přemnožení FIXED a SURE

<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek stř 11. čer 2014 18:46:35

přemnožení FIXED a SURE

Co řikáte na to neskutečné rozmnožení FIXED, SURE, 100%, ht/fT stránek co se rozrostlo jak po FB, tak i ruznýma blogama apod.
Já jsem tak brouzdal netem a našel jsem alespon 500 stránek, zaručujících tzv. FIXED matche, fajn, tak jsem je sledoval, čekal jsem na free tipy, které někdy nějaká poskytla a poté sledoval utkání.
Samozřejmě z 90% to nevyšlo a tip byl smazán ze stránky, ale našlo se i pár stránek, který to neDELETEnuli.

X stránek mělo TZV. vsazený tiket s ODDS 26.00 či 19.00 samozřejmě vše bylo zakryto.
Tak jsem taky čekal až to odkryjí a snažil se vypátrat, či jde o fotomontáž či by mohl být pravdivej, když tam bylo třeba i číslo tiketu.

Samozřejmě na stránkách sázkovky to ověřit nešlo.

Jaké máte zkušenosti s kupováním tipů od jiných lidí ( a popř. cenově), věřil někdy někdo z vás těm FIXED a SURE tipům ?
Já třeba narazil na xxx stránek, co chtějí platit polovinu před-polovinu potom, ruzné hodnoty v EURECH apod.

(Já sám odkupuji od jednoho člověka a jsem naprosto spokojen, ale to je mimo mísu, jen tím chci naznačit, že informace se v dnešní době těžce shánějí a sám na tzv. FIXED a SURE nevěřím, ale od některých lidí se dají tipy kupovat)

Jen zvědavost, jsem totiž zvědav, kolik FIXED tipů budou podvoníci vypisovat na MS 2014 :)) :)) :))
<<

LM

Uživatelský avatar

Příspěvky: 13

Registrován: ned 28. črc 2013 14:01:14

Příspěvek stř 11. čer 2014 21:10:27

Re: přemnožení FIXED a SURE

https://match1x2.files.wordpress.com/20 ... 160558.jpg len cisto zo srandy.. :D ma vyhru 18 720€ a jednoducho on to potrebuje ten tiket predat za nejakych smeisnych 100,200€. Jednym slovom PODVOD! Vsetko je to podvod tikety sa daju velmi lahko upravovat ti sikovnejsi co sa rozumeju troska html popripade inym srandickam.. PODVOD PODVOD a este raz PODVOD! :) Neverit uz len z principu
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek stř 11. čer 2014 21:26:32

Re: přemnožení FIXED a SURE

LM píše:https://match1x2.files.wordpress.com/2014/06/20140611-160558.jpg len cisto zo srandy.. :D ma vyhru 18 720€ a jednoducho on to potrebuje ten tiket predat za nejakych smeisnych 100,200€. Jednym slovom PODVOD! Vsetko je to podvod tikety sa daju velmi lahko upravovat ti sikovnejsi co sa rozumeju troska html popripade inym srandickam.. PODVOD PODVOD a este raz PODVOD! :) Neverit uz len z principu


ano ano, taky jsem na tuhle stránku koukal. Z 95% je všechno podvod. Je lepší bud pátrat a nebo mít fakt dobrý servis no.
<<

P4P

Příspěvky: 62

Registrován: stř 25. pro 2013 12:03:46

Příspěvek stř 11. čer 2014 21:40:40

Re: přemnožení FIXED a SURE

Ahoj Rafa , ako už hovoril kolega , ja to len trošku upresním :
Ak niekto dava Fixed a podobne picovinky za pár EUR tak je to podvod na 100 percent .
Osobne by som to nepredával vobec - teda cez INTERNET určite nie - keď to ma byt FIX tak je to aj proti zákonu trochu , nie ?
Proste nebudem predávať niečo za par Crowns keď z toho predsa vyzijem ako boh .
Dáš mi podrobnejšie info o tvojom zdroji ? Ďakujem .
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek stř 11. čer 2014 22:03:18

Re: přemnožení FIXED a SURE

P4P píše:Ahoj Rafa , ako už hovoril kolega , ja to len trošku upresním :
Ak niekto dava Fixed a podobne picovinky za pár EUR tak je to podvod na 100 percent .
Osobne by som to nepredával vobec - teda cez INTERNET určite nie - keď to ma byt FIX tak je to aj proti zákonu trochu , nie ?
Proste nebudem predávať niečo za par Crowns keď z toho predsa vyzijem ako boh .
Dáš mi podrobnejšie info o tvojom zdroji ? Ďakujem .


Souhlasím s vámam obouma, je to prostě podvod na entou !
Nechápu, jak někdo může prodavat FIX nebo SURE tipy, když FIX by neměl být legalní v podstatě, ale na stránkách se objevují

10000% FIXED tip
100 € before !! No After !! apod.

Je to prostě šaškárna, jak nalákat lidi. ! :)
<<

v.l.a.d.o

Příspěvky: 2

Registrován: čtv 12. zář 2013 11:52:50

Příspěvek čtv 12. čer 2014 6:42:32

Re: přemnožení FIXED a SURE

Na Facebooku je stránka Zlodeji, zdieľači, kopiranti a iní dotieravci okolo tipovania ,kde admin poukazuje na tieto stránky.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.181s | 29 Queries | GZIP : Off Livescore