Live sázky

<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 23. úno 2011 18:51:58

Live sázky

Ahoj,
takže jsem založil takový topic, kde bychom mohli kecat o všech live sázkách, kde jsou nej výběry, kurzy apod....nebo rovnou psát co nejradši dáváte v live sázkách nebo kdy a co(přesný zápas) jdete sledovat a dávat live....prostě všechno možné!!! B-) B-) B-) Rád bych se zaměřil bo víc zkusil teď sázet live... :) %%-
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 23. úno 2011 19:22:50

Re: Live sázky

Tak já ti dám první tip na live sázení

Mám celkem dobré výsledky u sázení na basket, resp. Under/Over

Počítač ti dává přesnou nabídku podle již odehraného času a počtu již nastřílených bodů a více o tom nepřemýšlí.

Po třetí čtvrtině ti tedy při stavu 60 : 60 nabídne Under/Over 160,5 a to v kurzu někde kolem 1,85 na oba možné výsledky.
Tady se to pak sází celkem blbě
Pokud je ten stav ale 70:50 tak ti stále nabízí při stejném kurzu stejný Over, tedy 160,5
V poslední čtvrtině se při takovémto rozdílu mění zápas téměř v exhibici a košů příliš nepadá. Poslední minuta zápasu se při takovémto rozdílu už vypouští úplně (minuta je v basketu hodně - jsou to 4 body)
Tady bych se teda nebál dát za víc under.

Naopak např. při pouhém desetibodovém rozdílu, kdy vedou hosté (popř. domácí v případě, že nastoupily jako velcí outsideři), se nebojím dát před poslední čtvrtinou over, protože tady je celkem jasné, že nastane stíhací jízda a v posledních minutách i taktická hra o čas, kdy okamžitě po získání balónu tým s méně body takticky fauluje a doufá v proměnění jen jednoho či žádného trestného střílení a především tak získává čas na vlastní hru. Tady je pak over taktéž téměř jistotou.

Také je dobré sledovat vyfaulované klíčové hráče.

Nic z tohoto počítač vyhodnotit nedokáže. Ten prostě spočítá průměr.

Vždy se u tohodle systému najde příležitost s pěkným kurzem okolo 1,80 a to se už vyplatí. Stačí dát dva ze tří a jsi v pohodě. Má úspěšnost je v tomhle případě tak 4 z 5.

Good luck %%-
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 23. úno 2011 19:32:26

Re: Live sázky

Petr Jeník píše:Tak já ti dám první tip na live sázení

Mám celkem dobré výsledky u sázení na basket, resp. Under/Over

Počítač ti dává přesnou nabídku podle již odehraného času a počtu již nastřílených bodů a více o tom nepřemýšlí.

Po třetí čtvrtině ti tedy při stavu 60 : 60 nabídne Under/Over 160,5 a to v kurzu někde kolem 1,85 na oba možné výsledky.
Tady se to pak sází celkem blbě
Pokud je ten stav ale 70:50 tak ti stále nabízí při stejném kurzu stejný Over, tedy 165,5
V poslední čtvrtině se při takovémto rozdílu mění zápas téměř v exhibici a košů příliš nepadá. Poslední minuta zápasu se při takovémto rozdílu už vypouští úplně (minuta je v basketu hodně - jsou to 4 body)
Tady bych se teda nebál dát za víc under.

Naopak např. při pouhém desetibodovém rozdílu, kdy vedou hosté (popř. domácí v případě, že nastoupily jako velcí outsideři), se nebojím dát před poslední čtvrtinou over, protože tady je celkem jasné, že nastane stíhací jízda a v posledních minutách i taktická hra o čas, kdy okamžitě po získání balónu tým s méně body takticky fauluje a doufá v proměnění jen jednoho či žádného trestného střílení a především tak získává čas na vlastní hru. Tady je pak over taktéž téměř jistotou.

Také je dobré sledovat vyfaulované klíčové hráče.

Nic z tohoto počítač vyhodnotit nedokáže. Ten prostě spočítá průměr.

Vždy se u tohodle systému najde příležitost s pěkným kurzem okolo 1,80 a to se už vyplatí. Stačí dát dva ze tří a jsi v pohodě. Má úspěšnost je v tomhle případě tak 4 z 5.

Good luck %%-



To zní vážně dobře!!! Btw dáváš to u sázkovky Unibet Obrázek ?

Já osobně jsem si všiml, že když sázkovky vidí jasnýho favorita v tenisovém utkání, tak se stále drží velmi dobrý kurz na outsidera, který třeba je o dost lepší na kurtu a má třeba set v kapse...a favorit se stále trápí, ale zavčas to dát, protože pak už taky jde hodně dolů...., ale to chce každopádně ten zápas sledovat :) Nejlépe takhle sázet na tenisové labily(teda vlastně proti nim), kteří se nedokážou už schopit do utkání, i když jsou favoriti... :D
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek stř 23. úno 2011 20:38:01

Re: Live sázky

Super dobře se vsází LIVE na tenis a to u Obrázek

např: vyhraje v pořadí 3. a 4. gam...dobrý kurzy

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.170s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore