TIPFORUM

<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek sob 05. úno 2011 7:08:23

TIPFORUM

Když jsem se tu v listopadu registroval už to nebylo špatné,ale od té doby se mnohé změnilo a stále se mění přibývá lidí ,analýz , návštěvníků a samozřejmě se vylepšuje i fórum jako takové různými vychytávkami a soutěžemi,které pro nás Petr ve spolupráci s různými sponzory připravuje za co mu patří dík.Podle mě má fórum zatím vysokou úroveň a to i díky nám co jsem chodíme (až na pár drobných sporů které se uhasili hned v zárodku)a tak doufám že to vydrží i do budoucna a že se tu budeme nadále chovat jako slušný lidi a popřípadě jako kamarádi a první řadě jako tipéři kterým jde o to aby na základě dobrých analýz vyhráli nějaký ten peníz.Takže pánové GL všem a ať se nám daří a fórum rozkvétá i díky nám a našemu chování zde.
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

Fragrante

Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: pon 22. lis 2010 18:32:44

Příspěvek sob 05. úno 2011 9:03:18

Re: TIPFORUM

Švestičky jsem si dovolil přinést z naší zahrádky. Podle mě stačí PM Jenikovi, bude mít radost že mu poděkuješ. Toto je podle mě spam :)

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.133s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore