COLORADO - SAN JOSE dnes 21:00

<<

nio313

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1020

Registrován: stř 08. pro 2010 9:27:46

Příspěvek sob 04. led 2014 17:40:57

COLORADO - SAN JOSE dnes 21:00

COLORADO - SAN JOSE

21:00

Obidvaja dnešný súperi predviedli dobrý vstup do sezóny. Na Coloredo v prvom mesiaci len málo kto našiel recept. Oba sú aktuálne na tom veľmi podobne. Domáci dnes na San Jose strácajú len 4 body. Samozrejme výkony tak ako stúpajú tak aj klesajú, Coloredo si v samotnom závere minulého roka prešlo nie možno najlepším obdobím ale aspoň nejaké tie body zbieralo. Do nového roka však zverenci Roya vstúpili tou správnou nohou keď prvé dva stretnutia na domácom ľade dokázali brať plný počet bodov. Oboch dnešných súperov som si v posledných zápasoch pozrel a ak mám dnes hľadať favorita tak to bude na strane domácich. To čo predviedol v poslednom zápase Semyon Varlamov bolo úctyhodné. Obrana Colorada nemá vozviku robiť veľa chýb ale keď na ne došlo Semyon bol famózny. Ďalším faktorom pre dnešný úspech domácich by mohla byť veľká absencia hosti. Tu chýba hneď šestica útočníkov. V bránke San Jose by sa mal dnes predstaviť Anttiho Niemiho. Ja mám dnes teda chuť troška riskovať a dám domácich.



COLORADO @2.65 Obrázek
<<

Heinz

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1097

Registrován: stř 18. kvě 2011 22:33:01

Příspěvek sob 04. led 2014 23:42:17

Re: COLORADO - SAN JOSE dnes 21:00

Pěknej tip :) Varlamov krásně podržel při PP Sharks asi 3min před koncem :)

:-bd

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 172 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.178s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore