl to být dle placeného softwaru surebet ale prohrál jsem. Nevíte kde sem udělal chybu? díky

:-\ tvůj příspěvek jsem nepobral. Více to rozepiš. Placený soft? Konkrétně jaký? Všeobecně, ale platí o těchto rádoby softech na surebet, že jsou totálně k ničemu, protože opět nepočítají s pravidly SK. A kdyby ano a opravdu fungoval tak tu máš opět haldu milionářů dávno před tebou. Protože ne opravdu nejsi první ani poslední člověk, který se pokouší/šel o surebet. Surebet a s ním spojený software je tu jen pro hloupý a najivní, protože na lidské hlouposti se vydělává nejvíce a nejsnáze. Takže pravděpodobně ten milionář bude ten co ten soft prodává. Nikoli však jeho koncový uživatel... Mohu se zeptat kolik ti je? Je ti už alespoň přes 18náct ?
<<

AlesLesak

Příspěvek ned 26. led 2014 10:27:02

Jo přes osmnáct mě určitě je ;) Hele já na tom nechci a nechtěl jsem zbohatnout, jen mě to přišlo hodně zajímavý tak sem to chtěl pro zábavu zkusit. Měl jsem to ze stránek Surebet.com. Vsadil jsem přesně tak jak jsem měl a i tak sem prohrál. Nevim no. Asi jestli budu ještě někdy sázet surebet tak třeba Win1(OT) a Win2(OT) 1X a 2, Over a under, Home a Away tam je to snad v pohodě. Posledně jsem to bohužel projel no...
<<

Z4ch4r!

Příspěvek ned 26. led 2014 11:31:05

AlesLesak píše:Jo přes osmnáct mě určitě je ;) Hele já na tom nechci a nechtěl jsem zbohatnout, jen mě to přišlo hodně zajímavý tak sem to chtěl pro zábavu zkusit. Měl jsem to ze stránek Surebet.com. Vsadil jsem přesně tak jak jsem měl a i tak sem prohrál. Nevim no. Asi jestli budu ještě někdy sázet surebet tak třeba Win1(OT) a Win2(OT) 1X a 2, Over a under, Home a Away tam je to snad v pohodě. Posledně jsem to bohužel projel no...

Nechápu tvé myšlenkové pochody. Hloupý nebudeš, protože jinak by jsi se nepřišel na forum zeptat. Ale nejivní určitě a to bez urážky. Mohu poradit. Pokud chceš vsázet musíš si nejprve ujasnit několik věcí. Ty základní jsou tady.

1. Co je to sázka? (máme na to jedno krásné české slovo)
2. Co je to riziko? A zda je možné ho vůbec u korzových sázek na sport odstranit?
3. Jak fungují SK/bukmaker pri stanovení kurzů na zápasy (protože ty jako sázkař u SK musíš fungovat stejně a lépe)
4. Polož si otázku když vsadím kurz od 1,05 až >X a prohraji co se stane ?
5. Polož si otázku když vsadím kurz od 1,05 až >X a vyhraji co se stane ? (Tady bude odpověď o něco složitější)

Postupně se nad těmi otázkami zamysli (nespěchej a dej si čas) a to klidně několik dní, týdnů, měsíců. Tohle platí pro všechny bez rozdílu ne jen pro tebe.Pro všechny kteří chtějí vsázet u SK nebo na burze sázek.
GL ............

Inzerce:

Zpět na Sázení na jistotu