Jak dlouho už vsázíte a jak jste na tom výherně?

<<

icemaner

Příspěvky: 64

Registrován: pát 11. úno 2011 18:19:43

Příspěvek sob 19. úno 2011 18:35:14

Jak dlouho už vsázíte a jak jste na tom výherně?

Napadlo mě, že udělám jednoduché téma jak jsme začínali, jak nám to jde a nejde apod :D

Já jsem např. začal u Synotu, kde jsem to hazel po 10ti korunach skoro kazdy den, namrskal tam hooodne zapasu a vzdycky prd vyhral, ale casem me kazdodenni prepinani teletextu proste prestalo bavit, takze jsem se na to vykaslal a jen obcas vsadil na nejake blbosti..

Ted jsem se teda prohraboval netem a nasel tohle skvele forum, kde vidim, ze maji lidi fakt prehled a nekterym to opravdu jde, tak jsem si rikal, ze se proste neco priucim a casem necim svym taky prispeju..

Kazdopadne za ty let budu spise v minusu, ale jak jsem rikal, slo fakt jen o zabavu a spis hec, ze neco "vyhraju". Ted uvidime, jak jsem rikal, necemu se priucim a treba se i na me ta stestena obcas usmeje a neco kapne na ucet :))

Takze vsazim zhruba od 16ti (zlate casy premlouvani, aby nam vzali tiket a ze je mi fakt 18) a ted je mi 23, takze to bude zhruba 3 roky..

Rikam si, ze by bylo dobre se na neco zamerit, tak to vidim asi na tenis a trosku do toho problesknu a uvidim, jak to pujde :)
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek sob 19. úno 2011 19:09:06

Re: Jak dlouho už vsázíte a jak jste na tom výherně?

Se máš, kdyby mě bylo 18 :D , sázím rok a jsem cosi v plusu není to nic závratného vydím to tak na +2500,- ale s tím kolik sázím to je asi odpovídající :D
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

Luis66

Příspěvky: 57

Registrován: čtv 03. úno 2011 17:57:53

Příspěvek ned 20. úno 2011 9:53:13

Re: Jak dlouho už vsázíte a jak jste na tom výherně?

Já vászím od svých 16 let,kdy jsme taky sázel po 10 Kč:).Jak tady říkáš,kde jsou ty doby co jsme přemlouvali lidi v pobočce aby nám vzaly tiket.:D

Teďka je mi 19 vsázím z 95% pouze tenis, je to hop nebo trop:) Zatim jsem určitě v minusu pár stovek:) ale to tak odpovídá:)
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek ned 20. úno 2011 10:07:19

Re: Jak dlouho už vsázíte a jak jste na tom výherně?

ja taky od 16ti to bylo za 20čky a cca vyhra vždycky 50tisic apod....n odivil jsem se proč nemužu vyhrat když to byly kurzáky třeba 1,3 apod....postupem času jsem začal sazet za 100ky a 500ky a to uz bylo o trochu lepší...ted vsazim jedine za litra už...
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek stř 23. úno 2011 18:48:20

Re: Jak dlouho už vsázíte a jak jste na tom výherně?

Tak já jsem začal brzo nejdříve jsem sázel mrkev a pozvolna jsem přešel na sázení kurzové a to je dobrých 15 let kdy ještě pořádně nefungoval internet a sázkaře jsi poznal podle toho že měl na palci vytlačené číslo 751od neustálého mačkání stránek teletextu.Co se týče výnosu ze sázení tak jsem na tom stejně jak s tou mrkví jednou to vyšlo podruhý ne, ale to už je osud sázkaře ať už sází mrkev nebo se hrne sázení kurzového.Když budu upřímný tak celková částka kterou jsem vyhrál může být tak kolem 100 tisíc,ale myslím že jsem zrovna tolik i nanosil zpátky na pobočku možná i víc.Tak že přeji všem kdo sází na sport úspěchy a hlavně štěstí a více výběru něž dotací
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 23. úno 2011 19:06:31

Re: Jak dlouho už vsázíte a jak jste na tom výherně?

Tak já se přidám

Já tedy neVsázím ale pouze sázím od 16 let - o internetu jsme si tehdy mohli nechat jen zdát. (i o mobilech :D ) - běhal jsem na pobočku tipáče a později Chance, kde jak už výše Luis podotkl, jsem přemlouval obsluhu aby mi vzala tiket, kvůli kterému jsem pak nemohl spát, jak se mi zdálo o tom, jak vyhraju ty statisíce za tu vsazenou dvacku :))

Prostě klasický začátek

Jednou se mi podařilo vyhrát celkem raketu, takže jsem určitě v plusu, ale kdybych tuhle jednu kliku neměl, byl bych nejspíš v červených číslech, i když poslední dobou se mi celkem daří (musím to zaklepat).

Daří se mi nejspíš proto, že na to nemám tolik času, protože většinu volného času mi sežere TipFórum a jeho správa. Zatím tomu tady věnuju jen ten volný čas (naštěstí mám hodně benevolentní ženu a tak se tomu tady věnuju i ten volný čas, který bych před vznikem Tipfóra určitě věnoval jí :D ), ale doufám, že by to tu časem mohlo udělat nějakou tu kačku z reklamy a stane se tak hlavním zdrojem mých příjmů.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.224s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore