Příspěvek pon 07. bře 2011 16:51:22

Vtipy o sázkách a hazardu

Vtipy o sázkách a hazardu
(zdroj: www.tiparena.cz)


Pobavte se nad vtipy, které jsme vám připravili. U sázek prožíváte spoustu stresu a napětí a je třeba se potom dobře uvolnit a naladit na výherní strunu. Do fitka, na masáž nebo do sauny vás asi zatím nevezmeme, nicméně potěšit vás můžeme alespoň dobro náladou. Taksi si počtěte a příjemnou zábavu...

VÍTE..

Víte jaký je rozdíl mezi modlitbou v kostele a nebo v Casinu?

....Jen v Casinu to myslíte opravdu vážně :-))
SÁZKA

Vsadí se Rus, Američan a Čech o to, kdo vypije litr whisky, vydrži soulož se starou eskymačkou a podá ruku medvědovi. Začne Rus, protože je zvyklý jen na vodku, dá si whisky a padne. Pokračuje Američan, whisku pije každý den, tak ji zvládne. Ale, když vidí starou eskymačku, tak to vzdá. Pak přijde Čech. Nějaká whisky ho neskolí, potom vběhne do jeskyně. Z té se ozývají rány, řev a hekání. Po nějaké době vyjde ven z jeskyně a povídá: "Tak, kde je ta eskymačka, které mám podat ruku?"


VÝHRA

Muž vběhne do domu a křičí na svou ženu: „Marto, sbal si věci. Právě jsem vyhrál v loterii.“

Marta odpoví: „Mám si zabalit teplé věci nebo k moři?“

Muž odpoví: „To je jedno, hlavně už vypadni.“


GATES A OKNA

Bill Gates se ocitne na pomezí vstupu do nebe a pekla. Ďábel mu říká: „Bille, nevíme, co s Tebou, takže si můžeš vybrat, jestli půjdeš do nebe nebo do pekla.“

Bill se mrkne do nebe a vidí u stolu dva staré znuděné chlapy. Bill se podívá do pekla a vidí krásné ženy, sex, drogy a rock´n´roll a především hazard.

Okouzlený Bill říká: „Mám rád hazard. Chci jít do pekla.“

Jakmile se Bill ocitne v pekle, je vhozen do ohně. Z hořících plamenů volá: „ Co to je? Viděl jsme hazard, ženy a sex!“

„To byla jenom demo verze.“ odpoví ďábel.


ŽENA V KASINU

Dva znudění krupiéři čekají, až někdo přijde k jejich stolu a zkusí štěstí v kostkách. Ke stolu přijde velmi atraktivní žena a chce vsadit 20 000 dolarů na jediný hod kostkou. Krupiéři souhlasí.

Žena řekne „Doufám, že vám to nevadí, ale myslím, že mám mnohem větší štěstí, když jsem polonahá.“ Po této větě se žena svlékne od pasu dolů a hodí kostky s výkřikem: „Máma potřebuje nové kalhoty!“. Poté začne skákat a objímá oba krupiéry.

„ANO, ANO, Vyhrála jsem!“ křičí. Poté sebere své peníze a oblečení a rychle odejde. Krupiéři se na sebe zmateně dívají. Nakonec jeden z nich řekne: „Co vůbec hodila?“ „Já nevím, myslel jsem, že na kostky se díváš ty!“ odpovídá druhý.


PEPA Z DEPA

Chlápek jménem Pepa se ocitne ve velkých potížích. Jeho podnikání nevyšlo a má vážné finanční problémy. Je tak zoufalý, že se rozhodne požádat o pomoc Boha. Začne se modlit... „Bože, prosím pomoz mi. Přišel jsem o svoje podnikání, a jestli neseženu nějaké peníze, přijdu i o dům. Prosím, ať vyhraju v loterii.“

Přijde noc losování a vyhraje někdo jiný.

Pepa se modlí znovu.. „Bože, ať vyhraju v loterii! Přišel jsem o svoje podnikání, o dům a asi přijdu i o auto.“

Další losování a Pepa zase nemá štěstí.

Znovu se modlí.... „ Bože, tys mě zatratil? Přišel jsem o svoje podnikání, o dům a o auto. Moje žena a děti hladovějí. Nežádám tě o pomoc příliš často a vždy jsem ti dobře sloužil. Prosím, nech mě vyhrát v loterii jen protentokrát, ať můžu dát svůj život do pořádku.“

Najednou se objeví oslepující zablesknutí, nebe se rozestoupí a Pepa uslyší hlas samotného Boha: „Pepo, musíš mi s tím trochu pomoct. Kup si los do loterie.“


U STOLU

Dealer u BlackJacku a hráč, který má v ruce karty se součtem třináct se hádají o tom, zda má nebo nemá hráč dávat spropitné dealerovi.

Hráč říká: „Když dostanu špatné karty, není to chyba dealera. Stejně tak, když dostanu dobré karty, opět za to dealer nemůže. Proč bych mu měl dávat spropitné?“

Dealer odpoví: „Když jdete do restaurace, dáváte číšníkovi spropitné. Nebo ne?“

„Ano,“ odpoví hráč.

„To je proto, že vám číšník přinese jídlo. Já vám dávám karty, takže bych měl dostat spropitné.“

„OK,“ řekne hráč, „ale číšník mi přinese, o co si řeknu....“


UČITEL A PEPÍČEK

Ptá se učitel: „Pepíčku, čím bys chtěl být?“

„Hracím automatem."

„A proč?“

„Protože nic nedělá, jen bere peníze."


JE JAKO...

Sex je jako karetní hra - pokud nemáte dobrého spoluhráče, pak je potřeba mít dobrou ruku.