Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 02. zář 2018 11:32:32

Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Pomalu se začínají rozjíždět hokejové soutěže, takže bude víc příležitostí, na co si vsadit. Střelci v hokeji jsou mojí docela oblíbenou disciplínou, kdy se při troše toho pověstného štěstíčka dá chytit zajímavý kurz. Zatím tedy začala KHL a Liga mistrů. No KHL vždy patřila spíš k underovým ligám a v LM jsou ty výsledky tak všelijaký. Ale je teprve začátek, takže každé soutěži dám šanci. Provedu tu i statistiku +/-, i pro svůj přehled. Kurzy dávám od Tipsportu.

Září

Bilance (50 Kč/tip): + 1761 Kč

Říjen

Bilance (50 Kč/tip): + 1615 Kč

Listopad

Bilance (100 Kč/tip): + 4880 Kč

Prosinec

Bilance (100 Kč/tip): + 1420 Kč


Jekatěrinburg - Riga: G. Belousov dá gól @ 6.70

Jekatěrinburg zajímavě posílil a budou patřit k tomu lepšímu v lize. Hráči jako Dawes, Sexton, Da Costa nebo právě Belousov doplnili už tak kvalitní kádr. Já tedy zvolil vyšší kurz na hráče, který by měl hrát druhou pětku. Belousov hrával za Ladu, tedy horší tým, než je Jekatěrinburg a i tam góly dával. Větší šanci na gól asi má výše zmíněný trojlístek, ale v porovnání kurzů se mi víc líbil tip na Belousova.

Magnitogorsk - Slovan: I. Pakarainen dá gól @ 3.50

Magnitku převzal do nové sezóny český trenér Jandač a v přípravě byl docela kritizován. Důležité budou až výkony v sezóně a proti Slovanu jsou jasný favoriti. Slovan těžko shání peníze a těžko říct, jestli budou hrát i další ročníky KHL. Z domácích hráčů jsem zvolil posilu, která si zahrála i v NHL za Edmonton. Určitě dostane dost prostoru na ledě a mohl by skórovat.

Čerepovec - Novosibirsk: D. Vovchenko dá gól @ 3.70

Trochu hůř čitelný zápas. Domácí před sezónou oslabili o nejlepšího hráče Kagarlitskyho a tak góly budou muset dávat jiní. Mohl by to být právě Vovchenko, který už minulou sezónu dal 16 gólů. To hrál však třetí pětku, teď bude mít víc času na ledě. Loni na něj byly kurzy přes 6, letos od něj čekám ještě víc gólů.

Dynamo Moskva - Ufa: D. Kagarlitsky dá gól @ 3.10
Dynamo Moskva - Ufa: D. Kugryshev dá gól @ 4.00

V tomhle zápase čekám asi nejvíc gólů, tak dám střelce na obou stranách. Za Dynamo to bude již zmiňovaná posílá z Čerepovce Kagarlitsky. Loni 21 gólů, i v Dynamu by měl hrát první pětku. Za Ufu jsem zvolil novou posilu z Omsku Kugrysheva. Loni 13 gólů a počítám, že by měl hrát druhou pětku.

Spartak Moskva - Chabarovsk: A. Khokhlachev dá gól @ 3.10

Tady moc gólů nečekám, ale přesto jeden hráč se mi tu líbí. Spartak asi moc silný nebude, ale křídlo první pětky Khokhlachev by góly dávat měl. Loni jich dal 19 a už nakoukl i do NHL v dresu Bostonu.

Jaroslavl - Omsk: P. Kontiola dá gól @ 3.40

Omsku do nové sezóny příliš nevěřím a asi bude slabší, než v minulých letech. Proto volím hráče domácích. Kontiola je stálice Jaroslavl, boduje pravidelně. Loni 12 gólů, sezónu předtím 20.

Malmö - Junost Minsk: F. Storm dá gól @ 3.10

V Lize mistrů by mělo Malmö dát víc gólů Belorusům, však posledně jich dali 8 TPS Turku. Storm je křídlo druhé pětky, dánský reprezentant. I na MS jsem na něj úspěšně vsadil, zkusím ho i dnes. Pravidelně se v sezóně dostane přes 10 gólů, loni jich dal 17.

Mnichov - TPS Turku: F. Mauer dá gól @ 4.80

Tady by góly mohly padat, jak je v zápasech Mnichova zvykem. Mauerova formace poslední zápas góly dala, loni 20 gólů je slušné číslo.

Hradec - Rouen: T. Vincour dá gól @ 3.20

Favoritem utkání je Hradec a já vybral hráče druhé pětky. Vincour má za sebou NHL a reprezentaci, takže by měl patřit k tahounům Hradce

Třinec - Tappara: D. Ciencala dá gól @ 5.75

Třinec dostal nálož minulý zápas a dnes má co napravit. Volím člena druhé formace, který byl kometou loňského playoff, kde dal 7 gólů. I letos by měl branky dávat.

Storhamar - Djurgarden: D. Brodin dá gól @ 3.70

Švédové jsou kvalitnější než Norové, co už potvrdili v Třinci. Brodinova formace dala dva góly, dnes by se mohli prosadit znovu.
Naposledy upravil michals93 dne stř 02. led 2019 8:46:11, celkově upraveno 92
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 02. zář 2018 19:15:35

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska docela pěkný plusko. Pozitivní je, že v KHL góly zatím padaj, i když hráči, co jsem dával, většinou jen áčko.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. zář 2018 7:58:43

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dnes 5 zápasů KHL, nic moc jiného se nehraje, takže dneska si dám jenom střelce.

Jokerit - Kunlun: S. Manninen dá gól @ 3.80

V prvním zápase by měl uspět domácí Jokerit, i když gólů tolik nečekám. Původně jsem chtěl dát Mosese, no za kurz 2.80 opravdu ne. Jako alternativu jsem vybral novou posilu ze Švédska. Manninen by podle přípravy měl hrát v pětce s Mosesem a Reginem, takže času na ledě by měl mít dost a gólové šance snad taky. V Orebro dal loni 11 gólů ve 48 zápasech, což je slušné číslo i vzhledem k tomu, že Orebro byl loni slabší tým. Snad hned ukáže, že bude vhodnou posilou.

Kazaň - Dynamo Minsk: D. Zaripov dá gól @ 3.70

Kazaň dostala v prvním zápase nálož od Petrohradu 1:6, teď budou mít podstatně hratelnějšího soupeře. Minsk v přípravě skoro vše prohrál, takže domácí by pár gólů dát měli. Vybral jsem Zaripova, který sázel v dresu Magnitky přes 30 gólů za sezónu. Po přesunu do Kazaně už to takové terno nebylo, ale věřím, že góly dávat zase bude.

Nižněkamsk - Čechov: J. Puustinen dá gól @ 3.40
Nižněkamsk - Čechov: P. Kulikov dá gól @ 7.50
Nižněkamsk - Čechov: B. Rendulic dá gól @ 4.00

V tomhle zápase trochu zariskuju a dám hned tři střelce. Nižněkamsk před sezónou přivedl trojici Finů Puustinen, Ruohmaa, Nattinen, kteří budou hrát spolu a čekají se od nich góly. Těžko vybírat z téhle trojice, gól může dát kterýkoliv z nich. Nakonec jsem vybral Puustinena, který dal ve finské lize 33 gólů. Dalším střelcem v dresu domácích je Kulikov, který mě zaujal hlavně díky kurzu. V přípravě totiž nastupoval v první pětce s Galimovem, hrál tedy i přesilovky a dal i nějaký ten gól. Pokud to tak zůstane, je kurz přes 7 luxusní. Jinak je pravda, že doposud góly moc nedával (loni jen 5), ale taky nehrál první pětku. No a posledním je střelec hostů Rendulic. Ten bude zřejmě hrát v útoku s Aaltonenem a Hrivikem, což bude asi nejproduktivnější útok hostů. I v přípravě dal góly, hrál přesilovky a loni dal 8 gólů za 32 zápasů.

Novgorod - Petrohrad: A. Barabanov dá gól @ 3.75

Tady nemůžu jinak, než vybrat hráče Petrohradu. To je zase tým s ambicemi na titul a první zápas to ukázali v Kazani, kde dali 6 kousků. Vybral jsem křídlo druhého útoku Barabanova, který střílel góly i na MS v ruském nároďáku. Loni 13 gólů, letos od něj čekám ještě víc.

Soči - Vladivostok: R. Rosén dá gól @ 3.20
Soči - Vladivostok: S. Bocharov dá gól @ 7.50

No tady v posledním zápase by to mělo být jasně v režii domácích. Vladivostok má asi papírově nejhorší soupisku KHL, žádné kvalitnější zahraniční jméno, jen Rusové. Taky se to ukázalo v přípravě, kde prohráli i s Pardubicemi nebo Olomoucí. Takže jsem logicky vybral dva domácí střelce. Prvním je nová akvizice Rosén, který loni za Vaxjo nasázel 25 gólů a i předchozí sezóny dával okolo 20 branek. Druhým je taky posila před sezónou, tentokrát z Lady. Bocharov v minulé sezóně jen 5 gólů, ale rok předtím 17. Ale Lada byl slabý tým, který už letos KHL nehraje. Navíc na začátku přípravy hrál Bocharov i přesilovky, ve kterých dával góly. Kolik prostoru na ledě dostane se uvidí, ale kurz přes 7 je docela vysoko.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. zář 2018 20:24:33

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska nic moc, Puustinen tyčka, Rosén taky měl šanci. Ale průser byl Nižněkamsk, tam góly nepadaly vůbec :-??
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 03. zář 2018 22:53:39

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Ale pořád se ti daří líp, než mě v Bundeslize (fantasy). i když tam nejde o peníze ...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 04. zář 2018 8:23:15

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

KHL pokračuje, dnes 6 zápasů.

Čeljabinsk - Slovan: R. Gynge dá gól @ 3.20
Čeljabinsk - Slovan: P. Lamper dá gól @ 6.00

Domácí Traktor vyšel v prvním zápase střelecky naprázdno, no proti Slovanu by už góly dát mohli. Vybíral jsem z hráčů první formace a zalíbil se mi Gynge. Poslední tři sezóny vždy přes 20 gólů, loni v dresu Traktoru 23 gólů. Slovan v prvním zápase propadl v obraně, Magnitka každou šanci potrestala gólem a tak z toho byla jednoznačná prohra. Ale v útoku si šance docela vytvářeli. Vybral jsem křídlo druhé pětky Lampera, což je slovenský útočník, který do Slovanu přišel z Banske Bystrice. Jeho ice-time v prvním zápase přes 17 minut, společně s Chipchurou největší z útočníků. Za kurz 6 mi přijde výhodné ho zkusit.

Jekatěrinburg - CSKA Moskva: S. Da Costa dá gól @ 3.30
Jekatěrinburg - CSKA Moskva: S. Kalinin dá gól @ 3.70


Tady čekám hodně gólů, aspoň dva na každé straně. Dá Costa jako nová posila dostal hned od začátku přes 18 minut času na ledě a ve formaci s Dawesem se od nich čekají góly. Navíc v dresu CSKA odehrál tři sezóny, takže bude mít určitě extra motivaci jim dát gól. Na straně hostů jsem vybral křídlo prvního útoku Kalinina, který odehrál i zápasy NHL v dresu Devils. Loni za Petrohrad 15 gólů a tam ve velké konkurenci nedostával tolik prostoru.

Magnitogorsk - Dynamo Riga: I. Pakarainen dá gól @ 3.70
Magnitogorsk - Dynamo Riga: M. Matushkin dá gól @ 6.50


Domácí jsou proti Rize favoritem, v prvním zápase snadno smazali Slovan 5:1. Druhá formace vyšla gólově naprázdno, dnes by to mohli zlepšit. Zůstanu u finské posily jako v prvním zápase, i tam měl gólovku, kterou nedal. K němu ještě přidám ofenzivního obránce Matushkina, který přišel z Asatu, kde dal 18 gólů. To je na beka skvělé číslo. Hned dostal místo v první přesilovce po boku Mozyakina, kde nahradil na modré čáře Leeho a Schause. Nějaké góly určitě dá, snad to bude už dnes.

Jaroslavl - Novosibirsk: D. Apalkov dá gól @ 4.20
Jaroslavl - Novosibirsk: Y. Fyodorov dá gól @ 6.00


Domácím se první zápas vůbec nepovedl a nejen že prohráli, ale nedali ani gól. To pro mě bylo překvapení. Dnes by si mohli spravit chuť, Novosibirsk bude spíš průměrný celek, který bude rád za postup do playoff. Vybral jsem hned dva útočníky domácích. Apalkov je sice na papíře ve 4. formaci, ale ice-time přes 17 minut znamená, že to je důležitý útočník domácích. Ostatně loni dal 15 gólů. Druhým je křídlo druhé formace Korshkov, který jako mladý 22-letý hráč by se měl pomalu stávat oporou týmu. Loni to ještě gólově moc nevyšlo, jen 9 gólů. Letos od něj čekám víc.

Čerepovec - Ufa: M. Rybin dá gól @ 6.00
Čerepovec - Ufa: A. Fyodorov dá gól @ 5.25


Na straně domácích jsem se dlouho rozmýšlel, jestli dát znovu Vovchenka nebo ne. Nakonec jsem vybral kapitána Rybina, který měl první zápas na útočníka neuvěřitelných přes 19 minut na ledě. K tomu byl ještě 2x vyloučen. Logicky tak hraje přesilovky, kde se i v přípravě prosazoval. Kurz je celkem vysoko. Na straně Ufy jsem dal křídlo první pětky. Fyodorov loni góly moc nedával, na druhou stranu teď dostává šanci v první pětce, kurz na něj je docela vysoko.

Dynamo Moskva - Omsk: M. Indrasis dá gól @ 3.80
Dynamo Moskva - Omsk: I. Mikheyev dá gól @ 3.60


Tady zkusím opět po jednom střelci z každého týmu. Indrasis přišel jako posílá z lotyšské Rigy, kde nastřílel loni 21 gólů. Což je dobrý počin na to, jak byla Riga slabá. Teď má šanci ukázat se v kvalitnějším týmu, hraje ve druhé formaci. Na straně Omsku volím křídlo první pětky Mikheyeva. Ten minule měl dvě asistence a jako jediný se gólově neprosadil. Dnes by si mohl role prohodit s někým z formace a vstřelit gól.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 04. zář 2018 20:23:09

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska taky dobrý. Buď nepadaly góly vůbec (Magnitka) nebo hodně hráčů mělo asistence (Gynge, Apalkov a další). A to nejlepší nakonec, góly dávali hráči, co jsem měl minulý kolo (Kontiola, Kugryshev, Vovchenko). @-)
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 05. zář 2018 8:05:23

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

I když to byl včera propadák, tak s tím se musí u střelců a zvlášť v KHL počítat. Dnes to snad bude lepší, znovu je na programu 6 zápasů.

Jokerit - Chabarovsk: B. O'Neill dá gól @ 2.90
Jokerit - Chabarovsk: A. Gorshkov dá gól @ 4.25


V prvním zápase je favoritem domácí finský Jokerit. V minulém zápase se mi střelci povedli, prosadila se komplet první pětka včetně Manninena. Dnes si vybírám člena druhé formace O'Neilla. Ten strávil na ledě přes 19 minut a v Jokeritu tráví již třetí sezónu. Že je spolehlivý střelec už ukázal v minulých ročnících, kdy dal 18 a 16 branek. Kurz je trochu níž, ale vzhledem k soupeři ještě hratelný. Trochu zariskuju a dám i jednoho střelce hostů. V prvním zápase dostal Jokerit 3 góly, tak i Chabarovsk by mohl něco dát. Vybral jsem útočníka první formace, který má velký ice-time (přes 21 minut) a dařilo se mu i v přípravě. Mohl by udeřit z přesilovky.

Kazaň - Čechov: D. Zaripov dá gól @ 3.80
Kazaň - Čechov: B. Rendulic dá gól @ 4.30

V dalším zápase se asi nemá cenu moc rozepisovat, dám stejné střelce, jako jsem dával minulé kolo těchto týmů. Včera střelci z prvního kola dávali, tak snad to bude pokračovat.

Nižněkamsk - Astana: E. Galimov dá gól @ 3.20
Nižněkamsk - Astana: J. Nattinen dá gól @ 4.00
Nižněkamsk - Astana: A. Polášek bude mít kanadský bod @ 3.00


První zápas se domácím nepovedl, když prohráli 0:1. Dnes jim věřím, že to odčiní podobně jako včera Jaroslavl a dají víc gólů. Na Kulikova, který skutečně hraje centra první pětky, kurz spadl na 5. Aby ne, při ice-timu přes 20 minut. Já dnes zvolil jiného stejně vytěžovaného útočníka první pětky Galimova. Ten dal loni 15 gólů, takže u něj je gólový potenciál větší. Útočné trio Finů, o kterém jsem psal, taky dostalo prostor okolo 19. minut. Dnes jsem vybral hráče s nejvyšším kurzem z těch tří, tak uvidíme, kdo z nich se prosadí. Poslední sázkou bude trochu netradičně kanadský bod, který si zahraju u českého reprezentanta Poláška. Ten patří s časem na ledě přes 23 minut k nejvytěžovanějším hráčům týmu a zahraje si i přesilovky, kde by mohl bodovat. Kurz tři je docela vysoko.

Novgorod - Dynamo Minsk: A. Calof dá gól @ 3.50
Novgorod - Dynamo Minsk: T. Pulkkinen dá gól @ 3.80


Domácí první zápas překvapili výhrou nad Peteohradem. Není tak divu, že dnes vyberu jednoho střelce z jejich řad. Je jím Calof, což je posila z Vaxjo, kde dal úctyhodných 29 branek. Góly od něj čekám i v novém působišti v Rusku. Ale dám i střelce z týmu hostů. Jejich poslední zápas proti Kazani jsem měl možnost shlédnout a i když gól nedali (jeden byl odvolán videem), tak hráli proti loňskému vítězi Gagarinova poháru sympaticky a dnes by se mohli prosadit. Vybral jsem hráče první pětky, který si zkusil i NHL a měl by být důležitým hráčem hostujícího týmu.

Soči - Kunlun: R. Rosén dá gól @ 3.20
Soči - Kunlun: V. M. Savinainen dá gól @ 5.30

Soči první zápas nezvládlo a prohráli na nájezdy. Já zůstanu u stejného střelce, Švéd Rosén strávil na ledě přes 18 minut a šanci dát gól měl, tak dnes ji snad i promění. U hostů mě zaujal kurz na hráče, který je sice členem třetí pětky, ale hraje přesilovky a taky měl ice-time přes 18 minut. Měl i asistenci na jeden gól a v přípravě proti Soči se mu gólově dařilo.

Spartak Moskva - Vladivostok: A. Khokhlachev dá gól @ 2.80
Spartak Moskva - Vladivostok: N. Filatov dá gól @ 4.00


Spartak je tu jednoznačný favorit, dal 6 gólů Chabarovsku a i dnes by měl tak 4 dát. Vladivostok sice dle mě nečekaně uspěl na ledě Soči, ale jeden zápas není měřítko a dnes se to doufám ukáže. Dávám tedy dva střelce domácích. Prvně jmenovaný měl v prvním zápase dvě asistence a gól nedal, i tak na něj kurz klesl. Dával jsem ho v prvním zápase, dnes mě snad už nezklame. Druhým je člen druhé útočné formace Filatov, který v minulosti dával docela dost gólů za Ladu či Ufu.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 05. zář 2018 20:24:15

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska to docela ušlo, až na průser Nižněkamsku. Konečně taky něco zelenýho. :)
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 06. zář 2018 8:56:05

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska bude větší výběr, hraje se i Liga mistrů.

IFK Helsinky - Bolzano: T. Santala dá gól @ 2.90

První tip je na LM, kde je favoritem utkání domácí finské mužstvo. Bolzano si zahrálo dobře oba domácí zápasy a IFK porazili 4:1, teď ve Finsku by se měly role otočit. Vybral jsem centra první pětky Santalu, který si připsal už asistence v prvním zápase proti Tychy. Má za sebou několik sezón ve švýcarské lize v dresu Klotenu, kde body sbíral pravidelně.

TPS Turku - Mnichov: P. Bjorkstrand dá gól @ 3.60
TPS Turku - Mnichov: P. Hager dá gól @ 3.80


V tomhle zápase čekám minimálně 6 gólů, dám tak střelce na obou stranách. Zápas v Mnichově vyhráli domácí 5:1, teď by to mohlo být vyrovnanější. V dresu domácích volím člena druhého útoku, který je produktivní. Budish i Palve už góly dali, ve třetím zápase by se mohlo dostat na Bjorkstranda. Ten je už poměrně zkušený, zahrál si KHL za Záhřeb nebo naposledy ve finském KooKoo. Za hosty jsem vybral německého reprezentanta Hagera, který dal loni 21 gólů v lize. Jeho druhý útok zatím v LM nic neukázal, ale dnes by se to mohlo změnit.

Junost Minsk - Malmö: F. Storm dá gól @ 3.40

Malmö je i venku proti běloruskému týmu favoritem. Doma je přehráli 4:1, tak snad se budou snažit i dnes. Vybírám stejného hráče jako v prvním zápase. Ačkoliv druhá formace Malmö zatím góly nedává, dnes už snad bude.

Kometa Brno - Neman Grodno: L. Nahodil dá gól @ 4.25

Kometa by doma měla vyhrát, pokud chce LM brát vážně a postoupit dál. Kurzy na střelce Komety jsou obecně docela nízko. Zaujal mě kurz na Nahodila, centra druhé pětky. Nahodil měl skvělou sezónu 16/17, kdy dal za Pardubice 23 gólů. Po přestupu paběrkoval a v Kometě ani Boleslavi se mu nedařilo. Letos by měl dostat víc prostoru a snad se vrátí k tomu, co předváděl dřív a začne se gólově prosazovat.

Aalborg - Vienna: R. Holzapfel dá gól @ 3.20

Dánský tým se zatím drží a první zápasy jim celkem vyšli. Ale kvalitou by měli patřit k tomu horšímu v Evropě. Vídeň má z obou zápasů pouze bod a pokud chtějí myslet na postup, dnes by potřebovali zvítězit a dotáhnout se bodově na svého soupeře. Vybral jsem hráče první pětky v dresu Vídně, který tam hraje již třetí sezónu. Minulou dal 22 gólů, tu předtím dokonce 34. Jinak má zkušenost i se švédskou ligou, dnes mu věřím, že se ve třetím zápase LM konečně gólově prosadí.

Salzburg - Cardiff: Ch. VandeVelde dá gól @ 2.90

Domácí tým je velkým favoritem, však taky poslední zápas na ledě Cardiffu zvládl hladce 5:2. Kurzy na střelce domácích jsou tak logicky dost nízko, vybral jsem nakonec jeden na borce z druhé pětky. VandeVelde je hráč s velkým množstvím zkušeností z NHL, kde odehrál hodně zápasů hlavně v dresu Flyers. Ačkoliv nikdy nepatřil ke kanonýrům, tak tady by měl mít času na ledě daleko víc a góly by dávat mohl.

Jekatěrinburg - Slovan: S. Da Costa dá gól @ 3.00

Ještě přidám pár tipů na KHL. Slovan sice vyměnil trenéra, ale první dva zápasy se výsledkově nepovedli. Problémem je neefektivita v zakončení, do šanci se hráči Slovana docela dostávali. Teď je čeká možná nejtěžší soupeř, protože Jekatěrinburg po posílení má ty nejvyšší ambice. To dokládá i výhra v posledním utkání nad silným CSKA. Já budu věřit stejnému hráči jako posledně. Dawes i Da Costa zatím čekají na gól. Dnes mají ideální šanci čekání ukončit a jelikož kurz na Dawese je hrozně nízko, dám Francouze.

Čerepovec - Omsk: I. Mikheyev dá gól @ 3.40

Omsk zatím jede a vyhrává velkým rozdílem, 9 gólů ve dvou zápasech je na KHL slušné číslo. Mikheyev zatím gól nedal, ale věřím, že jeho čas přijde. Navíc Čerepovec je papírově slabší, než dosavadní soupeři Omsku.

Dynamo Moskva - Novosibirsk: Da. Tarasov dá gól @ 3.60

Jak tu psal kolega v analýze, Dynamo by se mělo konečně zlepšit a začít vyhrávat. Tarasov hraje v druhé pětce a společně s Boydem by měli být nebezpeční. Jinak Tarasov táhl Dynamo góly už v minulé sezóně. Pamatuji, že na začátku na něj byly kurzy přes 5 a pak to postupně zápas od zápasu padalo až na úroveň 3. I v této sezóně by góly dávat měl.

Jaroslavl - Ufa: D. Apalkov dá gól @ 3.80
Jaroslavl - Ufa: T. Hartikainen dá gól @ 3.10


Posledni zápas svede dohromady dva silné týmy, snad to bude utkání gólové. Domácí poslední zápas zvládli 5:0. Ačkoliv Apalkov gól nedal, kurz na něj klesl. Aby taky ne, když hraje přesilovky a připsal si dvě asistence. Dnes by už mohl přidat i gól. To Ufa má dvě výhry v prodloužení, což je nijak mrzet nemusí, protože za to je stejně bodů jako za výhru v základní hrací době. Hartikainen patřil loni k tahounům Ufy, dal 24 gólů. Ve třetím zápase nové sezóny by se mohl dočkat letošního prvního.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 07. zář 2018 11:07:15

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Jyvaskyla - Plzeň: M. Gulaš dá gól @ 3.10

Elitní kanonýr Plzně, loni 30 gólů. Zatím se v LM neprosadil, dnes by mohl přijít jeho čas.

Tappara - Storhamar: T. Záborský dá gól @ 3.00

Tappara v posledním zápase rozbila Třinec osmi góly a i doma by se měli několikrát gólově ukázat. Vybral jsem člena druhé formace. Záborský zatím góly nedává, ale je to zkušený slovenský útočník. Zahrál si několik sezón v KHL a i ve finské lize toho odehrál dost. Dříve dával gólů víc, klidně i 30 za rok. Loni ubral na 12, i tak mu věřím, že ve třetím zápase skóruje.

Djurgarden - Třinec: J. Lilja dá gól @ 3.80
Djurgarden - Třinec: M. Viedenský dá gól @ 4.80


Třinec jako jeden z mála českých klubů bere LM vážně, což ukázali loni postupem do semifinále. Letos dostali první dva zápasy na budku a mají co napravovat, jestli chtějí postoupit. Doma jsou kurzově favorité domácí, ale čekám branky na obou stranách. Vybral jsem v dresu Švédů křídlo druhé pětky, která zatím dává dost gólů. Lilja hrával za Linkopings, loni 15 gólů. Na straně Třince dávám po Bukartsovi druhou největší posilu že Slovanu Bratislava Viedenského. Ač Slovan moc gólů nedával, tak 11 gólů loni ujde. Má zkušenosti i s reprezentačním hokejem v dresu Slovenska a dnes by mohl ukázat, že pro Oceláře bude kvalitní posilou.

Norimberk - Hradec: P. Reimer dá gól @ 3.80

Tady čekám minimálně pět gólů. V prvním vzájemném zápase padly jen tři, ale Hradec měl hodně šancí a střel, ale bez efektu. V německé lize padá hodně gólů a doma tak Norimberk určitě nějaké dá. Za Hradec vypsali málo střelců, takže dám jen domácího staršího hráče Reimera. V Norimberku začíná už sedmou sezónu a pravidelně dával přes 30 gólů, kromě té poslední, kdy dal 13. Pořád ale gólový potenciál má a hlavně v přesilovce by se mohl prosadit.

Zug - Eisbaren: G. Roe dá gól @ 4.20

Domácí zatím přivezli z utkání venku dvě výhry a mají skupinu dobře rozehranou. Doma navíc dávají pravidelně ve švýcarské lize hodně gólů a i dnes jim věřím, pokud to nepodcení. Škoda, že nevypsali Stalberga. Dám tedy jiného člena první pětky, centra Roe. Loni za Zug 16 gólů je solidní vizitka.

Rouen - Karpat: N. Lasu dá gól @ 3.50

Karpat je velký favorit, snad nejedou do Francie jen na výlet. Kurzy na střelce finského týmu jsou dost nízko, zaujal mě jen ten na centra první pětky. Dal v minulém zápase rovnou dva góly, proč by se nemohl prosadit i dnes.

Jokerit - Vladivostok: B. O'Neill dá gól @ 3.20
Jokerit - Vladivostok: J. Norman dá gól @ 5.00
Jokerit - Vladivostok: S. Lepisto dá gól @ 7.20


Tady zariskuju a dám tři střelce domácího Jokeritu. Věřím, že proti slabému Vladivostoku si otevřou střelnici a dají hodně gólů. O'Neilla jsem představil minule, kurz na něj se ještě zvedl. Dále dám centra v jeho druhé formaci Normana, který hraje v Jokeritu druhou sezónu a loni 31 bodů za 10+21 je slušný. Pak ještě dám i ofenzivního obránce Lepista, který dává góly v přesilovkách a čekám, že proti Vladivostoku jich bude dost.

Kazaň - Astana: A. Lander dá gól @ 4.40

Zaripov mě dvakrát zklamal, tak dnes zkusím centra první formace Landrera. Kazaň je doma favoritem a Lander dal loni 17 gólů, takže i letos se od něj očekávají.

Nižněkamsk - Dynamo Minsk: E. Galimov dá gól @ 3.30

Možná dělám chybu, když po dvou zápasech Nižněkamsk dal jen jeden gól a já zase dám jejich střelce. Ale snad se chytí ve třetím zápase podobně jako včera Dynamo Moskva a Galimov ten gól konečně dá.

Novgorod - Čechov: M. Varnakov dá gól @ 3.50
Novgorod - Čechov: M. Aaltonen dá gól @ 3.10

Tady to bude zápas dvou týmů, kteří začali sezónu hodně dobře a především od hostů se to tak úplně nečekalo. Co se ale potvrdilo dle mých předpokladů, že nejvíc produktivní bude lajna Hrivik, Aaltonen a Rendulic. Dneska zkusím Aaltonena, který zatím z téhle trojice gól nedal. Loni to zkoušel v zámoří na farmě Toronta, kde dal 26 gólů. Letos se vrátil znovu do Čechova, kde předloni dal 20 gólů. V dresu domácích se mi líbil kapitán Varnakov, zkušený hráč první pětky, který má za sebou angažmá v Petrohradu, Kazani a Dynamu Moskva. Teď se vrátil do Novgorodu a dnes by si mohl připsat premiérový gól v nové sezóně.

Soči - Chabarovsk: S. Bocharov dá gól @ 4.50
Soči - Chabarovsk: A. Gorshkov dá gól @ 4.30

Oba hráče jsem již představoval v minulých zápasech. Bocharov hraje přesilovky a sbírá zatím jen asistence, dnes mu to snad i spadne.

Spartak Moskva - Kunlun: K. Daugavins dá gól @ 3.70
Spartak Moskva - Kunlun: V. M. Savinainen dá gól @ 5.00


Za Spartak jsem v prvních zápasech dával Khokhlacheva, dnes zkusím změnu a dám bývalého hráče Novgorodu. Daugavins tam patřil k stabilním střelcům (11,12,19 gólů). Letos se už jednou prosadil, dnes by mohl znovu. Za hosty hraju znovu jako minule Savinainena.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 08. zář 2018 9:06:19

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Včera zatím nejúspěšnější den. Dnes startuje první liga u nás. Nově je hlavním sponzorem Chance, takže jsou vypsání nově i střelci na tuhle ligu, tak toho hned využiju.

TPS Turku - Malmö: F. Storm dá gól @ 4.70

Malmö vyhořelo na ledě Bělorusů. Dnes snad budou mít větší motivaci a zahrají lepší zápas. No na Storma už bych se asi vykašlal, ale zvedli u něho kurz skoro na 5, tak mu dám ještě šanci.

Aalborg - Zurich: S. Bodenmann dá gól @ 3.10

Pokud si Zurich nechce komplikovat postup, měli by tenhle zápas vyhrát. Snad by to nemuselo být nic těžkého, Aalborg dostal nařezáno už minulý zápas od Vídně. V dresu hostů jsem vybral křídlo druhé pětky. Bodenmann loni za Bern 25 gólů, na první trefu v letošní LM čeká. Dnes by mu to proti slabšímu soupeři mohlo padnout

Salzburg - Vaxjo: J. Hughes dá gól @ 3.80
Salzburg - Vaxjo: J. Pesonen dá gól @ 3.50


Tady by mohlo padnout víc gólů, dám tak po jednom střelci na obou stranách. Hughes je spolehlivým střelcem domácích, loni 21 gólů, rok předtím 32. V LM zatím jeden gól v prvním zápase, ale bodoval ve všech. Pesonen je na tom s bilancí v LM podobně, také má jeden gól. Je to centr druhé formace, své si odehrál i v KHL.

Dynamo Riga - Novosibirsk: K. Clark dá gól @ 3.50

Riga vstoupila do nového ročníku docela dobře a za 2 zápasy má víc bodů než Novosibirsk za tři. Teď navíc mají výhodu domácího prostředí. Vybral jsem novou posilu Kanaďana Clarka. Ten přišel ze švédského Brynas, kde dal v posledních sezónách 20 a 32 gólů. V KHL zatím gól nedal, no při jeho kvalitách by na něj neměl čekat dlouho.

Petrohrad - Ufa: A. Barabanov dá gól @ 3.30
Petrohrad - Ufa: T. Hartikainen dá gól @ 3.60


Tady jsem nic neřešil a dal hráče z minulých kol. Oba měli asistence, dnes se snad i trefí.

Kladno - Frýdek Místek: J. Strnad dá gól @ 4.00

Kladno je v prvním kole favoritem na zisk tři bodů. Strnad hrál v přípravě s Vampolou a Jágrem a dost mu to tam padalo. Jágr zřejmě hrát nebude, i tak bych věřil momentální formě Strnada v pěkném kurzu.

České Budějovice - Benátky: L. Endál dá gól @ 3.20

Budějky převzal trenér Prospal a fanoušci Motoru doufají, že je vytáhne do extraligy. To se mu ostatně už jednou povedlo jako hráči v době výluky v NHL. Příprava byla povedená a proti Benátkám by si měli připsat pár gólů a tři body. Vybral jsem křídlo první pětky Endála, kterému to šlo v přípravě. Už toho taky dost odehrál, třeba v Pardubicích, na Slavii nebo naposledy v Havlíčkově Brodu.

Kadaň - Poruba: J. Illéš dá gól @ 3.80

Kadaň do poslední chvíle nevěděla, jestli bude hrát první ligu. Nakonec teda bude, ale kádr skládali na poslední chvíli. O nějaké sehranosti v přípravě tedy nemůže být řeč. Poruba je sice nováček, ale v tomhle zápase favorit na vítězství. Hosté by se měli spoléhat na elitní pětku Káňa, Hudeček a Illéš. Jsou to hráči, kteří se neprosadili ve Vítkovicích. Vybral jsem Illéše, který dával góly v přípravě a loni se mu dařilo ve Vsetínu.

Havířov - Litoměřice: J. Maruna dá gól @ 3.50

V tomhle zápase jsem vybral hráče domácího AZ, který je mírným favoritem. Maruna tu strávil skoro celou kariéru, kromě jedné sezóny ve Zlíně. Nikdy nedával velké množství gólů, ale v přípravě byl docela produktivní, tak ho v prvním zápase zkusím.

Prostějov - Vsetín: M. Kuronen dá gól @ 4.00

Tady to bude vyhrocený zápas a čekám aspoň 6 gólů. Vsetín se netají ambicemi se poprat o postup a tak posílil kádr. Jednou z posil je i finský útočník Kuronen. Má odehráno několik sezón v nejvyšší finské lize. V přípravě nastupoval v první pětce a pro první ligu by měl být nadstandardním hráčem.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 09. zář 2018 9:39:26

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Včera teda vyšla krásně první liga bez jediný chyby, škoda jen, že se nepřidaly i další soutěže. I tak byl včera zisk, dnes pokračuje LM a KHL.

Rouen - Hradec: M. Paulovič dá gól @ 3.00

Tady budu věřit nové posile Hradce. Paulovič přišel z Nitry, kde dal solidních 33 gólů. Hraje v první pětce s Koukalem a Rákosem. Gól zatím nedal, no proti papírově nejslabšímu týmu skupiny by se trefit mohl.

Djurgarden - Storhamar: D. Axelsson dá gól @ 3.00

Domácí zaváhali posledně proti Třinci a dnes tak potřebují bodovat. Axelsson nastoupil do LM až v posledním domácím zápase, zařadil se hned na křídlo prvního útoku. Je to zkušený hráč, hrál i na OH. V minulém roce za Farjestad 23 gólů, jeho silnou stránkou je hra při přesilovce, kde se často prosazuje.

Junost Minsk - Mnichov: F. Mauer dá gól @ 4.10

Bělorusové překvapili v posledním zápase vysokou výhrou a oživili tak šance na postup. Nicméně Mnichov je kvalitnější tým a góly snad dá. Mauerovi to tam zatím nespadlo, i když šance v posledním zápase měl. Dnes je snad i promění, ve formaci s Christensenem by se jim mohlo dařit.

Kometa Brno - Eisbaren: L. Kašpar dá gól @ 3.70

Kometa je v domácím prostředí favoritem, však Berlín má na kontě 0 bodů a šance na postup je minimální. Vybral jsem hráče druhé pětky Kašpara. Ten hrál několik sezón v KHL, odkud se dostával i do reprezentace. Je pravda, že poslední sezóna ve Slovanu se mu nepovedla, jen 4 góly. Ale v Kometě by se znovu mohl chytit, hraje i přesilovky a věřím, že od něj góly přijdou.

Jyvaskyla - B. Bystrica: J. Turkulainen dá gól @ 5.00

Domácí jsou jasným favoritem a očekávám jejich výhru. Kurzy na jejich střelce jsou dost nízko, jeden mě však zaujal. Kurz 5 na křídlo druhé pětky beru. Turkulainen je mladý hráč, odchovanec klubu. Loni 10 gólů, teď ovšem dostává víc prostoru na ledě a po boku Tomáška mu to svědčí. Zatím pravidelně sbírá asistence, no dnes by mohl přidat i gól.

Tappara - Třinec: A. Erkinjuntti dá gól @ 4.00

Třinci na ledě Tappary moc nevěřím. Sice poslední zápas zvládli, ale nastoupili bez opor Růžičky a Bukartse. Doma dostali od Finů 8 kousků, jeden dal i Erkinjuntti. Hraje první pětku, mohl by se prosadit znovu.

Lugano - Plzeň: G. Hofmann dá gól @ 2.70

Sice takhle malý kurz často nedávám, ale tady udělám výjimku. Luganu doma docela věřím, Plzeň už má nahráno, Lugano naopak body potřebuje. Vybral jsem křídlo první pětky Hofmanna, loni 37 gólů je záruka kvality.

Jekatěrinburg - Vladivostok: I. Krikunov dá gól @ 3.40
Jekatěrinburg - Vladivostok: N. Tryamkin dá gól @ 6.70

Domácí by měli dominovat, což naznačuje i nízký kurz na jejich výhru. Zkusím ofenzivního obránce a kapitána Tryamkina, který diriguje přesilovku od modré čáry a mohl by dát i gól. Krikunov je zase zkušený útočník první formace, jednou se letos už prosadil. Jinak věřil bych i Dawesovi, ale kurz je moc nízko.

Magnitogorsk - Kunlun: I. Pakarainen dá gól @ 4.30

Magnitce se moc nedaří, hlavně v přesilovkách a trenér Jandač tak nemůže být v klidu. Pakarainen tak nějak odráží tu celkovou bídu. Střelecky je aktivní, ale zatím mu to tam nespadlo. Kurz na něj stoupnul a dneska by to mohl prolomit, góly se od něj očekávají.

Dynamo Riga - Čerepovec: K. Clark dá gól @ 3.50

Riga včera zápas zvládla, dnes dám znuvu Clarka, snad konečně dá.

Novgorod - Astana: A. Calof dá gól @ 3.50

Střelce Novgorodu se mi zatím daří tipovat, znovu zkusím Calofa, který mi už jednou radost udělal a dneska mu budu věřit znovu

Slovan - Jaroslavl: M. Řepík dá gól @ 3.80
Slovan - Jaroslavl: B. Kozun dá gól @ 2.90

V posledním zápase dám po jednom střelci z každého týmu. Slovan čeká první domácí zápas a Řepík zatím gól nedal. Ale prostoru dostává v první pětce dost, navíc góly dával i za nároďák. Na KHL tedy výkonnost má, dnes by mohl poprvé za Slovan skórovat. Kozun je v Jaroslavli už třetí rok a patří tam k nejlepším střelcům. Taky zatím na gól čeká, dnes by se mohl dočkat.
Naposledy upravil michals93 dne ned 09. zář 2018 20:57:15, celkově upraveno 1
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek ned 09. zář 2018 19:19:39

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Koukám že se docela daří co ... zisk 1595,- paráda :-bd
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 09. zář 2018 19:31:10

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Ale jo, zatím to jde, i když se to může kdykoliv obrátit. Je supr, že jsou další možnosti, na co sázet. Včera mě ta první liga překvapila, jak to vyšlo. A je to i výhodnější dát střelce na tým, který je favorit jako třeba včera Budějky. Na jejich výhru kurz 1.22 a na všechny střelce přes 3. Když je předpoklad, že takovej favorit dá třeba 5 gólů, tak je docela slušná šance, že to trefíš.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 10. zář 2018 10:11:42

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Benátky - Prostějov: T. Nouza dá gól @ 3.20

První tip bude na střelce elitní formace Prostějova. Nouza dal v minulé sezoně 25 gólů za Prostějov. Pamatuju ho především z angažmá v Budějkách, kde společně se Strakou tvořili nebezpečné duo, které dávalo hodně gólů. V prvním zápase na góly nahrával, dneska by ho mohl vstřelit sám.

Vsetín - Kadaň: L. Rob dá gól @ 3.30
Vsetín - Kadaň: R. Rác dá gól @ 3.20

Vsetín je doma jasným favoritem v kurzu 1.15. Dali v prvním zápase 5 gólů Prostějovu a dnes čekám minimálně stejný příděl. Kadaň prohrála s nováčkem z Poruby a potvrdilo se, že narychlo složený tým bude mít na startu soutěže problémy. Dávám tedy 2 střelce domácích. Rob je další bývalý hráč Budějek, loni 19 gólů. Ve Vsetíně má prostor v druhé pětce a na přesilovce, kde si v prvním zápase připsal nahrávku na gól. Rác je zase centr první pětky, který toho odehrál dost za Olomouc, i když v posledních sezónách nastupoval v Havířově. První zápas rovnou 2 asistence.

Frýdek Místek - Havířov: D. Kofroň dá gól @ 4.20

Frýdek je doma mírným favoritem. Nastupují za něj hlavně mladí hráči, protože je to farma Třince. To je případ i 19-ti letého Kofroně, který už loni dal 7 gólů a letos by měl dostat víc prostoru. Na Kladně nastupoval v první pětce.

Poruba - Kladno: T. Redlich dá gól @ 5.00

Kladno první zápas zvládlo a i proti nováčkovi venku by měli být favoritem, i když jednoduché to nebude. Doteď se prosadila hlavně první pětka, dnes by se snad mohli přidat i další. Vybral jsem Redlicha, který byl oporou už loni a hraje ve druhé formaci s Kautem a Kružíkem.

Slavia Praha - Přerov: J. Veselý dá gól @ 3.80

Slavia zatím na první zápas musela čekat. Dnes je čeká Přerov. Slavii se zatím nepovedlo vrátit do extraligy. Letos omladili kádr a už tak jasný cíl, tedy postup, nevyhlašují. Na druhou stranu podle přípravy si tým docela sednul. Nejlepší útok by měl hrát ve složení Šmerda, Veselý a Doležal. Vybral jsem centra Veselého, který už nakoukl do extraligy v dresu Hradce a v přípravě se prosazoval v přesilovkách.

Omsk - Nižněkamsk: I. Mikheyev dá gól @ 3.30

Na tohohle hráče Omsku čekám už dva zápasy, zatím marně. Jinak se ale Omsku daří a body za asistence sbírá, dnes snad do třetice to vyjde.

Čechov - Spartak Moskva: A. Makeyev dá gól @ 3.40
Čechov - Spartak Moskva: M. Karsums dá gól @ 3.60


Čechov začal ligu dobře. Zaujal mě hráč, který dával góly za Čechov už v předchozích letech (18 a 24). Letos zatím nic, tak dneska by se to mohlo změnit. Za hosty dám letošní posilu, Lotyš Karsums hrál několik let v Dynamu Moskva. Už se jednou prosadil a průměrný čas na ledě přes 16 minut.

Dynamo Minsk - Jokerit: P. Wiercioch dá gól @ 7.80

V tomhle utkání zkusím jeden větší kurz. Obránce domácího Dynama patří k aktivním střelcům hlavně v přesilovce. Průměrný čas na ledě skoro 22 minut. Odehrál několik sezón v NHL a nějaké góly určitě dá, snad to bude dnes.

Petrohrad - Soči: A. Barabanov dá gól @ 3.30
Petrohrad - Soči: E. Ketov dá gól @ 5.75


Peteohradu se zatím výsledkově nedaří, ale to by nemělo trvat dlouho a už dnes čekám jejich výhru. Barabanov je stejný případ jako Mikheyev. Ketov sice hraje až ve čtvrté pětce, ale čas na ledě skoro 16 minut, Petrohrad má útoky vyrovnané. Po odchodu některých hvězd má víc prostoru a čekají se od něj góly.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 13. zář 2018 8:12:18

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dnes další várka střelců. Rozhodl jsem se vynechat textovou část. Těžko říct, jestli to vůbec někdo čte, navíc se místy jen opakuju, protože často dávám ty stejné střelce.

Čeljabinsk - Jekatěrinburg: R. Gynge dá gól @ 3.30
Čeljabinsk - Jekatěrinburg: Y. Milovzorov dá gól @ 5.00


CSKA Moskva - Čerepovec: M. Grigorenko dá gól @ 3.10
CSKA Moskva - Čerepovec: J. Hansen dá gól @ 4.80

Omsk - Magnitogorsk: K. Versteeg dá gól @ 3.90
Omsk - Magnitogorsk: I. Pakarainen dá gól @ 4.50

Slovan - Dynamo Moskva: M. Řepík dá gól @ 4.00
Slovan - Dynamo Moskva: D. Kagarlitsky dá gól @ 3.00
Slovan - Dynamo Moskva: V. Shipachyov dá gól @ 3.00


Stavanger - Manglerud: M. Soberg dá gól @ 3.40

Ringerike - Sarpsporg: M. Bryhnisveen dá gól @ 3.40

Stjernen - Storhamar: Ch. Larrivée dá gól @ 3.30
Naposledy upravil michals93 dne čtv 13. zář 2018 20:27:31, celkově upraveno 1
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek čtv 13. zář 2018 9:38:12

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Ahoj, díky za tipy. Mě to třeba zajímá, proč ses rozhodl pro dané snajpry, takže já bych uvítal, pokud budeš pokračovat s textovýma informacema. Některé hraju taky, bohužel fortuna nevypisuje sřelce všude, takže norská a chance liga je pro mě pase.
Díky za tipy a pokračuj v psaní, ať se daří. %%-
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 13. zář 2018 12:31:20

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Ok díky za zpětnou vazbu, od zítra tedy budu pokračovat i s textovou části. Pokud vím, že to nedělám úplně zbytečně a aspoň někoho to zajímá.
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek čtv 13. zář 2018 20:28:58

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Tak od CSKA jsme asi cekali vice a u dynama chybelo stesticko. Uvidime zitra, uz se rozjizdi dalsi souteze, jsem zvedavy, co te zaujme za strelce
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 13. zář 2018 20:31:53

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

No jak píšeš, od CSKA jsem čekal víc a jinde jako u Omsku zase moc gólů nepadlo. Zítra se těším na extraligu, k té mám přeci jen nejblíž.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 14. zář 2018 10:19:22

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Mladá Boleslav - Litvínov: D. Pacovský dá gól @ 4.00

Dnes začíná extraliga a první tip bude na střelce Boleslavi. Ta na novou sezónu dost posílila, přišel Šťastný a Vondrka, kteří by měli posílit útok. Oba ve svých týmech patřili k tomu nejlepšímu. Já však vybral hráče, který už v Boleslavi hraje delší dobu. Pacovský měl střeleckou formu v posledních zápasech přípravy, kde hrál a dával góly i v přesilovkách. Je to hráč, co prošel i Spartou a loni dal 14 gólů. Letos čekám od Boleslavi celkově víc gólů a Pacovský je ve formě.

Plzeň - Liberec: M. Indrák dá gól @ 3.60

Plzeň chytla v LM před sezónou velkou formu a i v prvním domácím zápase v lize od nich čekám pár gólů. Vybral jsem hráče druhé pětky Indráka, loni 17 branek. I v LM dal dva góly, takže formu má.

Zlín - Třinec: D. Cienciala dá gól @ 4.00

Třinec je asi mírným favoritem, i když Zlín není jejich nejoblíbenější soupeř. Ale teď před sezónou Zlín hodně oslabil, Bukarts a Šťastný dávali dost gólů. Ciencialu jsem už úspěšně tipoval v jednom zápase LM. Po loňském provedeném playoff teď dostává víc prostoru na ledě i v přesilovkách. Navíc asi nebude hrát Růžička, takže jeho místo v přesilovce budou muset obsadit jiní hráči.

Olomouc - Karlovy Vary: J. Káňa dá gól @ 3.80

Nechci o sobě tvrdit, že jsem nějaký expert na olomoucký hokej. Ale poslední dvě sezóny jsem jejich zápasy celkem sledoval, několikrát i přímo na stadionu. Tomu už je teď sice konec, ale i tak jim budu pořád fandit. Mé sympatie si získali především bojovností a tím, že ve skromných podmínkách dokázali vybudovat konkurence schopný tým. Před novou sezónou vyměnili trenéra Veneru za Tomajka. Jinak tým zůstal stejný, což platí i o hostech. Olomouc se spoléhá na výkony Konráda v brankovišti, který si svými výkony vysloužil i místo v týmu Slovenska pro OH. Ale k dnešnímu tipu. Vybral jsem hráče, kterému se dařilo v posledních zápasech přípravy. Káňa nastupoval v první pětce s Knotkem a Lašem. Jedná se o hráče, který odehrál několik sezón v Kometě. Postupně vypadl ze sestavy a už loni nastoupil k několika zápasům v dresu kohoutů. Letos by se na něj domácí měli spoléhat, proti Varům jsou doma favority.

Pardubice - Vítkovice: M. Bubela dá gól @ 3.80
Pardubice - Vítkovice: O. Roman dá gól @ 3.60


V tomhle utkání by mohly padat góly na obou stranách, tak dám jednoho střelce na každé straně. Pardubice měli loni nad očekávání úspěšnou sezónu, takže logicky tým zůstal pohromadě. Odešli Kaut a Tomášek, posilou je zase Bubela. Ten dorazil ze slovenské Bystrice, loni 22 gólů. V přípravě nějaké góly dal, mohl by převzít roli Tomáška. U Vítkovic jsem vybral Romana, který už má zkušenosti s reprezentací. Měl by hrát v první pětce s Tyborem, v generálce s Trenčínem dal hned dva góly.

Sparta - Hradec: A. Kudrna dá gól @ 4.00

Sparta pod novým trenérem Kruppem chce vstoupit do nové éry, která by měla být úspěšnější než ta předchozí. Sparta měla vždycky problém hlavně v brance, který letos zřejmě vyřešila. Přišel Machovský, který svou kvalitu prokázal v Plzni. V zámoří se sice neprosadil, ale v té konkurenci to není jednoduché. Kromě něj by zajímavými posilami mohly být Přibyl a obránce Blain. Proti Hradci jim v prvním zápase docela věřím. Vybral jsem Slováka Kudrnu. Ten už bude ve Spartě čtvrtou sezónu, loni dal 14 branek. I v přípravě pár gólů dal, měl by mít v sestavě Sparty stabilní místo.

Novosibirsk - Nižněkamsk: Ch. Bertrand dá gól @ 3.75
Novosibirsk - Nižněkamsk: E. Galimov dá gól @ 4.20


Novosibirsku se zatím nedaří a v jejich zápasech padá dost gólů, hlavně do jejich branky. Zkusím v obou týmech hráče, kteří ještě na gól čekají. Bertrand přišel jako posila z Karpatu, kde měl velice povedenou sezónu. 38 gólů je skvělé číslo. O to víc jsem překvapen, že letos zatím nic. Dnes by mu to mohlo spadnout. Kapitán hostů Galimov by na gól taky neměl čekat dlouho, o něm jsem tu už psal.

Astana - Novgorod: R. Sabolič dá gól @ 4.20

Střelci Novgorodu mi dlouhodobě vychází a především Calof ukazuje svoje kvality. Dnes však zvolím Saboliče. Tenhle Slovinec má solidní ice-time přes 16 minut a letos už jeden gól dal. Navíc kurz na něj o něco stoupnul.

Petrohrad - Spartak Moskva: A. Barabanov dá gól @ 3.30
Petrohrad - Spartak Moskva: E. Ketov dá gól @ 5.00

V posledním dnešním zápase, který budu tipovat, jsou dva střelci Petrohradu. Snad nezklamou jako včera CSKA. Barabanov je kvalitní hráč, zatím připisuje samé asistence. Druhým hráčem je Ketov, který hraje v první pětce a i přes velkou střeleckou aktivitu na gól stále čeká. Aspoň jeden z nich by dnes mohl střeleckou smůlu prolomit.
Naposledy upravil michals93 dne pát 14. zář 2018 20:36:44, celkově upraveno 1
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek pát 14. zář 2018 14:43:29

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

hezky pěkně rozepsané, něco jsem taky vybral z tvých tipů, tak uvidíme, jak to dnes bude padat. GL
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 14. zář 2018 20:41:05

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska to nespadlo, Petrohrad jen dva góly a ještě vyměnili skoro půl sestavy. V extralize celkem góly padaly od týmů, které jsem potřeboval. Jen se zrovna netrefili ti správní.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 15. zář 2018 9:19:06

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Chomutov - Kometa: L. Kašpar dá gól @ 3.30

Kometa by měla dnes na ledě Pirátů vyhrát. Vybral jsem znovu Kašpara, kterého jsem už představil v zápase LM. V druhé pětce bude dostávat dostatek prostoru i na přesilovce. Malé plus je i fakt, že patří ke specialistům na nájezdy.

Benátky - Kladno: P. Machač dá gól @ 3.30

V tomhle utkání je favorit jasný, Kladno má ambice na baráž o extraligu. Benátky jsou farmou Liberce, takže podobně jako Frýdek má v týmu hodně mladých hráčů. Vybral jsem v dresu hostů Machače, který se minulý zápas zařadil do první pětky ke Kubíkovi a Vampolovi. Šance jistě přijdou a snad je Machač dá, loni 19 branek.

Frýdek Místek - Třebíč: A. Raška dá gól @ 3.50

Frýdek zatím nebodoval a dnes už by mohli zabrat. Raška je velký talent, teprve 16 let. I tak už nakoukl do áčka Třince a v budoucnu by se mohl přidat k bratrům Kovarčíkům či Ciencalovi. Velkou zásluhu na tom má trenér Varaďa, který dává šanci mladým. Letos bude Raška mít dost prostoru adaptovat se na dospělý hokej právě ve Frýdku. Už loni tu odehrál pár zápasů a v prvních zápasech měl místo v první formaci po boku Mikulíka.

PS: Tady jsem udělal solidní přehmat, vsadil jsem Rašku z Třebíče, ten z Frýdku ani nebyl vypsanej. Nevšiml jsem si, že Raška hraje na obou stranách, ale gól dal.

Poruba - Ústí nad Labem: J. Káňa dá gól @ 3.20

Nováček Poruba zatím překvapuje a vede tabulku. Jak jsem tu už psal, hraje tu hodně bývalých hráčů Vítkovic, kteří mají svou kvalitu. To je i případ Káni, který v první formaci zatím vedle Illéše čeká na gól. Dnes by se mohl dočkat, Ústí dostává tradičně hodně branek.

Přerov - Budějovice: D. Gilbert dá gól @ 3.20

Vybírám střelce v dresu hostů, kteří by konečně rádi do extraligy. Kanaďan Gilbert přišel jako posila před sezónou. Po příchodu do Evropy hrál v Bordeaux (33 gólů) a ve Fehevaru (15 gólů). V Budějkách dostal prostor v první pětce a zatím sbírá body za asistence, dnes by mohl přidat i gól.

Slavia Praha - Prostějov: J. Veselý dá gól @ 3.80
Slavia Praha - Prostějov: T. Nouza dá gól @ 3.00


Slavia nezačala sezónu dobře, ale zatím v jejich zápasech padá dost gólů. To platí i o Prostějovu, ale ti už nasbírali aspoň 5 bodů. Očekávám hodně gólů. Veselý jako centr první pětky bude dostávat hodně prostoru na ledě a příprava mu docela vyšla. Nouzu jsem tu už taky zmiňoval, produktivní hráč, taky zatím na první gól čeká.

Magnitogorsk - Čeljabinsk: V. Antipin dá gól @ 7.70

Dnes v KHL trochu zariskuju a dám i dva obránce. Tím prvním je bek Magnetů Antipin. Ten to zkusil loni v NHL v dresu Buffala, ale moc se nedařilo. Vrátil se tedy do dobře známého prostředí, v Magnitogorsku odehrál mnoho sezón. Gólově to na obránce nebylo zlé, dvakrát dosáhl na hranici 13 gólů. Letos zatím za 4 zápasy 3 asistence, možná dnes přijde i gól.

Čechov - Slovan: M. Aaltonen dá gól @ 3.20
Čechov - Slovan: V. Mozík dá gól @ 7.00
Čechov - Slovan: P. Lamper dá gól @ 6.30

Čechov je doma favoritem, i když včera prohrál 1:4 s Jokeritem. V posledních vzájemných zápasech těchto soupeřů padá hodně gólů, proto dnes vyberu víc střelců. Aaltonen jsem tu už jednou úspěšně tipoval a představil. Letos 6 zápasů a bilance 2+4. Mozík zase patří k nejofenzivnějším obráncům Čechova, loni 10 gólů. Lampera jsem tu už taky zmiňoval hned před druhým zápasem. To ovšem vypadl ze sestavy kvůli zranění, ale už proti Dynamu hrál opět v druhé pětce po boku Chipchury. Za Slovan je zatím produktivní jen první formace, ale dnes už by se konečně mohli přidat i další. Kurz je docela vysoko.

Jaroslavl - Čerepovec: D. Apalkov dá gól @ 4.20

Jaroslavl je doma favorit utkání. Apalkov zatím gól nedal, za 4 zápasy 3 asistence. Ale prostoru na ledě má dost, hlavně hraje v elitní přesilovce s Kontiolou a Kozunem. Jeho čas určitě přijde, mohlo by to spadnout už dnes.
Naposledy upravil michals93 dne sob 15. zář 2018 18:45:20, celkově upraveno 4
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 15. zář 2018 14:28:15

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Pakarainen a Gynge, jednou je nedám a hned oba gól x_x
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek sob 15. zář 2018 21:05:59

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Je to pesek, ale s tím Mozikem ses pohojil:)
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 16. zář 2018 9:58:22

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Liberec - Pardubice: J. Ordoš dá gól @ 5.00

Liberec vyšel v prvním zápase střelecky naprázdno, což se teď asi opakovat nebude. Na domácím ledě jim alespoň na tři góly věřím. Vybral jsem hráče, který poslední zápas nastupoval v první pětce. Ordoš měl průlomovou sezónu loni, kdy dal 13 gólů. Vždy hrával až třetí či čtvrtou lajnu, letos zřejmě dostane víc prostoru a kurz mě přijde docela vysoko.

Třinec - Olomouc: R. Bukarts dá gól @ 2.90

Třinec první zápas nezvládl a proti slabšímu Zlínu neuspěl, ale jak jsem zmiňoval, není to jejich oblíbený soupeř. Jinak jsou domácí Oceláři jedni z favoritů celé soutěže a doma proti Olomouci by to měli potvrdit. Při absenci Růžičky by to měl být právě Bukarts, který by tým měl střelecky táhnout. Zajímavostí je, že ve třech sezónách ve Zlíně dal vždy 21 gólů.

Vary - Boleslav: M. Kohout dá gól @ 5.00
Vary - Boleslav: D. Šťastný dá gól @ 3.40


V tomhle utkání očekávám minimálně 5 branek. Boleslav první zápas ztratila díky chybám v obraně, ale do útoku to bude silný tým. Vybral jsem posilu že Zlína Šťastného, ten dal loni 15 gólů a hraje v první pětce s Klepišem, který by mu měl šance připravovat. Když jsem vybíral střelce v dresu domácích, zaujal mě vyšší kurz na člena druhé formace Kohouta. Dařilo se mu góly střílet v přípravě, doma by na to mohl navázat.

Hradec - Chomutov: M. Paulovič dá gól @ 3.80

Slovenskou posilu Hradce jsem už tipoval v zápase LM. Proti Spartě nedal Hradec gól, Paulovič hrál v první pětce vedle Koukala. V sestřihu jsem viděl, že měl šanci v přesilovce, ale gól nedal. Celkově v tom zápase proti Spartě dost stříleli, ale nespadlo to. Chomutov je papírově slabší a doma tak góly od Hradce očekávám.

Brno - Plzeň: O. Němec dá gól @ 7.50

Kometa první zápas včera zvládla. Teď je čeká rozjetá Plzeň a zápas to snad bude pěkný. Já si vybral ofenzivního obránce domácí Komety. Němec si zahrál i v dresu repre a má zkušenosti z KHL. Loni sice tolik gólů nedal, bylo jich 5. Ale zase odešel Krejčík, takže by to hlavně v přesilovce mohlo více stát právě na Němcovi.

Litvínov - Zlín: V. Hübl dá gól @ 3.40

Litvínov po nepovedené minulé sezóně změnil management a navýšil rozpočet klubu. Letos by se tak neměl opakovat boj o záchranu. První utkání jim vyšlo a doma proti Zlínu je vidím jako mírné favority utkání. Co se však nezmění, je tandem Lukeš, Hübl. Ti táhli Litvínov i v těch horších časech a letos spolu zase hrajou druhou pětku. Ačkoliv už je Hüblovi 40 let, tak pořád si drží střeleckou formu. Loni 19 gólů, i letos od něj branky čekám.

Vítkovice - Sparta: O. Roman dá gól @ 3.80

Dlouho jsem přemýšlel, koho z první formace Vítkovic dát. Jestli Tybora nebo znovu jako v prvním zápase Romana. Nakonec jsem se rozhodl znovu pro Romana, toho jsem už představil minule Sparta sice první zápas udržela nulu, ale to hlavně díky skvělému výkonu brankáře. Jinak se Hradec dostal do hodně zakončení a na ledě Vítkovic další čisté konto neočekávám.

Novosibirsk - Novgorod: Ch. Bertrand dá gól @ 3.87

Znovu dám v domácím zápase Novosibirsku Bertranda. Ani minulý zápas gól nedal, ale do zakončení se dostával, především při přesilovce. Snad už to dnes zlomí, podobně jako včera Pakarainen a Gynge.

Astana - Kazaň: J. Azevedo dá gól @ 3.00

Kazaň coby loňský vítěz zatím výkony nijak neoslňuje. Ale to by snad nemělo trvat dlouho, na ledě Astany by se mohli párkrát prosadit. Vybral jsem loni 24-golového Azeveda. Ten má zatím letos za 6 zápasů 1+1, ale je to klíčový hráč na přesilovce a jeho produktivita půjde nahoru.

Ufa - Nižněkamsk: T. Hartikainen dá gól @ 3.30
Ufa - Nižněkamsk: P. Larsen dá gól @ 6.00


Ufa zatím nehraje zle a jejich skvělou disciplínou jsou přesilovky. To ukázali i posledně proti Kazani, kde dali rovnou tři góly v přesilovce. Hartikainen zatím taky čeká na gól, ale loni 24 gólů, to je jen otázka času, kdy to přijde. Druhým hráče je ofenzivní bek Larsen, který už letos jeden gól dal. Má zkušenosti z NHL a loni v Ufě 13 gólů. Na přesilovce sbírá body pravidelně, dnes by se klidně mohl trefit.
Naposledy upravil michals93 dne ned 16. zář 2018 19:12:23, celkově upraveno 6
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek ned 16. zář 2018 11:36:45

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Zkusim opet Sabolice, ktery se posunul ze treti lajny do druhe, verim spis ve vyhru hostu a mohlo by padat dost golu, domaciho strelce jedu s tebou.
Jeste misto bukarrse zkusim jineho tahouna ocelaru s vyssim kurzem Marcinka.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 16. zář 2018 11:48:23

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Bery píše:Zkusim opet Sabolice, ktery se posunul ze treti lajny do druhe, verim spis ve vyhru hostu a mohlo by padat dost golu, domaciho strelce jedu s tebou.
Jeste misto bukarrse zkusim jineho tahouna ocelaru s vyssim kurzem Marcinka.

GL, snad se to v zápase Novosibirsku rozjede.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 17. zář 2018 9:15:53

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Ústí nad Labem - Vsetín: M. Kuronen dá gól @ 3.20

Ústí dostává velké množství gólů, naposledy 7 od Poruby. Logicky tak volím střelce hostů. Kuronen se objevil poprvé v sestavě minulý zápas, hned v první pětce vedle Ráce a Theoreta. Jedná se o hráče, který prošel první finskou ligou a takových v Chance lize moc není. Snad svou kvalitu vyjádří i gólově.

Chabarovsk - Dynamo Riga: T. Zohorna dá gól @ 3.70
Chabarovsk - Dynamo Riga: B. McMillan dá gól @ 4.40


Dnes to bude hlavně o střelcích KHL. V prvním zápase volím jednoho z obou týmů. Chabarovsk moc kvalitních hokejistů nemá a tak útok stojí na pár lidech. Jedním z nich je český reprezentant Zohorna, který je v Chabarovsku už čtvrtou sezónu a patří k lídrům týmu. Loni 12 gólů, rok předtím 15. Letos se prosadil jednou a dnes mu budu věřit znovu. Na straně hostů jdu do centra druhé pětky Kanaďana McMillana. Už loni dal 14 gólů a jeho formace s Clarkem a Myttynenem je zatím hodně produktivní.

Vladivostok - CSKA: J. Hansen dá gól @ 4.30
Vladivostok - CSKA: M. Robinson dá gól @ 7.50

CSKA zatím hraje bídu, budu doufat ve zlepšení na ledě slabého Vladivostoku. Dám rovnou dva střelce. První je již zmiňovaná posila z NHL Hansen. Zatím v pěti zápasech 3 asistence. Druhým je ofenzivní obránce Robinson, který je pro mě překvapivě zatím bez bodu. Ice-time má pořád solidní přes 20 minut. Na jeho bod v zápase je kurz okolo dvou, já dávám rovnou gól.

Kunlun - Slovan: V. M. Savinainen dá gól @ 4.00

Tady moc gólů nečekám, ale jednoho střelce domácích dám. Již jsem ho tu taky tipoval. Savinainen má na útočníka hodně prostoru na ledě přes 20 minut a jeho první gól už musí přijít. Slovan je jeden ze slabších týmů, tak proč ne dnes.

Jokerit - Čeljabinsk: S. Moses dá gól @ 3.30

Na snajpra domácího Jokeritu mírně stoupnul kurz z 2.90. Je to hráč, který dokázal v sezóně 14/15 dát za Jokerit 42 gólů. Je pravda, že v dalších sezónách už na to nenavázal, nicméně pořád je to obávaný kanonýr a dnes by mohl na svojí střeleckou listinu přidat další zápis.

Soči - Magnitogorsk: R. Rosén dá gól @ 3.20
Soči - Magnitogorsk: P. Varfolomeyev dá gól @ 4.25
Soči - Magnitogorsk: V. Antipin dá gól @ 7.00


Tady zariskuju a dám rovnou tři střelce. Domácí posila z Vaxjo Rosén se dle předpokladů chytla a letos dal už tři góly. Hráče jsem tu už úspěšně tipoval, dnes mu budu věřit znovu. V dresu Magnetů dám znovu šanci Antipinovi, kterého jsem hrál minule. Pak dám ještě hráče druhé formace se složitým jménem. Varfolomeyev měl dobrou přípravu, v lize zatím na gól čeká. Přišel z Jugry, která po odchodu z KHL rozprodala kádr. Tam dal loni 15 gólů a i v dresu Magnetů by neměl zůstat pozadu.

Spartak Moskva - Jekatěrinburg: K. Daugavins dá gól @ 4.40
Spartak Moskva - Jekatěrinburg: Y. Milovzorov dá gól @ 4.75


V posledním zápase dám klasicky po jednom hráči na každé straně. Jekatěrinburg zatím potvrdil, že po příchodu kvalitních posil se s nimi musí počítat. Dám z jejich řad stejného hráče jako posledně. U domácích byl ten výběr složitější, nakonec jsem se rozhodoval mezi dvěma Lotyši. Nakonec rozhodl vyšší kurz na Daugavinse, který se v Novgorodu pravidelně prosazoval.
Naposledy upravil michals93 dne pon 17. zář 2018 20:17:10, celkově upraveno 1
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek pon 17. zář 2018 16:45:10

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Tak na obrance mas kliku a slusne te drzi nad vodou. Nestihl jsem drivejsi zapasy, proto jedu az od Jokeritu. Za domaci zkusim Manninena s podobnym kurzem jako Moses, ostatni podle tebe. GL
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 17. zář 2018 17:23:58

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Bery píše:Tak na obrance mas kliku a slusne te drzi nad vodou. Nestihl jsem drivejsi zapasy, proto jedu az od Jokeritu. Za domaci zkusim Manninena s podobnym kurzem jako Moses, ostatni podle tebe. GL

To máš pravdu, ale třeba takový Hansen měl v zápase dvě hodně nadějný střely, ale vždy do gólmana. V Chabarovsku to nepadalo no. Tak GL v dnešních večerních zápasech.
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek pon 17. zář 2018 20:34:57

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Takze at uz to dopadne dnes jakkoliv, jokerit beru jako osobni selhani:) to by me nenapadlo ani ve snu, ze pri takove nadilce nezasune ani jeden hrac prvni lajny. No co uz, hlavy vzhuru a podme se podivat na zitrek. Neni moc co na vymysleni, davam strelce, ktere tu uz tocime dokola a porad nic. Muj osobni tip je alespon 3/6, tak uvidime:)

Astana vs. Omsk
Verim v probuzeni strelcu Omsku, prumer 3 branky na zapas, posledne naprazdno. Astana ma skoro 4 branky na zapas obdrzenych. Obrana omsku je kvalitni a moc branek zatim nedostala. V Astane bude dominovst utok hostu, jen tipnout spravneho utocnika, ja volim stejneho jako posledne, ktery doposud nedal a ma zatim bilanci 0+6
Omsk: Michajev 3,5

Ufa vs. Novosibirsk
Hoste venku vysledkove spatni, mnoho obdrzenych golu. To nahrava domacim, aby se uz konecne strelecky chytli. Davam domaciho utocnika elitni formace, ktery se doposud take netrefil. Bilance 0+4.
Ufa: Hartikainen: 3,3

Čerepovec vs. Petrohrad
Favorit je pomerne jasny. Problemem je, ze muze dat kdokoliv gol, pánů strelcu je tam hned nekolik. Premyslel jsem nad obrancem Hersleym a nebo Barabanovem, nakonec se priklanim k druhe volbe. Bilance 0+4.
Petrohrad: Barabanov 3,4

Jaroslavl vs. Dynamo Minsk
Domaci ve skvele forme, 4 branky na zapas za posl.5 zapasu. Davam jako posledne stejneho hrace. Uz by se mel prosadit a navic s peknym kurzem. Dosavadni bilance 0+4
Jaroslavl: Apalkov 4,5

Novgorod vs. Kazan
Novgorod je doma silny, verim v jejich vyhru a vybiram hrace z domacich rad. Riskantni tip, ale opet volba na hrace, ktery hral i extraligu za Spartu a darilo se mu. Posledne druha lajna, uvidime, kde nastoupi zitra.
Novgorod: Sabolič 4,3

Dynamo Moskva vs. Podolsk
Pro me je dynamo doma favorit a melo by zapas zvladnout. Muj druhy tip na strelce by byl Kagarlitski, ale kurz je u nej velmi podobny, takze volim hrace s bilanci 1+6 a clena presilovkove formace, 3 zapasy bez golu, zitra se prosadí.
Dynamo Moskva: Šipačev 3,1

GL všem, co hrají s náma.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 18. zář 2018 9:16:45

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska to bude přesně jak psal Bery, hlavně důvěra těm, kteří mají potenciál na góly, ale zatím se nedaří. Bohužel dnes nemám čas na rozepisování textu, tak jen tipy.

Astana - Omsk: A. Petersson dá gól @ 4.00
Astana - Omsk: I. Mikheyev dá gól @ 3.60


Ufa - Novosibirsk: T. Hartikainen dá gól @ 3.30
Ufa - Novosibirsk: P. Larsen dá gól @ 6.00


Čerepovec - Petrohrad: A. Barabanov dá gól @ 3.40

Jaroslavl - Minsk: D. Apalkov dá gól @ 4.50
Jaroslavl - Minsk: P. Wiercioch dá gól @ 7.70

Novgorod - Kazaň: A. Shenfeld dá gól @ 5.50
Novgorod - Kazaň: D. Zaripov dá gól @ 4.50


Dynamo Moskva - Čechov: E. Mozer dá gól @ 6.50
Dynamo Moskva - Čechov: J. Hietanen dá gól @ 7.00
Dynamo Moskva - Čechov: A. Syomin dá gól @ 3.70
Naposledy upravil michals93 dne úte 18. zář 2018 19:57:48, celkově upraveno 2
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek úte 18. zář 2018 18:47:50

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Kloboucek za dnesni beky, good job!
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 19. zář 2018 9:22:20

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Tak obránci mi včera pěkně zvedli bilanci a už jsem se dostal přes 2 litry. Ale neznamená to, že bych je teď začal dávat nějak ve velkém, protože jak se říká, všeho moc škodí.

Chabarovsk - Slovan: T. Zohorna dá gól @ 3.60
Chabarovsk - Slovan: T. Filipi dá gól @ 4.50


V prvním zápase dám na dvojici českých reprezentantů v dresu domácích. Oba patří k tomu lepšímu, co může Chabarovsk nabídnout. Zohornu jsem tu už představil minule. Filipi má za sebou tři roky v KHL v dresu Magnitky a pro domácí by měl být posilou. Poprvé nastoupil v minulém zápase a rovnou na centru druhé pětky. Góly se od něj očekávají a obrana Slovanu nepatří k nejlepším.

Vladivostok - Riga: K. Clark dá gól @ 3.60

Tady dám jednoho střelce. Clark přišel jako posila do Rigy a už jsem ho tu taky tipoval s bilancí 1/1. Dal zatím jen jeden gól, ale očekávám od něj větší produktivitu. Měl by se přiblížit k loňským 20 gólům v dresu Brynas.

Kunlun - CSKA: J. Hansen dá gól @ 4.50

CSKA hraje zatím fakt hrozně především v obraně, minule proti Vladivostoku nechali domácím hodně prostoru a můžou být rádi, že nakonec brali dva body. Ale pro tuhle sázku je celkem jedno, kolik gólů dostanou. Hansen měl minulý zápas dvě loženky, ale dvakrát trefil brankáře. Do zakončení se dostal i při úniku v oslabení. Byl na ledě při vstřeleném gólu Robinsona. Jinak hraje i přesilovky, ale posledně jich CSKA hrálo málo, proto taky tradiční střelci jako Kaprizov a Grigorenko nic nedali. No já budu věřit, že to Hansenovi dnes spadne.

Jokerit - Magnitogorsk: S. Moses dá gól @ 3.40
Jokerit - Magnitogorsk: A. Grant dá gól @ 8.00

Jokerit - Magnitogorsk: I. Pakarainen dá gól @ 4.30

Tady by to mohl být gólový zápas. Jokerit posledně 8 kousků, Magneti to mají tak nastřídačku, ale nedávno s Traktorem 5:6. Je zvláštní, že při osmi gólech se ani jednou neprosadila první pětka. Dám tedy znovu Mosese, snad se dnes jejich pětka gólově ukáže. Pak mě zaujal kurz na obránce domácích Granta. Ten hraje poprvé v Evropě, předtím v zámoří nakoukl do NHL a na farmách patřil k velice produktivním obráncům. V posledních sezónách 13 a 20 gólů jsou pěkná čísla. I v Jokeritu už jeden gól dal. K jeho smůle je hlavním tahounem přesilovek Lepisto, ale i on své šance dostane a kurz je parádní. V dresu hostů dám klasiku. Pakarainen zatím dva góly ve zmiňovaném zápase s Traktorem, snad nezůstane jen u toho.

Soči - Jekatěrinburg: I. Krikunov dá gól @ 4.50
Soči - Jekatěrinburg: N. Tryamkin dá gól @ 6.70

Jekatěrinburg zatím jede bez zaváhání, takže nemůžu jinak než vybrat střelce z jejich řad. Prvním bude hráč první pětky Krikunov, který má zatím bilanci solidních 1+7. Rád zkouším hráče proti svým bývalým klubům, viz. včera Petersson. To je i případ Krikunova, který odehrál 3 sezóny v Soči před příchodem do současného týmu. Druhým střelcem bude obránce Tryamkin, který je hodně vytěžovaným hráčem s průměrným časem na ledě přes 21 minut. Loni dal 9 gólů, letos zatím žádný. Když vezmu v potaz, že letos je Jekatěrinburg ještě silnější, na gól by neměl dlouho čekat.

Spartak Moskva - Čeljabinsk: K. Daugavins dá gól @ 4.50
Spartak Moskva - Čeljabinsk: A. Glinkin dá gól @ 5.00

Tady zkusím střelce z obou týmů. Daugavins je klasika a asi k němu už není co dodat. To na straně hostů dám Glinkina, kterého jsem tu ještě nepředstavil. Je to hráč, který strávil mnoho sezón v Traktoru. Poslední dva ročníky hrál v Kazani a letos se zase vrátil. Většinu sezón se dostal přes 10 gólů. Teď hraje v druhé pětce, má tedy víc prostoru na ledě než v Kazani. Zatím gól nedal, no po boku hráče jako je Stoa by gól mohl dát dnes.

Havířov - Benátky: B. Rehuš dá gól @ 3.20

Doplním i pár střelců z Chance ligy. Tohle by mělo být gólové utkání a víc branek se očekává od domácích. Dám na hráče první pětky. Rehuš toho má hodně za sebou, starty v dánské lize, EBEL lize za Znojmo nebo ve francouzské lize. Pro první ligu je to tak kvalitní hráč. Zatím to svou bilancí, ve 4 zápasech 2+3.

Kadaň - Slavia: O. Panna dá gól @ 4.10

Slavie zatím po třech zápasech bez bodu. Lehčí soupeř na chycení formy přijít nemohl, Kadaň je zatím slabá. Panna je mladý hráč, který už odehrál pár utkání v extralize za Pardubice. V posledním zápase hrál v první pětce, ale je možné, že sestava se bude točit. Každopádně kurz mi přijde solidní, alespoň 5 gólů by Slavie dát měla.

Litoměřice - Frýdek Místek: M. Kadlec dá gól @ 3.90

Tady poslední tip bude směřovat na hráče Litoměřic, který má formu. Kadlec za 3 zápasy 3 góly. Frýdek navíc hrál zápas už včera, tak dnes by mohli dostat víc gólů. Bohužel kurz už dropnul, stihl jsem vsadit za 4.20.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 20. zář 2018 11:09:09

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Zlín - Hradec: M. Poletín dá gól @ 4.50
Zlín - Hradec: M. Paulovič dá gól @ 4.00


Dnes je na programu jeden zápas extraligy. Domácí Zlín před sezónou spíš oslabil, ale první dva zápasy nebyly nejhorší. Vybral jsem křídlo druhého útoku Poletína. Ten přišel jako posílá z Chomutova, kde strávil dva roky. Skóroval nejprve 22 a pak 11 gólů, což není špatný. V druhém útoku hraje s dalším nováčkem v dresu Beranů Kuldou. Ten se ukázal první zápas a tahle spolupráce by mohla fungovat. Za tým hostů volím stejně jako posledně Pauloviče.

Novosibirsk - Omsk: A. Perezhogin dá gól @ 4.25

Novosibirsk je poslední bez bodu a tak logicky volím střelce Omsku. Perezhogin je legenda tohoto klubu a pravidelně dával okolo 20 gólů za sezónu. Loni odehrál méně zápasů a střelecky se mu tolik nedařilo, pouhé 4 góly. Nicméně ještě bych ho neodepisoval, minulý zápas hrál ve druhé formaci a dnes by proti slabšímu soupeři mohl dát první letošní gól.

Čerepovec - Minsk: D. Vovchenko dá gól @ 4.30

Čerepovec je doma asi mírným favoritem a já vybral křídlo druhého útoku domácích Vovchenka. Loni solidních 16 gólů a letos by měl mít větší ice-time. Zatím bilance v osmi zápasech 1+1, dnes by mohl gól přidat.

Jaroslavl - Čechov: D. Apalkov dá gól @ 4.30
Jaroslavl - Čechov: A. Syomin dá gól @ 3.60


Apalkov je už klasika v dresu domácích, zatím sbírá asistence. Jako člen první přesilovky by už konečně gól dát mohl. Za Čechov dám stejně jako minule Syomina, který prošel několika kluby NHL. Teď hraje v silné pětce s Aaltonenem a Rendulicem. Zatím má za 5 zápasů bilanci 1+4 a góly od něj očekávám.

Dynamo Moskva - Petrohrad: V. Shipachyov dá gól @ 3.20
Dynamo Moskva - Petrohrad: E. Ketov dá gól @ 6.70


V tomhle utkání čekám hodně gólů. Zatím mi vychází strategie dávat hráče, kteří hrají proti svým bývalým klubům. To je i případ Shipachyova, který odehrál za Petrohrad celkem 5 sezón. Zatím sbírá hlavně asistence (1+7), ale góly dávat umí. To Petrohrad točí sestavu jako ponožky a těžko říct, jak nastoupí dneska. Barabanov posledně nehrál, tak dnes zkusím Ketova. Zatím odehrál 6 zápasů bez bodu, ale za ten kurz stojí za to ho zkusit.

IFK Helsinky - Hameenlinna: E. Thorell dá gól @ 3.00

Finská liga je zatím překvapivě bohatá na góly a tak dnes prubnu i střelce z téhle soutěže. IFK je doma favorit a já vybral hráče první pětky. Thorell už v minulé sezoně za IFK dal 20 gólů a formu má i na začátku té letošní, prosadil se už dvakrát.

TPS Turku - KooKoo: K. Kakko dá gól @ 3.80

Vůbec nejvíc gólů padlo v zápasech KooKoo, které má po třech utkáních skóre 16:16. TPS by tak pár gólů dát mělo. Vybral mladíka, který i přes nízký věk 17 let dostává šanci v první pětce. Zatím mu to padá, také dal už dva góly.

Djurgarden - Rogle: N. Berforgs dá gól @ 3.60

Pár tipů přidám také ze švédské ligy. Berforgs má za sebou bohatou kariéru, hrál v NHL i KHL a teď zakotvil doma ve Švédsku. Loni za Djurgarden dal 16 gólů, na švédskou ligu je to nadstandardní hráč a měl by svůj loňský výkon minimálně zopakovat.

Linkoping - HV 71: J. Wright dá gól @ 3.80

Wright přišel jako posila k domácímu týmu. Je to hráč se zkušenostmi z NHL a KHL. Loni se mu moc nedařilo, vystřídal dva týmy Vladivostok a Astanu. I proto zřejmě zvolil přesun do švédské ligy a měl by být pro svůj tým platný. Očekávám od něj okolo 15 gólů, hraje v první pětce

Timra - Vaxjo: A. Ortega dá gól @ 3.40

Tady to bude souboj nováčka s loňským mistrem a favorit je tak hostující tým. Tým docela obměnili, takže od nich nečekám takovou jízdu jako loni. Calof i Rosén šli do KHL. Tým tak odchody nahradil novými hráči a jedním z nich je Ortega. V LM už dál tři góly a měl by být tahounem mužstva.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 21. zář 2018 9:21:41

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Včera se to nepovedlo a byl mínus, s tím se ale musí počítat. Dneska to postavím hlavně na extralize doplněné o pár střelců z KHL. Zrovna dnes je těch zápasů hodně, ale chci se držet v rozmezí cca 10-14 střelců za den.

Chomutov - Liberec: J. Ordoš dá gól @ 5.00

Liberci se vstup do extraligy nepovedl a za dva zápasy nedali ani jeden gól. Jinak ale mají tým, který by se měl pohybovat někde okolo 6. místa. Šanci na nápravu mají na ledě slabšího Chomutova. Dám opět Ordoše, kurz na něj mi zkrátka přijde vysoko s ohledem na to, jak se mu dařilo loni.

Vary - Třinec: R. Bukarts dá gól @ 3.20
Vary - Třinec: V. Svačina dá gól @ 5.30


Třinec taky pokazil začátek a zatím 0 bodů. Jinak je to tým, se kterým se počítá do top 3 nejlepších týmů ligy. Dnes jim na ledě Varů věřím a dám tak 2 jejich střelce. Prvním je jako posledně Bukarts. Druhým bude zkušený útočník druhé pětky Svačina, který loni úplně střelecky nezářil, ale pamatuji ho jako dobrého střelce hlavně v dresu Vítkovic.

Boleslav - Vítkovice: D. Pacovský dá gól @ 3.80
Boleslav - Vítkovice: R. Tybor dá gól @ 4.00


Boleslav zatím po příchodu posil zůstává za očekáváním a tenhle zápas by měl být gólový. Dám jako v prvním zápase hráče, kterému se povedla příprava a vedle Vondrky by měl dávat góly. V dresu hostů je ten výběr těžší. Zatím se moc neukázala první pětka. Zkusím tedy slovenského útočníka Tybora, který už hraje dlouho v extralize a především v dresu Pardubic dával góly pravidelně.

Plzeň - Sparta: M. Indrák dá gól @ 4.00
Plzeň - Sparta: R. Říčka dá gól @ 4.30


Tady by taky góly mohly padat. Indrák zatím gól nedal, ale třeba proti Kometě velkou šanci měl a jsem si jistej, že góly od něj přijdou. To Sparta má z mého pohledu útoky hodně vyrovnané a prosadit se může kdokoliv. Proto bych z jejich týmu dával spíš střelce s vyšším kurzem. Vybral jsem Říčku, který dal loni 11 branek. Hraje v druhé pětce vedle Vrány a Jarůška. Vrána je dobrý nahravač, zatím dával góly jen Jarůšek, dnes by se mohlo dostat i na Říčku.

Pardubice - Litvínov: M. Trončínský dá gól @ 7.50

Trončínský patří k ofenzivním obráncům a především v přesilovce sbírá body. Většinou tedy hlavně asistence, loni bilance 6+36. Dneska zkusím, že bude mít zrovna gólový den.

Vladivostok - Slovan: P. Virta dá gól @ 4.30

Slovan kromě první pětky Řepík, Taffe a Virta nemá moc co nabídnout. Ale tahle pětka si sedla, dostává dost prostoru na ledě a hlavně se dostává do šancí. Nejvíc gólů dal zatím Řepík, ale i Virta měl minule proti Chabarovsku tutovku, jenže přestřelil. Jinak sezóny předtím dal v TPS 16 a 20 gólů, takže by mohl dávat góly i v KHL. Zatím dal jeden.

Nižněkamsk - Kazaň: E. Galimov dá gól @ 4.50

Galimov je pořád bez gólu. Kazaň není nejjednodušším soupeřem, ale třeba zrovna dnes se Galimov ukáže. Jinak už jsem ho tu představoval, několik sezón v Jaroslavli a loni za Nižněkamsk 15 gólů.

Novgorod - Magnitogorsk: R. Sabolič dá gól @ 4.75

Slovinského hokejistu jsem už taky dával, letos zatím jeden gól. Ale prostoru na ledě má dost a branek dá určitě víc. Jinak celkově se Novgorodu zatím daří a ani proti Magnetům nejsou bez šance.

Soči - Čeljabinsk: N. Bailen dá gól @ 6.00

Traktor poslední zápasy vůbec nezvládl a vysoko prohrál. Soči ovšem taky nic moc, takže v tomhle ohledu by to mělo být vyrovnané. Bailen měl loni skvělou bilanci 15+25 a i v zápasech proti Soči se prosadil. Letos zatím na gól čeká, dnes mu docela věřím.
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek pát 21. zář 2018 21:30:59

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dnes teda spatne i u me, potesil me dlouhodobe tipovany antipin, ale vybuch jokeritu jsem necekal, jeste na svem ledu. Celkove bylo malo golu v prvnich tretinach ve sledovanych zapasech, asi opatrny hokej nebo dobri golmani. a to uz se pak blbe dohani. Ale tak jednou si nahore, jednou zase dole. Uvidime zitra.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 21. zář 2018 21:45:10

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Asi tak, dneska celkově góly nepadaly. Když dá tým sotva dva góly, musí to být sakra klika, aby to vyšlo... Důležitá je měsíční bilance, podle toho se dá hodnotit. Ta je zatím pozitivní a snad ještě lepší dny přijdou.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 22. zář 2018 9:23:42

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Olomouc - Brno: D. Škůrek dá gól @ 8.00
Olomouc - Brno: L. Kašpar dá gól @ 3.50

Olomouc má tři klíčové obránce. Jsou to Vyrůbalík, mladý Galvas a právě Škůrek. Ten dal loni 7 gólů a v posledním vzájemném zápase doma s Kometou gól dal taky. I proto ho dnes zkusím. V dresu hostů dám jako minule zkušeného hokejistu Kašpara, který by měl góly dávat.

Ufa - Astana: T. Hartikainen dá gól @ 3.40

Tady jdu znovu do finského střelce, který na gól pořád čeká. V elitním útoku s Omarkem a Kemppainenem šance a góly přijdou, navíc Astana není nejsilnější soupeř.

Čerepovec - Čechov: D. Vovchenko dá gól @ 4.20

Poslední zápas se domácím nepovedl, dnes snad dají víc gólů a budu věřit znovu mladíkovi Vovchenkovi.

Dynamo Moskva - Minsk: P. Zackrisson dá gól @ 4.50

Dynamo se zatím trápí. Přitom před sezónou mohutně posilovali a čekali se lepší výsledky. Jednou z posil, která zůstává za očekáváním, je švédský útočník Zackrisson. Ten zatím gól nedal, přitom za Novosibirsk dal 14 gólů. Ale má solidní čas na ledě okolo 16 minut, snad se konečně chytí a pomůže Dynamu k lepším výsledkům.

Omsk - Kunlun: K. Semyonov dá gól @ 4.25
Omsk - Kunlun: D. Desharnais dá gól @ 4.70

Omsk by měl doma vyhrát a snad i vstřelit víc gólů. Dávám dva střelce. Prvním je hráč druhé pětky Semyonov. Letos dal už dva góly a minulou sezónu 16, takže potenciál tam určitě je. V Omsku také založili zámořskou pětku z kanadských hráčů. Desharnais zatím gól nedal, jinak ale odehrál mnoho sezón v NHL, hlavně v dresu Montrealu. I když je tahle kanadská formace psaná až jako čtvrtá, tak času na ledě tráví dost. Desharnais lehce pod 16 minut.

Budějovice - Prostějov: M. Čermák dá gól @ 3.80

V první lize by Budějky měli dnes zapsat další výhru. Čermák letos zatím jeden gól, sezóny předtím 14 a 28 gólů. Vždy patřil k oporám týmu a kurz není špatný.

Poruba - Litoměřice: J. Zdeněk dá gól @ 3.70

Poruba stále drží první místo v tabulce a doma by mohli dát znovu dost gólů. Výjimečně nedám hráče první pětky, jako jsem tu už tipoval. Dneska zkusím hráče druhé formace, Zdeněk je zkušený hráč. I přes vyšší věk dal loni 30 gólů a letos už stihl 2.

Slavia - Kladno: T. Redlich dá gól @ 4.30

Slavia sice s Kadaní vyhrála, ale úplně přesvědčivé to nebylo. Navíc Kladno zatím hraje dobře a dnes zřejmě vyhraje. Redlich gól ještě nedal, ale v druhé pětce a měl by se přiblížit svým loňským 17 gólům.

Vsetín - Třebíč: M. Kuronen dá gól @ 3.50

Vsetín doma podle mě vyhraje a dám znovu finského hráče první pětky. Posledně měl asistenci, dnes by to mohlo vyjít.

KooKoo - Kalpa: K. Koivisto dá gól @ 5.00

Poslední tip bude z finské ligy, kde mě zaujal kurz na střelce první pětky domácích. KooKoo dává hodně gólů a Koivisto už dal 3 góly ve 4 zápasech, proto ten kurz moc nechápu.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 23. zář 2018 9:36:29

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dneska se hraje celé kolo extraligy, tak nebudu nic vymýšlet a dám střelce jenom z české ligy. Snad to bude padat o něco víc než minulý kolo.

Sparta - Pardubice: R. Říčka dá gól @ 4.30

V prvním zápase je favoritem Sparta, které vyšel vstup do soutěže lépe. Já dám znovu Říčku, který patří k vytěžovaným útočníkům a pětce s Vránou a Jarůškem se daří.

Vary - Zlín: J. Flek dá gól @ 4.20
Vary - Zlin: M. Poletín dá gól @ 4.50

Tady těžko říct, kdo bude úspěšnější. Vary zůstaly po postupu ve stejném složení a bude to těžký boj o desítku. Zlín na tom je podobně a tak je vzájemný zápas pro oba důležitý, i když je začátek sezóny. Flek patřil loni k nejlepším střelcům domácích a stejně by to mělo platit i v extralize. Pochopitelně 34 gólů bude vyrovnávat těžko, ale tak přibližně na poloviční číslo by se mohl dostat. Poletína jsem hrál i minule a zkusím ho znovu.

Liberec - Třinec: M. Kvapil dá gól @ 3.20
Liberec - Třinec: R. Bukarts dá gól @ 3.30

Tohle by mělo být zajímavé utkání, které bude možné shlédnout na ČT sport. Z mého pohledu těžko tipovat vítěze nebo tým s větší převahou. Tipnu si tedy na každé straně střelce s největším gólovým potenciálem. Kvapil přišel do Liberce loni a bilance 20+22 za 42 zápasů budí respekt. I letos od něj góly čekám, hlavně v přesilovkách. Bukartse jsem tu už představil, zatím sbírá jen asistence, ale i on se snad rozstřílí. Aspoň jeden z nich by gól dát měl.

Vítkovice - Plzeň: O. Roman dá gól @ 3.80
Vítkovice - Plzeň: M. Indrák dá gól @ 4.00


Tady se nemá cenu rozepisovat, oba jsem už hrál a oboum důvěru ještě minimálně pro dnešní zápas ponechám.

Hradec - Olomouc: S. Piché dá gól @ 7.00

Olomouc sehrála těžké utkání včera s Kometou a z tohoto pohledu má Hradec drobnou výhodu. I bez ní by ale domácí byli favorit, navíc by se do sestavy měl vrátit Smoleňák. Já zkusím ofenzivního obránce Hradce. Piché je kanadský hokejista, který hrál několik sezón za Linec EBEL ligu. Jeho statistiky především gólů jsou obdivuhodné, neměl problém se dostat na dvouciferné číslo. Extraliga sice není tak ofenzivní liga, ale pořád by mohl góly především v přesilovkách dát.

Kometa - Boleslav: J. Mikuš dá gól @ 8.00
Kometa - Boleslav: D. Šťastný dá gól @ 4.00


V zápase Komety čekám hodně gólů. Boleslav sice neměla dobrý start, ale právě tohle by mohl být zápas, kde ukáže svojí kvalitu. Má straně domácích volím opět obránce. Při absenci Němce by roli střelce od modré především v přesilovce měl převzít Mikuš. Podobnou úlohu měl i ve Spartě, kdy dal 6 gólů. No za hosty dám již zmiňovanou posilu že Zlína. Šťastný hraje v první pětce s Klepišem, snad začne dávat branky

Litvínov - Chomutov: J. Petružálek dá gól @ 3.20
Litvínov - Chomutov: V. Růžička dá gól @ 3.70


Litvínov rozjel sezónu pěkně, ale pořád je to jen začátek a Chomutov není bez šance. Asi největší posilou domácích je Petružálek, který tu zažil euforii v mistrovské sezóně. Letos zatím 0+4, hraje v první pětce a góly od něj taky přijdou. To Chomutov je na tom hůř, mají finanční problémy a většina těch lepších hráčů odešla. Z těch lepších zůstali Růžička a Huml. Růžička dal v obou předchozích letech shodně 17 gólů. Dá se tedy říct, že je to spolehlivý střelec a teď by se na něj tým měl spoléhat ještě víc.
Naposledy upravil michals93 dne ned 23. zář 2018 19:04:16, celkově upraveno 3
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek ned 23. zář 2018 11:05:43

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Dnes také přispěji svými tipy. Vybral jsem zápasy extraligy, kde předpokládám větší počet branek.
Sparta : Pardubice
Z. Sill - 6,7
J. Černoch - 6

Oba první lajna v posledních třech zápasech, snad trenér nepřehází formace:), zatím golově mlčí, uvidíme co dnes, vypsané kurzy jsou velmi zajímavé, proto je zkusím zahrát.

Liberec : Třinec
T. Marcinko - 4
V tomto utkání oproti jiným moc branek neočekávám. Zaujal mě ale kurz na slovenského centra, který by měl golově táhnout tým. Zatím je však za očekáváním stejně jako ostatní hráči ocelářů.

Litvínov : Chomutov
J. Černý - 4,5
K. Kubát - 6
Tady by to mohlo padat, Černý zatím bez golu a Kubát naopak už má na kontě 2 zásahy, člen přesilovkové formace.

Kometa Brno : Mladá Boleslav
R. Zohorna - 5
J. Hruška - 3,7
Také očekávám více branek Brna než včera. Vybral jsem hráče, kterým to tam zatím bez golu.

GL všem!
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 23. zář 2018 19:07:47

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Jasný no, hráče, který točím dvě kola (Paulovič a Pacovský) daj dnes, Vítkovice jenom 1:1 a Kometa pro jistotu nedá nic :-s
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek ned 23. zář 2018 19:38:14

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Co dodat, extraliga je prusvih. Zitra si snad zlepsime stats na khl
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 24. zář 2018 8:40:58

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Čeljabinsk - Ufa: N. Bailen dá gól @ 6.30
Čeljabinsk - Ufa: V. Osnovin dá gól @ 5.50


Tenhle zápas skrývá docela potenciál na hodně gólů. Především díky Ufě, která dala posledně 7 gólů. I v posledních dvou vzájemných zápasech padlo 6 a 7 branek, tak snad to nebude usmolených 1:1. Za domácí jsem vybral stejně jako minule Bailena, doma je podle mě šance ještě větší, že dá. Na straně Ufy byl ten výběr složitější. Kurzy na jejich střelce pochopitelně dost klesly a pro dnes tedy vyberu méně známé jméno s vyšším kurzem. Osnovin hraje centra druhé pětky, loni za Novosibirsk 12 gólů. Prošel i CSKA, takže je to kvalitní hokejista. Jinak začínal právě v Čeljabinsku, odehrál tu hodně sezón. Dneska tak bude mít o motivaci navíc se ukázat a dát první letošní gól.

Nižněkamsk - Kunlun: E. Galimov dá gól @ 4.75

Nižněkamsk je doma favorit a zatím se potvrdilo, že nejproduktivnější bude finská trojice. Bohužel kurzy na ně už hodně klesly. Já dám znovu známou firmu Galimova, který pořád na gól čeká. Pomoct by mu měl návrat Nestrašila do sestavy, který se zařadil na centra právě ke Galimovovi. Tím by se měla zvednout kvalita druhé pětky a konečně snad začnou dávat víc gólů.

Dynamo Moskva - Astana: M. Indrasis dá gól @ 3.60
Dynamo Moskva - Astana: P. Zackrisson dá gól @ 4.40


Dynamo zvládlo poslední zápas a teď potřebují nutně udělat šňůru pár vítězství, aby jim neunikly pozice pro playoff. Dám tedy 2 jejich střelce. Švéda jsem hrál i minule, měl asistenci, dnes snad konečně dá. Indrasis už dal 3 góly, přišel s vizitkou kanonýra, od kterého se čekají góly každý zápas. Dnes by mohl dát gól znovu.

Kazaň - Novosibirsk: A. Lukoyanov dá gól @ 7.50
Kazaň - Novosibirsk: A. Markov dá gól @ 7.70


Duel vítěze minulého ročníku a momentálně nejhoršího týmu ligy. Měla by to být jasná záležitost, pokud domácí nic nepodcení. Jelikož by se mohl domácí tým prosadit víckrát, zkusím vyšší kurzy. Lukoyanov je hráč třetí pětky, v Kazani hraje už osmou sezónu. Je to spíš pracant, žádný extra kanonýr. Ale sem tam gól dá, minule asistence a letos už dal jeden gól. Za ten kurz ho zkusím. No a druhým je obránce Markov, zkušený bek, má hodně nahráno v NHL. Ice-time přes 22 minut a letos už jeden gól na kontě.

Omsk - Chabarovsk: D. Zernov dá gól @ 4.00

Dám i jednoho střelce Omsku, kterému se zatím daří. Zernov hraje v první pětce s Shirokovem a Mikheyevem, času na ledě tak tráví víc než dost. Do Omsku se dostal po výprodeji Lady, za kterou měl loni bilanci 16+13. Jinak letos už se jednou trefil a proti Amuru by mohl přidat i druhou trefu

Třebíč - Benátky: S. Kusko dá gól @ 3.70

Benátky dostávají v lize hned po Kadani nejvíc gólů, už 31. Logicky jsem tak vybral střelce domácích. Kusko hraje v druhé formaci, už toho v Třebíči odehrál dost. Loni bilance 10+14, letos už gól dal a Benátky by měli dostat opět pravidelný příděl aspoň 5 gólů.

Kadaň - Budějovice: Z. Kutlák dá gól @ 5.00

Nejhorší tým ligy proti aspirantovi na postup by měl skončit kanonádou ve prospěch hostů. Vybral jsem ofenzivního beka Budějovic, Kutlák loni 11+16, letos zatím 1+1 a dnes bude mít šanci si statistiky vylepšit. Bohužel kurz už dropnul, mám vsazeno za 5.50.

Litoměřice - Vsetín: M. Kuronen dá gól @ 3.40

Tady by mělo padnout hodně gólů a dám znovu střelce, který mi zatím nevychází, dnes se to snad zlomí podobně jak včera v extralize.

Ústí - Jihlava: A. Zeman dá gól @ 3.10

Posledni tip směřuje na střelce Jihlavy. Zeman dal loni v extralize 11 gólů. Hraje v první pětce s Čachotským, což je spolehlivý nahravač. Na gól by tak neměl dlouho čekat, navíc obrana Ústí není těžká na překonání.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 25. zář 2018 10:23:37

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Včerejší bilance opět nepotěšila, jeden OK tip je málo. Snad teda dneska konečně přijde úspěch a pěkný výsledek.

Sparta - Hradec: R. Říčka dá gól @ 4.00
Sparta - Hradec: R. Smoleňák dá gól @ 3.30
Sparta - Hradec: S. Piché dá gól @ 8.00


Extraliga zatím gólově zaostává, dnes se hraje jeden zápas. Oba týmy se už potkaly, Sparta zvítězila 4:0. Jinak to ale byl vyrovnaný zápas, Hradec měl 45 střel na branku. Dnes by tak mohly padnout góly na obou stranách. Dva střelci jsou stejní jako minule, Říčka na gól stále čeká. Ale ice-time solidní přes 15 minut, hraje i přesilovky, tak snad konečně dnes dá. Piché by měl mít víc prostoru při absenci Linharta a už v minulém zápase bodoval v přesilovce. A posledním hráčem je Smoleňák, který se vrátil do sestavy vedle Koukala do první pětky. Loni odehrál jen 25 zápasů a dal 11 gólů. Pokud mu vydrží zdraví, bude patřit k nejlepším střelcům týmu.

Jekatěrinburg - Jaroslavl: N. Dawes dá gól @ 3.10
Jekatěrinburg - Jaroslavl: N. Tryamkin dá gól @ 6.70


Jekatěrinburg je zatím nejlepší tým ligy a zdá se, že se s nimi musí počítat na celkové umístění hodně vysoko. Doma s Jaroslavlí by zápas měl přinést góly, ostatně to platilo i v minulých vzájemných zápasech. Na Dawese už pomalu vystoupal kurz, dal zatím jen jeden gól. Jinak je ale u všeho podstatného a v přesilovkách boduje pravidelně. Je tedy jen otázkou času, kdy se rozjede a začne střílet góly. Ta Astanu dával velké porce branek, vždy přes 30 a jednou dokonce 43. Druhým borcem v dresu domácích bude obránce Tryamkin, který by se mohl dočkat gólu a už jsem ho tu taky tipoval.

Magnitogorsk - Čerepovec: A. Chibisov dá gól @ 5.00

Magneti zatím nemají výsledky dle představ a 7. místo není nic, čím by se mohli chlubit. Na Pakarainena klesl kurz, takže toho dávat nebudu. Ale jedno jméno mě zaujalo. Při absenci Kulemina se Chibisov dostal do první pětky, což určitě jeho šance se trefit zvyšuje. Loni za 42 zápasů 10 gólů není úplně špatná bilance, teď dostane víc prostoru se ukázat. Pokud tedy trenér Jandač neprohází útoky.

CSKA Moskva - Soči: L. Vey dá gól @ 3.20
CSKA Moskva - Soči: M. Robinson dá gól @ 7.00


CSKA trochu zlepšilo své výsledky a poslední zápasy proti slabším celkům v poklidu vyhráli. Dnes tak budu věřit, že tak budou pokračovat. Robinson dal zatím jeden gól, kdy jsem ho zrovna úspěšně tipoval. Dnes je podle mě čas ho zkusit znovu. To Vey je centr první pětky a vedle Kaprizova a Grigorenka šance na gól přijdou. Letos dal už dva, teď pár zápasů na gól čeká a dnes by to mohlo spadnout.

Riga - Jokerit: S. Moses dá gól @ 3.60

Jokerit je v zápase mírným favoritem na výhru. Dám znovu Mosese, ačkoliv celý první útok momentálně stagnuje a góly nedává. Na začátku jim to ale padalo a snad přišel čas, kdy znovu začne.

Slovan - Spartak Moskva: P. Virta dá gól @ 4.30
Slovan - Spartak Moskva: Ch. Rau dá gól @ 4.75
Slovan - Spartak Moskva: V. Leshchenko dá gól @ 3.80


Tady zariskuju a dám víc střelců, góly v zápasech Slovanu zatím relativně padaj. Za domácí dám dvě letní posily. Virtu jsem už hrál minule a zapsal pouze asistence, ale pořád platí, že hraje v elitním útoku Slovanu. Rau zase přicházel jako největší posila, od které se góly čekaly. Oba zatím dali jeden gól a aspoň jeden by se mohl prosadit. Za hosty dám hráče, který má na začátku sezóny formu. Leshchenko dal už tři góly a posunul se do druhého útoku, kde by měl mít dostatek prostoru na přidání dalších gólů.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 25. zář 2018 20:19:07

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

Kdepak, takhle to nepude. Když drtivá většina zápasů končí 1:1, není možný něco trefit, takže i ten jeden je docela zázrak. Dávám tedy pauzu, buď dokud to nezačne padat nebo nezačne NHL. Tímhle tempem bych akorát celý zisk poslal do kytek.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 03. říj 2018 16:18:35

Re: Hokej - Střelci (NHL, KHL, ELH,...)

NHL je tu, takže jak jsem slíbil začnu psát znovu tipy. Začnu zlehka jen pár střelců a uvidíme, jak to půjde.

Toronto - Montreal: M. Marner dá gól @ 3.00

Toronto by letos mělo být silné, po příchodu Tavarese posílili už tak silný tým. V bráně kvalitní Andersen, v útoku kromě Tavarese borci jako Matthews, Marleau, Kadri nebo právě Marner. Ten bude v NHL působit třetí sezónu a první dvě byly docela úspěšné. V nováčkovské sezóně bilance 23+47 a v té minulé dokonce 25+54. I přes svůj mladý věk 21 let je třeba s ním v Torontu počítat, že bude opět patřit k tahounům týmu. Uznávám, že kurz 3 není nejvyšší, ale já ho zkusím zahrát.

Washington - Boston: A. Burakovsky dá gól @ 4.80
Washington - Boston: J. DeBrusk dá gól @ 4.30


Oba týmy zůstaly z velké části stejné jako loni a moc se neobměnily. Za domácí dám mladého Švéda Burakovskyho, který už zapsal v NHL dostatek startů i gólů. Loni část sezóny nehrál kvůli zranění a i tak dal 14 branek. V porovnání s pravděpodobností trefy mi přijde kurz solidní. Boston bude zase silnou první pětku, kde bude hrát i Pastrňák. Kurzy na ně jsou hodně nízko. Pak zbytek týmu už mi přijde vyrovnaný. Vybral jsem mladého DeBruska, který loni zažil první rok v NHL a bilance 22+29 je pěkná a určitě o sobě dá vědět i letos.

Vancouver - Calgary: B. Horvat dá gól @ 3.00
Vancouver - Calgary: E. Lindholm dá gól @ 3.70


Od Vancouveru ani letos moc dobrou sezónu nečekám. Horvat byl jedním z mála, který se dokázal pravidelně prosazovat a bilance 22+22 je slušná na to, že odehrál jen 64 utkání. Znovu bude patřit k nejdůležitějším hráčům týmu a kurz 3 je tak nějak odpovídající. To Lindholm se stal posilou pro Calgary, kam přestoupil po letech strávených v Carolině. Loni zapsal 16+28 a nové působiště by mu mohlo vyhovovat, protože se prosadil párkrát v přípravě.

San Jose - Anaheim: J. Pavelski dá gól @ 3.30

V tomhle zápase bych výrazně favorizoval domácí a i bych je za 1.96 doporučil jako jediný tip na výsledek. Nejen kvůli tomu, že SJ slušně posílili v podobě Karlssona a ve vzájemných zápase poslední doby jasně dominují, ale hlavně Anaheim má dost zraněných hráčů. A nejsou to žádní lehce nahraditelní hráči, třeba takový Perry nebo Kesler. Takže jsem logicky vybral domácího střelce. Pavelski dával vždy hodně gólů a i když měl loni nejslabší sezónu, porád dal 27 gólů. Očekávám převahu domácích a snad jeden gól dá Pavelski, kurz bych čekal i trochu menší.
Další

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.216s | 118 Queries | GZIP : Off Livescore