Valencia + Nani

<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pát 15. črc 2016 21:53:10

Valencia + Nani

Co myslíte, hodí se tenhle šikovnej Portugalec do kádru netopýrů ??? On by se hodil prakticky kamkoliv, ale jakej názor máte.
A jen tak mimochodem 3:1 Slavia v Estonsku, jsem Sparťan (v pohárech přeju i jinejm) ale to nám ta sezóna pěkně začíná teda..... :-o
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 15. črc 2016 23:57:49

Re: Valencia + Nani

Nani by se měl prosadit a hrát základ, sice tam těch offenzivních hráčů mají opravdu hodně, ale odešla jim hvězda v podobě Fehouliho asi po 5 sezónách a zvláště jeho by měl Nani nahrazovat... No uvidíme Feghouli loni moc nepředvedl a i kvůli tomu byla Valencia až 12... no dá se očekávat lepší sezona s tím kádrem jaký mají prostě musí končit na pohárových přičkách.... Škoda, že jim Čeryševa vyfoukl Villareal, mohl ukázat co v něm je, tady se po přícghodu skoro hned zranil :( I za těhc pár minut dal ale tři branky... No pokud se mu budou vyhýbat zranění může se dostat klidně v budoucnu i do základu Realu Madrid, myslím si, že ten by byl Vale platnější, ale uvidíme co ukáže Nani po povedeném EURU.

Slavia ostuda českého fotbalu, nic míň nic víc, Uhrin si může jít podat ruce s Rodgersem ze Celticu kreten, nemůžu toho týpka vidět se mi hned otevírá kudla v kapse debílek. No vzhledem k tomu, že jsem měl vsazeno, jsem ten zápas i sledoval a sice držela Slavia míč a hodně času na půlce soupeře a měla optickou převahu ale do větších šancí se prakticky nedostávala, Levadia bránila v bloku a semtam vyrazila do rychleho kontru no měla jich tak 5-6 za zápas z toho 3 šance a tři goly... stoperská dvojice negrů by měla jít kopat tak nějakou zanzibarskou ligu :( :-q
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek sob 16. črc 2016 0:11:20

Re: Valencia + Nani

To je právě ono 3 šance a 3 góly, čekal jsem že jim SKS daj na prdel - na tenhle zápas jsem dal over 3.5 # 3.80 u Tipáče za kilčo, to vyšlo, ale vzhledem k českýmu fotbalu to mělo bejt opačně, no když jsou to idioti co s nima už...... @-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 17. črc 2016 14:07:55

Re: Valencia + Nani




LOOL :D Kdo pozná kdo je Jey M ? :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.152s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore