Neuminho - Tipy

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 27. srp 2013 19:48:05

Re: Neuminho - Tipy

20:45 Arsenal FC - Fenerbahce SK / Tip: Domácí a padne 3 a více branek @1.88 / 3u /


viz: viewtopic.php?f=6&t=11362
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 28. srp 2013 19:47:45

Re: Neuminho - Tipy

20:45 AC Milán - PSV; Maribor - Viktoria Plzeň / Tip: Oba gol; V. Plzeň +1,5g @3.00 / 3,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 29. srp 2013 15:52:12

Re: Neuminho - Tipy

17:00 Spartak Moskva - St. Gallen / Tip: Spartak Moskva -1AH @2.10 / 3,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 31. srp 2013 14:34:52

Re: Neuminho - Tipy

15:30 HSV - E. Braunschweig / Tip: Oba gol @1.83 / 2,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 31. srp 2013 19:17:07

Re: Neuminho - Tipy

20:15 AC Sparta Praha - Baník Ostrava/ Tip: Sparta nad 2,5 golu @1.96 / 3,5u /


20:15 AC Sparta Praha - Baník Ostrava/ Tip: B. Dočkal dá gol @5.00 / 1,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 06. zář 2013 18:35:02

Re: Neuminho - Tipy

20:00 první / Bosna a Hercegovina - Slovensko, Rumunsko - Maďarsko, Německo - Rakousko, Polsko - Černá Hora, Anglie - Moldavsko/ Tip: Bosna nad 1,5g; Oba gol; Německo nad 2,5g; Oba gol; Anglie nad 2,5g @12.40 / 1,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 08. zář 2013 13:40:47

Re: Neuminho - Tipy

14:30 Achilles 29 - Ajax (am) ( LIVE 10. minuta ) / Tip: Achilles nad 1,5g @2.00 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 09. zář 2013 19:31:20

Re: Neuminho - Tipy

20:30 Bělorusko U21 - Francie U21 / Tip: Francie nad 2,5g @2.00 / 2,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 10. zář 2013 17:14:51

Re: Neuminho - Tipy

20:00 Rumunsko - Turecko / Tip: Rumunsko nad 1,5g @2.13 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 10. zář 2013 18:20:17

Re: Neuminho - Tipy

20:15 Slovensko - Bosna a Hercegovina / Tip: Pod 2.0, 2.5 @2.00 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 14. zář 2013 13:42:09

Re: Neuminho - Tipy

15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 / Tip: Oba gol @1.80 / 3,5u /
15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 / Tip: Padne 3 a více branek @2.00 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 14. zář 2013 20:59:20

Re: Neuminho - Tipy

22:00 Villareal - Real Madrid / Tip: Over 3.0g AH @1.85 / 2u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 15. zář 2013 16:29:10

Re: Neuminho - Tipy

18:00první FK Teplice - FK Jablonec; Genk - Zulte Waregem / Tip: Padne 3 a více branek; Oba gol @2.57 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 16. zář 2013 17:32:14

Re: Neuminho - Tipy

18:30 PAS Giannina - Atromitos / Tip: Oba gol @2.20 / 2,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 17. zář 2013 19:04:35

Re: Neuminho - Tipy

20:45 Benfica - Anderlecht; FC Kodaň - Juventus; Galatasaray - Real Madrid; Olympiakos - PSG; Viktoria Plzeň - Manchester City / Tip: Oba gol; Dá gol ve druhe půli Juve; Padne 3 a více branek; Dá gol ve druhe půli PSG; Dá gol ve druhe půli Manch. City @8.90 / 2u /

20:45 FC Kodaň - Juventus; Galatasaray - Real Madrid; Bayern Mnichov - CSKA Moskva / Tip: C. Tevez dá gol; Isco dá gol; F. Ribéry dá gol @8.15 / 1u /



- Poslední dny se celkem daří a dnes bych rád pokračoval v podobnem rytmu, včera sice zápas KO, ale bet to určite nebyl zlý, když jsem koukal dnes na highlighty na sports24.gr, vůbec to marné nudné utkání nebylo a mohl v klidu padnout i over 2,5g ovšem nakonec jen 1:0, můj bet byl oba gol, přičemž si hosté vypracovali 5 větších šancí béhem utkání nicméně veliká smůla stála jak proti nim tak mně... Navíc to bylo utkání taky trošku o risku teprve 4. kolo, ale za ten kurz jsem to zkusit musel, bookmakeři viděli temer jako jistotu under 2,5 a i na oba nedají gol bylo nějakých 1,50, což jsem vůbec nechápal po tom relativně golovem vstupu obou mužstev do letošní sezony, navíc hoste fakt i herně neskutečně v offenzivě válcovali souepře a PAS sice nebyl až tak dobrý dopředu, ale na gol to mělo stačit a také že stačilo, tam jsem maličko pochyboval spíše než u hostí , ale s jedním novým přestupem jsem tomu věřil o vela viac, kedže do týmu přišel hráč, který zde pusobil i loni ale na hostování a byl jedním ze tří největších offenzivních tahounů a včera hrál. No to bylo ke včerejšku nyní, alespon krátce vysvětlím dnešní sázky.

- První utkání Benfica - Anderlecht, očekávám goly Benfica zakládá svou hru na kvalitní offenzivě, ale v obraně to není uplně ono, což je vidět zatím i ve výsledcích z ligy, na druhe straně Anderlecht, který je suverenně nejoffenzivnější tým v cele belgické nejvyšší soutěži, soupeřům dává neskutečné příděly, ale je to také tým, který celkem dost na to jak je vysoko inkasuje a to tedy hlavně venku, na evropské scene oba týmy velice zkušene a i Anderlecht se venku dokáže poprat a nemusí hrát nejakou deff show, což by nemelo asi ani cenu v tak nabite skupině jako mají nyní aoni určite budou chtit také postoupit a nehrát jen nejaké druhe housle, věřím, že by tedy mohla přijít hra nahoru dolů a i kdyby to nebylo zase tolik offenzivní věřím, že se tyto dva celky trefí ve vzajemnem střetnutí.

- Dále jsem vsadil u Juve, PSG i Man. CIty, že vstřelí všechny tyto týmy branku ve druhé půli, nebyly tam zase tak otřesné kurzy a já celkem dost věřím, že se ve druhem poločase tyto celky trefí, nejmenší duveru má ode mě PSG možná, bo tam očekávám asi v zápase nejmene branek z těch zápasů co mám, ale i tam by to mělo klapnout, věřím, že se tyto velkokluby prosadí ve druhe puli hlavně kvuli nejaké možné únavě jejich soupeřů ke konci utkání, jelikož všechny do toho jdou jako outsideři a asi nebudou tolik držet míč a i kdyby nemají tak kvalitní hráče a vůbec tyto celky by se měly trefit v obou půlích a obě vyhrát, ale zkra se nekde čekat vždycky dá a já radši jdu jen do te druhé pule, kde fakt věřím, že se tyto týmy trefí.

- Galatasaray - Real Madrid... loni 3:2, letos Real Madrid ještě snad lepší offenziva a v lize pomerne nejistě se prezentující obrana, V Istanbulu očekávám otevřenou hru, Galatasaray v roli toho slabšího prostě doma betony nehrají, chodí na ně doslova mraky diváků a budou jim chtit předvest pěkný fotbal, Real bude chtít dávat goly a bude chtít vyhrát, nějaké přehnané bránění to není jejich styl, navíc s tím jaké hráče mají zejména v te super offenzivě to prostě musí na utoku zakládat, věřím v golový zápas stejně jako loni Real muže dát klidně 2,3,4 branky, domácí klidně 1,2...

- Ještě jsem tam hodil střelce z klubů, kterým věřím, že si se svým soupeřem poradí a min. 2 branky by pro ně neměly být problem v utkání a snažil jsem se nevybírat uplně nejvíc trapne kurzy 1.7 a tak což je na střelce strašně strašně málo, zaroven jsem vybíral ty kde je i velká pravděpodobnost, že by se trefit mohli... Carlos Tevez z Juve očekávám proti letos velice slabé Kodani i v domácí lize od Juve hodně a Tevez by jistě nemel chybět na listině střelců zatím letos druhý nejlepší střelec týmu, ale nejlepší z utočníků bilance 3Z/2g, Isco z Realu, hráč který je ve středu pole navíc na postu offenzivního záložníka, hráč se dokáže rozhodně prosadit v soubojích 1v1 a letos se zatím jakožto nová posila prezentuje velice dobře a goly dává. Třetí na seznamu je Ribery z Bayernu, Bayern je v Allianz Areně nezastavitelný a věřím, že by Bayern měl dát 3 a více branek, Ribery je jejich nejlepší hráč, byl zvolen i hráčem roku a toto levé křídlo dokáže projít i v soubojích proti přesile více hráčů, dostat se do vápna pro něj téměř no problemo...

- Sázku jsem měl celkem rychle hotovou, jelikož šel brácha i do sázkove tak jsem mu to hodil s sebou a po nějaké době tedy tikety ze chance mám u sebe, snad to bude uspešné, alespon něco, mám to tedy za méně viz přisazené unity, ale tak je to LM, kde nemužu vycházet z tolika výsledků jako v samotných ligových soutěží a navíc je to pomerne fakt narychlo, ale tak mene bych na to určite nedal, navíc jsem o těch tipech přesvedčený, že by vyjít měly.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 18. zář 2013 19:48:03

Re: Neuminho - Tipy

20:45 Chelsea - FC Basilej / TIp: Chelsea a padne a 3 a více branek @1.90 / 3u /


- Dneska jen jeden tip, nestíhal jsem a spal jsem přes den, něco na mě leze asi, krk totálka KO, včera to ještě šlo, dneska muj hlas připomínal možná tak motorovku.. :D No nic dávám tento tip... Chelsea loni Basilej porazila 3:1 a řekl bych, že letos je ten tým ještě o něco lepší než byl loni, Basilej hodně podobný kádr také... Navíc třeba loni porazila Chelsea 3:0 i Rubin Kazaň a 3:1 Steuu, toto jasně hraje pro Chelsea, v lize doma zatím také 2 výhry a věřím, že dnes by se mohli minimálně 2x spíše 3x trefit a od Basileje je taky třeba ta jedna branka rozhodně reálná. U Basileje hraje plus i fakt, že loni dostali napráskáno od Bayernu 7:0 + již ten výše zmíněný zápas na Stamford Bridge 3:1, myslím plus ohledem toho dnešního tipu, abych porovnal i druhou stranu.Domácím jinak chybí Ramires, ale toto si myslím má jak Chelsea nahradit, má tam kvalitní hráče jako Lampard, Obi Mikel nebo van Ginkel do středu... Na druhé straně chybí deffenzivní zíáložníci Die a Elneny, což je taky celkem ztráta pro Basilej, ale už se s ní také párkrát museli vypořádat, nicmene dnes to určite nejakou roli hrát bude, protože ani 100% keby bola deffenziva se nemůže s tou, která je u londýnskeho celku srovnávat. Sry, že tak pozdě, ale tak chtěl jsem aj svůj tip ještě vysvětlit. Včera to uniklo o fous ten "hlavní tiket"... bol za méně peněz a nic moc jsem nedával tak to dávám do uvozovek bo to žádná jistota nebyla, ale nakonec fakt nechybělo moc, dneska věřím, že to bude lepší toto solo a navážuu na poslední dobu na sve solo zápasy :-)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 18. zář 2013 22:04:22

Re: Neuminho - Tipy

Tak nic Chelsea není loňský Bayern a Basilej zahrála fakt dobře + zase na druhou stranu Chelsea zahrála určitě hodně blbě, kdyby to alespon herně bylo o dost lepší, ale zase tak dominující určitě Chelsea nebyla, oba týmy asi zhruba stejně šancí a to mluví za vše... No Chelsea jsem hodně přecenil aj po tom nezdaru na hřišti Evertonu, po té repre přestávce to zatím určitě není ono, před ní to určitě bylo minimálně výsledkově lepší, ale že by to bylo tou přestávkou, to se mi fakt moc nezdá :-) Snad se rychle dokáže vzchopit, takovýhle špatný výsledek v LM třeba Mourinho s Realem nepamatuje, snad vyzdvihne opět i Blues, ten start do ligy nebyl vůbec špatný, ovšem ted po té pauze zatím není snad nic pozitivního pro jeho tým a třeba už se jim podaří zahrát příště v lize s Fulhamem. Každopádně je třeba navazat na ty lepší výsledky za 14 dní jedou ven do Bukurešti, kde bude velmi bouřlivá atmosfera a na balkáně to není pro tyto týmy nikdy příliš jednoduche každopádne Chelsea tam určitě i přes dnešní výmečný nezmar pojede v jasné roli favorita a bude mít jasný cíl - vyhrát! Steua i dnes v Gelsenkirchenu se Schalke jasně potvrdila tu pozici papírově nejslabšího týmu ve skupině a podlehla 3:0. Pokud by se Chelsea nepodařilo v Bukurešti zvítězit tak si troufám říci, že bude mít velké potíže s tím postoupit. Protože jak už jsem řekl Steua je ve skupině nejslabší, Basilej dále hraje lepe doma jak venku a tam se po dnešku od Chelsea asi moc čekat nebude, jelikož tam loni tuším porazila Basilej i Manchester i Bayern... klíčove určite budou duely se Steuou, které musí prostě Chelsea vyhrát a se Schalke to chce určite povinně vyhrát alespon doma.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 19. zář 2013 17:59:43

Re: Neuminho - Tipy

19:00 Salcburk - Elfsborg; Standard Lutych - Esbjerg / Tip: Salcburk vyhraje v handicapu 0:1; Standard Lutych výhra @2.82 / 4u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 20. zář 2013 19:30:53

Re: Neuminho - Tipy

20:30 AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko / Tip: Sparta +2,5g; @1.92 / 5u /
20:30 AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko / Tip: Padne 4 a více branek @2.40 / 3,5u /
20:30 AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko / Tip: B. Dočkal dá gol; @4.50 / 1u /


- Tak dnes zkusím alespoň něco málo napsat k tipům. Rozhodl jsem se vsadit na utkání Sparty Praha proti Slovácku, kde vidím naprosto jednoznačneho favorita na straně domácích. Sparta je na čele ligy po minulem kole, má nejlepší nebo druhý nejlepší tým v lize, nevím co by se muselo stát teda aby Slovácku minimálně 3,4 goly nedali, jsou prostě uplně jinde, jiná dimenze a všetko, leda že by hráli proti Spartě rozhodčí a nebo to pustili, keby tyto 2 věci zahráli dnes, tak by ma to mohlo obrat, ale věřím že se tak nestane. Sparta v posledních dvou domácích utkáních porazila Příbram se kterou neměla zrovna příznivou bilanci z posledních vzajemných utkání, ale tady vzkutku zazářili a vyhráli 4:0 zcela jednoznačně a mohlo být pro příbramské ještě hůř a také porazila v prestižním derby ostravský Baník a to také jasně 4:1, přitom předchozí vzajemne z. taky nebyly o tolika golech z jejich strany..Věřím, že na tyto utkání naváže, v posledním utkání sice jen 0:2, ale za prve venku a za druhe proti Znojmu, ktere je sce poslední ale potrapili i Jablonec nebo Viktorii Plzeň, navíc doma tolik neinkasují.. Dnes to bude prostě pro Slovácko fakt těžkévěřím díky tem domácím utkání Sparty z poslední doby v jejich dominanci kedže mají aj celý kádr k dispozici. A ten over 3,5g mužou klidně zajistit sami... ale muže se o to podílet i jedním golem třeba Slovácko, sice Sparta nemá špatnou obranu ale od Baníku gol dostali a Slovácko vstřelilo třeba i 2 branky venku Teplicím, kde teda i 3 pustili od celku , kteremu to letos zatím padá podobne jako Spartě, ale uplně tak kvalitní mužstvo určite nemají nebo jednu Jablonci, což také není vubec špatný tým, ale ten už to měl také po EL... no Slovácko dát gol muže ale více spíše určite ne už za ten jeden budou asi rádi, ale muže se to povest z nejakeho brejku i bez Libora Doška jednoznačne nejlepšího utočníka v klubu, který je ovšem od začátku sezony zraněný, ještě jsem zapomněl zmínit další klíčovou věc, která hraje pro goly Sparty no Slovácko má ponekud zdecimovanou obranu, která nastoupí zdaleka v jinem složení než je jejich základ...chybí dobře hrající krajní beci Kuncl a Kubáň, na jejich posty jsou připravení hráči co jsi eltos moc nezahráli a to Reinberk s Mezlíkem, kteří prostě na základ neměli, na stoepru pak ještě chybí kapitán týmu a hodně klíčová osobnost Jan Trousil na jehož místo se posune deffenzivní záložník rada, který také má sice sve kvality, ale 100% Trousila určite nahradit nemuže zvláste v takovemto utkání a když je to pro nej poprve letos, navíc Rada letos také hodně střídá.... Dále si to vyžádá i ztrátu v záloze práve na postě Rady, kde bude hrát Havlík, který si letos téměř nezahrál, no uvidime jak to dopadne. Sparta by to prostě dnes měla dát... a jakos třelce ještě volím jelikož čekám od Sparty více branek tak vyzkouším jejich praveho křídelíka Bořka Dočkala, který má dobrou střelu z dálky, muže rozehrávat standartky a muže také projít určite 1v1 přes novice v základu na jeho straně Reinberka. KKurz je více než luxusní na něj a to prostě zkusit msuím, minule mi nevyšel tak snad dnes.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 22. zář 2013 19:46:13

Re: Neuminho - Tipy

20:45 AC Milán - SSC Neapol / Tip: Padne 3 a více branek @1.82 / 3u /



- Tak to zkusím takto dnes, moc jsem nestíhal tak tip alespoň na večír u mojho oblíbeneho klubu, Neapol jede neskutečným stylem, mají výborný kádr plný hvězd, letos v létě ještě taky solidně posílili a prostě offenziva Insigne, Hamšík, Callejon, Higuain není pro Rossoneri v momentálním stavu zastavitelná, navíc od začátku sezony chybí mladý krajní super bek de Sciglio, na pravo taky občas chybí Abate a stopeři nejsou vždycky 100%, což už v teto sezoně nekolikrát ukázali a další slabinou bude určite ve středu hřiště absence Montoliva, nejlepšího záložníka aktuálně v ACM + ve předu taktéž bez Shaarawyho, který vesměs chybí od začátku sezony, ale i tak muže být ACM golový, kedže má vepředu Balotelliho a třeba dobře se jeví i Poli apod... aj Matri no je celkem sniper... Ani jedna z obran letos nebyla prověřená nejakými super týmy alespon v ligových kláních, možná Neapol byla proveřena BVB Dortmundem, kde měl Dortmund nekolik šancí i v 10 mužích, ACM zas příliš nepředvedl s EIndhoven v prvním zápase venku to byla uplná hruza, PSV jedna šance za druhou venku taky si vypracoval tým z Nizozemska 4 větší šance a Neapol pokládám za lepší tým s lepším utokem, takže by měli míti více šancí proti ACM, který i v lize hraje celkem špatně letos zatím a pustil od tech týmů s kterými hrál golu až velmi velmi mnoho a když jsem koukal na sestříhy proti ACM aj proti Neapoli měli ti soupeři dost šancí nieje z brejků ale normal ze hry když byly tyto týmy zatažene pomerne, což dnes bude asi časte a tak věřím, že to apdat bude protože obe offenzivy mi řpijdou lepší jak obrany, kde ještě řeba Neapoli chybí vpravo Maggio a hraje Mesto, citelná ztráta rozhodně pro Neapol... OD Neapole čekám, že by měla dát i 2 branky proti letos fakt strašne obraně ACM, můžou dát určite aj více, na straně ACM očekávám take gol, Neapol venku není zas tak dobrá však s Chievem 2:4 a 4 šance velke na domácí straně, očekávám tedy pro Rossoneri určite gol a muže take i více. Oba týmy mužou dát klidně 2 goly a více a spíše v tomto smeru věřím offenzivě Neapole, která je řpecejen ještě o nějaký kruček lepší kedže aj chybí Shaarawy na straně Milána a hraje nejaký traged jmenem Birsa, což absolutně nechápu, na střídačce totiž sedí Robinho, Saponara či Niang z nichž všechny považují za lepší než Birsu, toho jsem sice moc hrát nevidel, ale když jsem ho videl ničím neoslnil, navíc jde rok od roku dolů, ale také bývá celkem i zraněný, tak možná to bude i tím a třeba jsme ho podcenil, no uvidime každopádně overu tady věřím, po tom co jsem zhledl i sestavy aj ked je to fakt velice duležite utkání pro oba týmy a budou chtit vycházet ze zabezpečene obrany neverim že to tak skutečne bude na to mají oba týmy až příliš dobre utoky. Volím kvuli tomu faktu fakt duležiteho utkání jen prumerný vklad, navíc loni jen 1:1, ale takový stav byl zase už v puli a Neapol má lepší tým 100% než loni a zase v neapoli se hrálo 2:2, tento tip určite není enreálný a za ten kurz se hrát dá!
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 23. zář 2013 17:03:01

Re: Neuminho - Tipy

18:00 1. FK Příbram - FK Teplice / Tip: Oba gol @1.60 / 4u /
18:00 1. FK Příbram - FK Teplice / Tip: Padne 3 a více branek @1.80 / 4u /
18:00 1. FK Příbram - FK Teplice / Tip: Teplice +1,5g @2.03 / 3u /
18:00 1. FK Příbram - FK Teplice / Tip: Mahmutovič dá gol @2.40 / 1u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 23. zář 2013 21:01:17

Re: Neuminho - Tipy

22:00 Espanyol - Athletic Bilbao / Tip: Oba gol @1.68 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 24. zář 2013 19:04:35

Re: Neuminho - Tipy

20:00 FC Barcelona - San Sebastian / Tip: Barcelona +3,5g @1.92 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 24. zář 2013 21:02:53

Re: Neuminho - Tipy

22:00 Málaga - Almeria / Tip: Oba gol @1.65 / 4u /
22:00 Málaga - Almeria / Tip: Padne 3 a více branek @1.65 / 4u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 25. zář 2013 14:33:18

Re: Neuminho - Tipy

16:15 Samara - Zenit Petrohrad / Tip: Oba gol @1.85 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 25. zář 2013 19:49:33

Re: Neuminho - Tipy

20:45 Bologna - AC Milán / Tip: Oba gol @1.85 / 3,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 26. zář 2013 15:17:12

Re: Neuminho - Tipy

16:15 Ural - Lokomotiv Moskva / Tip: Lokomotiv Moskva nad 1,5g @1.60 / 5u /
16:15 Ural - Lokomotiv Moskva / Tip: Lokomotiv Moskva a padne 2 a více branek @1.80 / 4u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 26. zář 2013 19:51:02

Re: Neuminho - Tipy

21:00 Montpellier - Rennes / Tip: Rennes neprohraje @1.80 / 2u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 27. zář 2013 17:18:16

Re: Neuminho - Tipy

18:30 VfR Aalen - 1. FC Köln / Tip: Padne 0-2 branek @1.80 / 2,5u /


- Poslední vzájemné zápasy v Aalenu 2:0 a 1:0 tak tak v Kolíně hovoří pro under 2,5.

- Oba týmy jsou dnes v nejlepších sestavách, u Kolína se trošku bojím Helmese, který je tam teprve na třetí utkání a hrával 1. Bundesligu, ovšem minule nic proti Lauternu, který sice není nic moc, ale spíše si myslím, že vzhledem k jejich kvalitě kádru ještě pujdou nahoru a výsledek 0:0 s nimi doma by nemusel být tak směrodatný, vzhledem k vyšší o dost kvalitě kádru než má ten Aalenský, který je vůbec nejhorší asi v cele soutěži, či se k těm nejhorším tak nějak řadí. Ale tabulkově Lautern i Aalen zhruba stejně zatím, nicmene tak trošku tedy tento výsledek taky hovoří pro dnešní "under" i přes tu kvalitu Lauternu co se týče hráčskeho kádru, který je jinde než ten aalenský.

- Aalen zatím ze tří utkání doma hrál jen jednou over 2,5, kdy absolutně nečekaně totálně vymazali Kaiserslautern 4:0, takový výsledek si troufám říci se už v teto sezoně opakovat asi nebude, no určitě nie s týmy z top. Aalen na toto není zvyklý a tohle byl výsledek zapříčinen hlavně podceněním a červenou kartou Lauternu. Jinak s podobně silným Furthem, který je ale přecejen asi ještě o krůček před Kolínem 0:2, z toho druhý gol až na konci a Kolín má možná lepší obranu než Furth a o něco horší utok, což by napovídalo spíše na méně branek, navíc narozdíl od Furthu Aalenští hráči mohou vyjít ze vzájemných zápasů z uplynulé sezony, alespon pulka určite a ví tedy nekteří jak na ně hrát, kádry se zas tak nezměnili, sice treneři u obou ano, ale věřím že to prostě nebude tak jine.. Kolín v roli favorita v pomerne nabitem plánu, sice pro oba, ale to cestování také udelá svoje 447km a myslím si, že zase tak excelentní nebudou i přes značnou převahu v kvalitě týmu, ale soupeř je prostě zná, už hráli s Furthem, který bude asi silnejší a Aalen moc golu nedává ale taky nejak extra nepouští a Kolín no zatím nejlepší obrana ligy, utok sice jeden z těch nejlepších, ale venku to zatím moc nepotrvzují až na zápas s Chotěbuzí, ale ta přecejen hraje jiný styl fotbalu nahoru dolů tedy než Aalen...

No nic tip je s průměrným vkladem, nejdřív jsem chtěl dát 3u, ale undery já radši jedu opatrněji bo mi příliš zatím nechodí a trošku se bojím toho Helmese, ale jinak by to vyjít mělo alespoň dle toho co jsem si dal dokupi okrem infa určitě, snad nebude ojeb no :-) Kurz je více než lákavý... Kolín by měl dát možná tu jednu branku možná ani to ne, uvidime třeba to bude utrápených 0:0, Aalen asi bude hrát ze zabezpečene obrany, proti top týmu ligy a utok nebude asi uplně super, nějaká hra na brejky a mnoho golu si taky nemyslím, takovou chybu udelal i Lautern aj s redkou zkoušel prostě a nakonec debakl, takže tak. Podle mě bude Kolín více na míči a bude to tak nějak hlídat a nakonec by mohl vyhrát tesne třeba 0:1.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 28. zář 2013 12:22:01

Re: Neuminho - Tipy

13:15 Nottingham Forrest - Derby County / Tip: Oba gol @1.80 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 28. zář 2013 17:01:51

Re: Neuminho - Tipy

18:00 FC Janov - SSC Neapol Tip: Neapol nad 1,5g @1.88 / 3u /
18:00 FC Janov - SSC Neapol Tip: Padne 3 a více branek @2.00 / 2,5u /
18:00 FC Janov - SSC Neapol Tip: Hosté a padne 3 a více branek @2.90 / 2u /
18:00 FC Janov - SSC Neapol Tip: D. Zapata dá gol @2.80 / 1u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 29. zář 2013 14:06:07

Re: Neuminho - Tipy

15:00 Cagliari - Inter Milán Tip: Inter Milán nad 1,5g @1.96 / 3,5u /
15:00 Cagliari - Inter Milán Tip: Padne 3 a více branek @1.95 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 29. zář 2013 19:45:19

Re: Neuminho - Tipy

20:45p. Reims - AS Monaco; AS Řím - Bologna; Real Betis - Villareal; Tip: Padne 0-3 branek; AS Řím nad 1,5g; Padne 0-3 branek @2.23 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 01. říj 2013 19:36:58

Re: Neuminho - Tipy

20:45 Ajax Amsterdam - AC Milán Tip: Oba gol @1.61 / 5u /
20:45 Ajax Amsterdam - AC Milán Tip: Padne 3 a více branek @1.85 / 3u /
20:45 Ajax Amsterdam - AC Milán Tip: Balotelli dá gol @2.50 / 1u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 02. říj 2013 16:57:27

Re: Neuminho - Tipy

18:00 CSKA Moskva - Viktoria Plzeň Tip: Oba gol @1.83 / 2,25u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 02. říj 2013 19:30:31

Re: Neuminho - Tipy

20:45 Šachťar Doněck - Manchester United Tip: Oba gol @1.72 / 3,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 02. říj 2013 19:46:43

Re: Neuminho - Tipy

20:45 Manchester City - Bayern Mnichov Tip: Oba gol @1.57 / 3,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 03. říj 2013 17:00:49

Re: Neuminho - Tipy

18:00 Kuban Krasnodar - Valencia CF Tip: Oba gol @1.73 / 3,5u /
18:00 Kuban Krasnodar - Valencia CF Tip: Padne 3 a více branek @2.07 / 3u /
18:00 Kuban Krasnodar - Valencia CF Tip: D. Cisse dá gol @3.20 / 1u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 03. říj 2013 20:07:32

Re: Neuminho - Tipy

21:05 Esbjerg - Salcburk Tip: Over 3 AH @2.00 / 3u /
21:05 Esbjerg - Salcburk Tip: Salcburk nad 1,5g @1.57 / 5u /
21:05 Esbjerg - Salcburk Tip: Salcburk nad 2,5g @2.90 / 2u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 04. říj 2013 19:31:25

Re: Neuminho - Tipy

20:30 Hannover 96 - Hertha Tip: Hannover nad 1,5g @2.10 / 4u /
20:30 Hannover 96 - Hertha Tip: Padne 3 a více branek @1.85 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 05. říj 2013 14:29:57

Re: Neuminho - Tipy

15:30 Schalke 04 - Augsburg Tip: Oba gol @1.72 / 3,5u /
15:30 Schalke 04 - Augsburg Tip: Padne 3 a více branek @1.75 / 3,5u /


- Loni mezi těmito dvěma v Gelsenkirchenu 3:1, předloni to samé 3:1 se stejnými trenery min. minulou sezonu na což jsem koukal. Schalke je sice momentálně hodně pozadu v lize oproti tomu, kde by zhruba měli operovat a kde operovali i loni, předloni apod.... je to tým, který patří na uplnou špičku soutěže a věřím, že by to i dnes proti Augsburgu mohl potvrdit, kterému se letos ovšem zatím nebývale daří. DOma zatím Schalke hrálo letos 3x a hned 2x to bylo proti uplne topke ligy Bayern 0:4, s Bayernem se ovšem hrát nedá a s Leverkusenem hodně cenná výhra 2:0!, no do třetice je to zápas s HSV 3:3 a i díky tomuto výsledku usuzuji, že je obrana Schalke hodně marná, navíc dnes se Santanou místo Matipa na stoperu, což také považuji za oslabení, navíc minule v Hoffenheimu 3:3, 0:4 od Bayernu taky není uplně adekvátní i když je Bayern tam kde je a takovehle příděly prostě tým s kvalitní deffenzivou dostávat nemůže, Augsburg sice smerem dopředu není uplně top tým, spíše luzr tým :D ale prostě obrana Schalke je na prášky a ještě s absencí Matipa si myslím, že Augsburg minimálně 1x skoruje, povedlo se jim to už třeba v Hannoveru, ve všech 3 domácích zápasech pak také skorovali hned 2x v každem a venku hráli 0:1 a 1:0 s Norimberkem a Bremami, ktere považuji za under týmy spíše, navíc tam ani nemohl Augsburg zase tolik spolehat na brejkove situace na nic takoveho, protože se jednalo o vyrovnane týmy k nim, navíc neinkasující tolik co třeba dnešní soupeř Schalke, které je i kvalitativně uplně jinde a věřím, že bude držet míč bude chodit dopředu, ale brejky budou pro Augsburg klíčove ze kterých minimálně branku vytěží, ze zabezpečene obrany určite hrát Schalke nebude s tím jaký mají tým, s tím že hrají doma a s tím že hrají s Augsburgem, který by měl tak normálně pomýšlet na zachranu.... Vzajemne zápasy 3:1 oba poslední zde, špatná obrana Schalke, ale jinak goly střílet umí a né málo či absence Matipa v základu, či výsledek v Hannoveru Augsburgu a i posledne hráli doma 2:2 s Gladbachem či Schalke venku v Hoffe 3:3 a i domácí zápas jediný Schalke kdy se od nich čekala výhra tak byl nesmirne golový s HSV, ti sice mají obranu horší než kdyby se tam válely pytle s bramborami, ale tak Augsburg také není stoprocentní a s tou offenzivnou co má Schalke i dnes bez Farfana to prostě nemuže udržet na nule Augsburg, spíše si myslím že Schalke dá tak 2 goly doma určitě, když je dali třeba i Leverkusenu letos zde tak proč ne těmhle... Augsburg na druhou stranu muže spolehat na brejky a na slabou obranu domácích a také se muže minimálně 1,2x trefit klidně i přes to, že to žádná all star offenziva u nich určitě není. Tak toto je zhruba takove nejaké vysvětleníí, proč ty tipy dávám co jsem nahoře napsal, že to není prostě z hladu napsané :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 05. říj 2013 17:33:06

Re: Neuminho - Tipy

18:30 Sunderland - Manchester United Tip: Oba gol @1.90 / 3,5u /
18:30 Sunderland - Manchester United Tip: Padne 3 a více branek @1.80 / 3u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 06. říj 2013 12:33:32

Re: Neuminho - Tipy

13:30 FSV Frankfurt - Erzgebirge Aue Tip: Padne 3 a více branek @1.90 / 3u /
13:30 FSV Frankfurt - Erzgebirge Aue Tip: FSV Frankfurt nad 1,5g @1.90 / 3,5u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 06. říj 2013 20:02:38

Re: Neuminho - Tipy

21:00 Athletic Bilbao - Valencia CF Tip: Padne 3 a více branek @1.74 / 3u /
21:00 Athletic Bilbao - Valencia CF Tip: Athletic nad 1,5g @1.82 / 3,5u /
21:00 Athletic Bilbao - Valencia CF Tip: O. de Marcos dá gol @4.20 / 1u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 07. říj 2013 18:56:34

Re: Neuminho - Tipy

20:15 Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth Tip: Greuther Furth DNB@ 1.98 / 2,75u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 08. říj 2013 19:00:21

Re: Neuminho - Tipy

20:00 SC Beira Mar - Desportivo Aves Tip: Oba gol @ 2.10 / 2u /



- Toto je fakt tip za menší vklad, ale chtěl jsem dnes něco dát a nějakou hodnotu toto má, za kurz 2.10 to vyzkouším aj v tejto "under lige" tedy 2. portugalské. Oba týmy jdou do zápasu bez nějakých výraznějších absencí a co je hlavní jak Beira Mar, tak Desportivo Aves v posledním zápase hráli overove zápasy, Desportivo dokonce i kolo před tím, takže 2x po sobě což se jen tak nevidí a v tech 2 zápasech dal tým více golů, než co dal v předešlých 7 co se hráli od začiatku sezony, takže je videt, že se Aves pomerne rozjíždí a bude chtít navazat na toto období i dnes. Čeká je sice loňský sestupivší z první ligy, ale ten ohromně oslabil kádr v létě a ted by se tam jen těžko hledaly tváře, které loni hrály základ, no asi by se nenašel nikdo či možná 1-2 hráči nevěřím, že více - i u Beiry se tedy poslední zápas naprosto jasně vymykal tomu jak letos tým hraje s temi soupeři dejme tomu okolo prumeru, kdy to byly vetšinou 1 golová utkání apod.... no teraz 2:3 sice venku, ale oni hrají doma/venku podobné výsledky s tím, že v dnešním zápase budou chtít určite i vyhrát nečeká je žádný vehlasný soupeř, spíše další prumer a bude to i otevírat vzadu... Letos už také beira Mar mela na začátku nejaké zápasy kdy odehrála taky i vtedy nějaký overik doma s Benficou a Portem B, oba týmy proti nim sice hráli v roli jasneho favorita a otevírali to vzadu, jelikož se tlačili hodně dopředu, ale i tak jsou 2 goly proti takovým celkům oboum znamením, že tým prostě střílet branky umí a na druhou stranu i obrana se neukazovala v dobrem svetle, když v techto dvocuh utkání připustili hned 5 branek. Vzájemné zápasy nebudu porovnavat 2 roky stare apod... jestli spolu vubec tehdy hráli loni určite ne když beira Mar hrála první soutěž a ten tým je navíc výrazně obměněný takže i před temi 2 lety kdyby spolu nahodou v druhe lize třeba hráli, tak minimálně Beira Mar, byl úplně jiný tým... No to by stačilo asi k tomuto... je to za menší vklad ty overy byly letos u obou spíše výjimkou, já sice dávám oba gol a mluvím o overu, ale prostě by mal být golový zápas trochu když očekávám, že to padne na obou stranách, oba gol má přecejen blíže k overu (2,5 - klasika) ... no rovnež jak to muže být oba gol a klidne přestřelka, tak to muže být totální nuda 90 minut, ale já spíše očekávám první situaci, která mi je bližší po výsledcích z posledních dní :-)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 09. říj 2013 16:00:27

Re: Neuminho - Tipy

17:00 Moreirense - Atletico CP Tip: Atletico CP dá gol @ 2.00 / 2u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 09. říj 2013 21:01:59

Re: Neuminho - Tipy

00:30 Gremio - Criciuma EC Tip: Oba gol@ 2.10 / 2,25u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 10. říj 2013 18:32:14

Re: Neuminho - Tipy

19:30 Belgie U19 - Severní irsko U19 Tip: Belgie nad 2,5g @ 2.00 / 2u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 11. říj 2013 18:32:37

Re: Neuminho - Tipy

19:30 Malta - Česko Tip: Oba gol @ 2.50 / 2u /
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 207 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.317s | 118 Queries | GZIP : Off Livescore