PŘEHLED SOUTĚŽÍ PRO MĚSÍC BŘEZEN

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 28. úno 2011 8:41:06

PŘEHLED SOUTĚŽÍ PRO MĚSÍC BŘEZEN

Protože se soutěžemi se na TipFóru roztrhl pytel, tady napíšu jejich stručný přehled.

OVÁRKY
Tipuje se každý den za padne Over (více) branek než je daný limit.(u hokeje 5,5 branek - tedy 6 a více, u fotbalu 2,5 branek - tedy 3 a více)
Soutěž najdete na titulní stránce popř na vše důležité jsou odkazy v levém menu TipFóra.
Sponzorem soutěže je sázková kancelář Obrázek
Ta do soutěže věnovala následující ceny:
(jedná se o kredit připsaný na váš účet u Obrázek )

1. místo: 1000,- Kč (+ bonus originální HOKEJOVÝ dres Slávie Praha)
2. místo: 900,- Kč (+ bonus originální HOKEJOVÝ dres Slávie Praha)
3. místo: 800,- Kč (+ bonus pánské šortky značky Slazenger oranžové barvy, velikost M)

4. místo: 700,- Kč
5. místo: 600,- Kč
6. místo: 500,- Kč
7. místo: 400,- Kč
8. místo: 300,- Kč
9. místo: 200,- Kč
10.místo: 100,- Kč

SÓLOVKY
Každý den máte možnost tipnout si výsledek jednoho zápasu. Vybrat si můžete buď ze zápasů, které přidávám já, nebo si můžete navrhnou svůj vlastní zápas. Do začátku dostává každý 1000 bodů na jeho virtuální účet a je na něm, jak s těmito body bude hospodařit. Jediná podmínka je, že můžete vsadit denně maximálně polovinu svých bodů. Tipovat můžete výhru hostí, remízu nebo výhru domácích a to dle vypsaných kurzů.
Odkaz na soutěž i toplist najdete také v levém menu.
Ceny do soutěže Sólovky věnovala sázková kancelář Obrázek a jsou následující:

1. - 50 €
2. - 45 €
3. - 40 €

4. - 35 €
5. - 30 €
6. - 25 €
7. - 20 €
8. - 15 €
9. - 10 €
10. - 10€
11. - 10 €
12. - 10 €
(sázenky připsané na účet u SK Obrázek )

LIVE TIPY
Soutěž LIVE TIPY jak už sám název napovídá se týká Live sázení. Oproti únorovému kolu, kdy se tipoval přesný výsledek, od března se bude tipovat pouze mezi třemi možnostmi a to výhra domácích, remíza, výhra hostí a aby soutěž dostála svému názvu, tipovat se může vždy přibližně do poloviny zápasu a ti kdo budou sledovat zápas live, tak budou mít mnohem větší šanci na správný tip. Pro každý den budou vypsané 2 až 3 zápasy na které se bude tipovat. Všechny tyto zápasy je možné sledovat LIVE na videu u sázkové kanceláře UNIBET , která je partnerem této soutěže a jako taková do soutěže věnovala následující ceny:

1. místo: bonus na sázení 1000 Kč + dres Valencie
2. místo: bonus na sázení 600 Kč + mikina Unibet
3. místo: bonus na sázení 400 Kč + kšiltovka Unibet


4. místo: bonus na sázení 200 Kč + 5 protočení zdarma na Mega Fortune (aktuální jackpot Mega Fortune 100 mil. Kč)
5. místo: bonus na sázení 200 Kč + 5 protočení zdarma na Mega Fortune
6. místo: bonus na sázení 200 Kč + 5 protočení zdarma na Mega Fortune
7. místo: bonus na sázení 100 Kč + 5 protočení zdarma na Mega Fortune
8. místo: bonus na sázení 100 Kč + 5 protočení zdarma na Mega Fortune
9. místo: bonus na sázení 100 Kč + 5 protočení zdarma na Mega Fortune
10. místo: bonus na sázení 100 Kč + 5 protočení zdarma na Mega Fortune

Odkaz na soutěž i najdete na titulní stránce.

SMOLAŘ
Smolař je soutěž, ve které vyhraje každý den ten, kdo mě ten den největší smůlu. Pokud vám nevyšel vsazený tiket a pokazil vám výhru jeden jediný zápas, soutěž Smolař je to právě pro vás. Stačí vložit tiket a údaje o něm do jednoduchého formuláře a je to. Pokud náš na míru ušitý "algoritmus sázkařské smůly" vyhodnotí, že právě váš tiket byl ten nejsmolnější, dostáváte od partnera soutěže který je opět sázková kancelář UNIBET cenu útěchy ve výši 100,- Kč jako bonusovou sázenku právě u této sázkové kanceláře a nezáleží na tom, u jaké sázkové kanceláře byl vsazený ten váš smolný tiket.
Odkaz na soutěž najdete na titulní stránce TipFóra.

HODNOCENÍ
Každá analýza či jakékoli jiné téma založené zde na TipFóru může být ohodnocena ostatními uživateli. Pět těch, kteří za měsíc nasbírají těchto hodnocení nejvíce, obdrží ode mě finanční ceny a to ve výši:

1.místo: 1000,- Kč
2.místo: 800,- Kč
3.místo: 600,- Kč
4.místo: 400,- Kč
5.místo: 200,- Kč

Kolik dostala analýza hodnocení je vidět přímo u ní. Průběžný toplist pak najdete v horním menu "toplist uživatelů"
Tyto ceny vyplácím POUZE na účet u moneybookers

HVĚZDIČKY
Soutěž hvězdičky je podobná soutěži v získávání hodnocení. Rozdíl je v tom, že hvězdičky rozdávám pouze já.
Vaše analýza může získat až 3 hvězdičky. Pro to, kolik hvězdiček získá jsou rozhodující jasně daná kritéria, která jsou vypsaná ZDE
Kolik hvězdiček která analýza dostala je vidět ve výpisu tipů a analýz na který najdete odkaz jak nahoře na hlavní stránce tipfóra, tak i na všech podstránkách.

Pět těch, kteří za měsíc nasbírají hvězdiček nejvíce, obdrží ode mě finanční ceny a to ve výši:

1.místo: 1000,- Kč
2.místo: 800,- Kč
3.místo: 600,- Kč
4.místo: 400,- Kč
5.místo: 200,- Kč
Tyto ceny vyplácím POUZE na účet u moneybookers
(toplist zatím hotový není, ale v brzké době jej připravím)


Když sečtu včechny ceny, docházím k číslu: 32000,- Kč
Doufám proto, že soutěže přijmete s povděkem a nebudete pouze remcat a hledat na nich chyby.
Zavděčit se každému nejde a já dělám vše pro to, abych se zavděčil alespoň převážné většině z vás.
Když koukám na tu sumu co lítá ve vzduchu v podobě výher, tak myslím, že většina z vás spokojená být může.

Snad jsem to všechno popsal dost srozumitelně :D

GOOD LUCK %%-
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek pon 28. úno 2011 12:59:25

Re: PŘEHLED SOUTĚŽÍ PRO MĚSÍC BŘEZEN

Chance už neposkytne dresy Slávky bo jiné dresy do soutěže "ovárky"...? :)

Jinak co dál dodat...nwm, zas supr práce Jendo, jen tak dál... ^:)^ ^:)^ ^:)^
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 28. úno 2011 13:01:03

Re: PŘEHLED SOUTĚŽÍ PRO MĚSÍC BŘEZEN

jj- i dresy budou - dopíšu to tam - úplně jsem zapomněl.
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek pon 28. úno 2011 13:03:54

Re: PŘEHLED SOUTĚŽÍ PRO MĚSÍC BŘEZEN

Petr Jeník píše:jj- i dresy budou - dopíšu to tam - úplně jsem zapomněl.


Však vpoho, ale už jsme si nějak zvykl, že v ovárcích je tradice dres/y... :D :) Tak jsem se jenom chtěl optat, jak to bude tento měsíc...ok díky :)

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.215s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore