Uzavřeli mi účet

<<

AlesLesak

Příspěvky: 3

Registrován: úte 03. pro 2013 12:04:59

Příspěvek stř 22. led 2014 11:20:59

Uzavřeli mi účet

Zdravím vás. Máte někdo zkušenosti s Betcity? Vsadil jsem si u nich celkem jenom dvakrát, a když sem chtěl potřetí tak všude byl limit sázek 0,02 euro. Ty dvě sázky jsem obě prohrál.
BetVictor mi dnes napsali,že můj účet byl uzavřen na základě obchodního rozhodnutí a senior traders. Rozhodnutí je konečné a nelze ho dle jejich podmínek otočit. Nějak mi to nejde do hlavy. U nich jsem vsadil jen jednou a vyhrál, ale pár euro...
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek stř 22. led 2014 15:27:30

Re: Uzavřeli mi účet

A druh sázek? běžné jako jsou: under/over, 1X2, HT/FT ectr... Valuebet nebo Surebet?
<<

AlesLesak

Příspěvky: 3

Registrován: úte 03. pro 2013 12:04:59

Příspěvek stř 22. led 2014 16:25:57

Re: Uzavřeli mi účet

Typ sázky Surebet, ale žádnej velkej, výhra asi 2 eura. A to že je to surebet oni vědí?
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek stř 22. led 2014 16:43:26

Re: Uzavřeli mi účet

Ano mohou pokud májí jednoho společného jmenovatele. A tím je společný majitel nebo člen dozorčí rady. Ať to zní nepravděpodobně je to možné. A jelikož už jsi asi třetí člověk, kterého jsem na internetu potkal. Zjevně to tak bude. Protože máte společného jmenovatele a tím jsou sázkovky Betvitor a Betcity, surebet a uzavření účtu nebo nastavení limitů na 0,00 prd.....
Jinak surebet 2 EUR ..... opravdu jsi mě pobavil =)) , protože tohle se s ohledem na další poplatky spojené s vkladem , výběrem nebo procentem z výhry a jiných poplatků(to záleží na sáskovce jaké kde má poplatky) vůbec nevyplatí ..... Komu není rady tomu není pomoci GL
<<

AlesLesak

Příspěvky: 3

Registrován: úte 03. pro 2013 12:04:59

Příspěvek stř 22. led 2014 17:03:06

Re: Uzavřeli mi účet

Tak aspoň že jsem tě pobavil. :-bd každopádně dík za odpověd. Nicméně poplatky jsem neplatil žádné takže skutečně na eurovém skrillu mám o ty 2 eura víc. Každopádně rád si všechno zkusím sám, a co nevim zeptám se. Ještě jednou díky
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek stř 22. led 2014 17:08:41

Re: Uzavřeli mi účet

AlesLesak píše:Tak aspoň že jsem tě pobavil. :-bd každopádně dík za odpověd. Nicméně poplatky jsem neplatil žádné takže skutečně na eurovém skrillu mám o ty 2 eura víc. Každopádně rád si všechno zkusím sám, a co nevim zeptám se. Ještě jednou díky



Neni za co. Žw by jsi neplatil poplatek za vložení částky na herní účet. Nebo za výběr? Nechce se mi tomu věři. Ale Budíž nebudu tě zbytečně trápit matematikou.... GL
<<

wirthwar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 112

Registrován: pát 02. zář 2011 13:52:02

Příspěvek stř 22. led 2014 17:34:54

Re: Uzavřeli mi účet

já bych se zas tak nesmál... vsadit pár desítek euro a mít jistý 2 €... proč ne.. udělat to víckrát za den a za měsíc má navíc pěknou sumu.. pokud vkládá skrz MB/Neteller, tak poplatky za vklad a výběr=0.. ten poplatek platí Netteleru/Skrillu ta sázkovka, ne ten sázející.. jinak jsem moc nepochopil to s tím jmenovatel.. ale sázkovka na to příjde snadno, stačí že vidí např. že na 1 je vsazeno xxx krát víc euro než na 2 .. kdo by taky sázel na nejnižší kurz na trhu, kterým kurz na druhé straně většinou je...
(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek stř 22. led 2014 17:43:37

Re: Uzavřeli mi účet

wirthwar píše:já bych se zas tak nesmál... vsadit pár desítek euro a mít jistý 2 €... proč ne.. udělat to víckrát za den a za měsíc má navíc pěknou sumu.. pokud vkládá skrz MB/Neteller, tak poplatky za vklad a výběr=0.. ten poplatek platí Netteleru/Skrillu ta sázkovka, ne ten sázející.. jinak jsem moc nepochopil to s tím jmenovatel.. ale sázkovka na to příjde snadno, stačí že vidí např. že na 1 je vsazeno xxx krát víc euro než na 2 .. kdo by taky sázel na nejnižší kurz na trhu, kterým kurz na druhé straně většinou je...



vsadit pár desítek euro a mít jistý 2 €... proč ne.. udělat to víckrát za den a za měsíc má navíc pěknou sumu..
Tohle je v dnešní době nereálné a absolutní nesmysl při surebetu. Pokud by to tak nebylo tak dnes tu máš x desítek milionářů !!! A sázkovky mohou zavřít krám. Poplatky jsou u každé sázkovky jiné! A pokud jsem mu napsal že už je třetí na koho jsem natrefil. A má to společné jmenovatele(tedy ukazatele).
"Rozuměj" všichni tři vsázeli u stejných sázkovek, všichni tři vsázeli surebet a všem třem byl ze strany Betvictoru zrušen účet a na starně Betcity omezeny sázky. Tak už to není náhoda, ale statistika!!!

To jak na to přišli je, už nepodstatné. Podstatné je to, co jsem napsal výše.
<<

KYSELA

Příspěvky: 538

Registrován: sob 11. pro 2010 2:45:03

Příspěvek stř 22. led 2014 17:56:59

Re: Uzavřeli mi účet

mám u betcliku taky výhru výhru a nechtěj s tím nic dělat ,tak se jich ptám 2-3 denně jestli to poslali poborákovi už rok a půl občas mě i odepíšou v tom směru o serioznosti a takový ty kydy už to bude možná rok a půl

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 191 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.222s | 29 Queries | GZIP : Off Livescore