Příspěvek úte 01. úno 2011 8:10:26

Start nového kola soutěží - přehled změn!!

Tak tu máme nový měsíc a s ním i start nových kol zdejších soutěží.
V novém kole bude pár změn ve všech soutěžích:

Sólovky:
- poprvé jedou naostro o ceny
- přidáno heslo, které je nutné zadat při potvrzení sázky. Každému se heslo ukázalo velkým žlutým písmem při prvním spuštění sólovek v tomto kole. Pokud jste jej i přesto přehlédli, napište mi soukromou zprávu a já vám heslo pošlu znova nebo vám ho změním podle vás

Ovárky:
- máme nového sponzora - je jím sázková kancelář Chance.cz
- nebudu přidávat pravidelně 2 zápasy za den - bude to nepravidelné - někdy přidám jeden, někdy dva, někdy tři

O nejvíce získaných hodnocení:
- výplata za únor bude probíhat už pouze na moneybookers - jiné způsoby akceptovat nebudu (dělá mi to bordel v účetnictví)
- budu moc rád, když ti, kdo vyhráli v lednu, tak mi vyjdou vstříc a nechají si i lednové peníze vyplatit právě na moneybookers

Přivádění návštěvníků
- do soutěže budu akceptovat pouze návštěvníky přivedené na tipy a analýzy zápasů popřípadě na přehled aktuální tipů a analýz. Ze soutěže jsou tedy vyloučená fóra ze sekce Volný pokec apod. a především téma o nabízeném výdělku a soutěžích.
- důvodem tohoto kroku je to, že nestojím ani tak o návštěvníky, kteří si sem přišli pouze přividělat na soutěžích či přiváděním dalších návštěvníků. Stojíme (a vy doufám také) hlavně o návštěvníky, kteří se zajímají o sport a sázení.
- vyhrazuji si absolutní právo bez udání důvodu někoho ze soutěže kdykoli - fakt nehodlám už diskutovat o tom že "já ne, to asi můj mladší bráška" - ti kdo mě znají, tak vědí, že nevyřadím nikoho bez toho, aniž bych k tomu měl pádný důvod.
- vyplacená bude cena tomu nejlepšímu pouze v případě, že v daný den přivedl více než 500 návštěvníků !!


Přehled cen pro měsíc únor:

Sólovky: 300,- EUR v sázenkách od sázkové kanceláře Obrázek
Ovárky: 5500,- Kč v sázenkách od sázkové kanceláře Obrázek
Přivádění návštěnvíků: 2800,- Kč
O nejvíce hodnocení: 3000,- Kč

Ve hře je tedy v únoru celkem 18800,- Kč