Hodnocení zůstanou, přibude NOVÁ SOUTĚŽ

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek sob 26. úno 2011 8:54:40

Hodnocení zůstanou, přibude NOVÁ SOUTĚŽ

Za pár dní (vlastni skoro už jen pár hodin) tu máme březen.

Před časem jsem avizoval, že zruším možnost přidávat hodnocení k analýzám, protože se mi to nezdálo jako to správné měřítko pro zjištění kvality analýzy. (mé upozornění najdete TADY)

Protože se ohledně tohoto tématu strhla celkem zajímavá debata a mnohým z vás je líto toho, že už nebudete moci vyjádřit svůj dík tomu, kdo analýzu napsal, své rozhodnutí měním a tuto soutěž ponechám dál v běhu a nechám i ceny takové jaké jsou, tedy mezi nejlepších 5 v měsíci rozdělím 3000,- Kč a to následovně:
1000,-
800,-
600,-
400,-
200,-
(výplata POUZE na moneybookers)

Protože ale tenhle systém ohodnocování nemůžu ovlivnit víc než kdokoli jiný tady a přecijen jde o moje peníze, tak chci taky trochu víc ovlyvnit kdo je dostane, tak jsem se rozhodl, že k nim přidám další 3 tisíce a ty už rozdělím sám úplně stejným způsobem, tedy mezi 5 nejlepších.
(takzvaný systém "vlk se nažral ale koza zůslala celá, jen vůl Jeník opět dobrovolně opuchnul o další 3 táci měsíčně" :)) - né nebojte, nebudu mít hlad - TipForum už si na sebe vydělá prodejem reklamy - chodí vás sem už celkem hodně, jste mladí, krásní, inteligentní.... a tak inzerenti mají celkem zájem vám ukázat, co nabízejí :D )

Pro tyto účely jsem si vytvořil nový způsob hlasování (jen pro mě :D ) a to ten, že budou analýzy dostávat hvězdičky.
Resp 1 hvězdičku - buď jí dostane, nebo ne.
Hvězdička bude vidět jak u analýzy samotné, tak ve výpisu analýz.

Kritéria pro získání hvězdičky:
1 - musí obsahovat datum a čas zápasu
2 - grafická úprava (nemusí, resp neměl by to ani být cirkus, ale chci vidět trochu snahy)
3 - věcnost - né pouze okopírované statistiky a čísla z tabulek
4 - včasnost - analýzy napsané hodinu před začátkem zápasu hvězdičku nedostanou, naopak u analýz psaných den předem přivřu jedno očko i co se ostatních kritérií týká
5 - celkový dojem

SPRÁVNOST TIPU NEROZHODUJE

Spustím to už zítra

Howghgh - domluvil jsem ^:)^
<<

prerowak

Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: sob 29. led 2011 6:29:13

Příspěvek sob 26. úno 2011 11:21:45

Re: Hodnocení zůstanou, přibude NOVÁ SOUTĚŽ

tak tos mě potěšil. ani ne tak tím, že rozdáš další prašule, ale tím, že zůstane možnost dávat palce nahoru.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.213s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore