Konec soutěže v propagaci TipFóra

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 15. úno 2011 14:03:08

Konec soutěže v propagaci TipFóra

Před téměř 3 týdny jsem vyhlásil soutěž o to, kdo na TipFórum přivede každý den nejvíce nových návštěvníků.
Ti, kdo přivedli denně nejvíce lidí, dostali ode mě každý den 100,- Kč

Bohužel soutěž měla více záporů než kladů a tak jí musím zrušit.

Tady je jen pár důvodů pro někoho možná pro zazmání:

- podvody stylem, že pár borců si myslelo, že si nakliká ty návštěvy sám a já jim zaplatím
- podvody stylem, že tipfórum s parnterským kódem zařadil nejspíše opupínkovaný jedenáctiletý podvodníček do systémů autosurf, websurf, autohits apod. což je opravdu velmi vtipné
- i přes moje prosby o to, aby nikdo nikde příliš nespamoval, tak jsem našel odkazy tipu: "Klikni tady a vyhraješ" nebo "Každý den klikni na tento odkaz. Hodně mi to pomůže"
- a ikdyž se někteří snažili, aby to jako úplně spam nevypadalo, věřte, že věta Podívej se na super fórum o sázení:..... SPAM také je.

Fakt nejsem pošuk, abych platil peníze za to, že někdo stráví u počítače celé odpoledne a kliká sám na jeden odkaz, nebo za to, že na tento odkaz "kliká" automat. Stejně tak rozhodně nebudu platit nikomu za to, že lidi na jeho webu klikají na odkaz jen proto, aby jemu pomohli. Takoví lidé nemají pro TipFórum sebemenší přínos.
A co už vůbec nechci je to, aby lidi koukali na TipFórum jako na bandu přihlouplých smaperů, kteří kvůli stokoruně dokáží zasrat konkurenční fóra.

Toť důvody, proč tuhle akci s okamžitou platností končím
<<

jurasekk

Příspěvky: 18

Registrován: ned 06. úno 2011 20:39:58

Příspěvek úte 15. úno 2011 14:53:22

Re: Konec soutěže v propagaci TipFóra

co lidi neudělají pro peníze :-D
<<

Udomoho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 19

Registrován: úte 01. úno 2011 10:11:27

Příspěvek úte 15. úno 2011 19:17:26

Re: Konec soutěže v propagaci TipFóra

Chci jen podotknout,že to není kvuli me,aby si nekteri nemysleli. Ja jen pro uřesnění,protože si možná někteří všimli,že jsem tam byl devětkrát po sobě. Snažil sem se oslovit mimo nás i našich slovenských bratov takže nějakou dobu to šlo,ale bohužel potom to šlo už do kytek. Ale jsem rád,že jsem tímto mohl přispět ještě k většímu rozjetí tohto fóra a trochu,tak pomoci člověku,který toto fŕum vymyslel. Opravdu klobouk dolů před jeho snahou a neustálým vymýšlením jak lidi zaujmout novými a novými soutěžmi. O:-)

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.137s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore