Nemám hlavu jak pátrací balón a neznám všechno

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 09. bře 2011 11:29:21

Nemám hlavu jak pátrací balón a neznám všechno

Chtěl bych se předem i dodatečně omluvit všem, kterým neodpovím nebo jsem neodpověděl na dotazy týkající se sázení, pravidel různých sázkovek i mnoha dalších věcí, kterých se mi v soukromých zprávách hromadí opravdu moc. Neodpovídám né proto, že bych nebyl dobře vychovaný, ale z několika naprosto prozaických důvodů:

1 - nemám čas odpovídat na vše (jsou to někdy i desítky dotazů denně)

2 - spoustu toho ani nevím - fakt neznám pravidla všech sázkových kanceláří, heren a kasín - abych tohle všechno znal, musel bych mít hlavu jak pátrací balón

3 - strašně nerad se opakuju - jsou dotazy, na které je už odpovězeno tady na Tipfóru i na mnohých jiných místech snad tisíckrát

4 - tohle je fórum o sázení a né poradna Petr Jeníka - když se chcete něco dozvědět, tak se zeptejte veřejně buď založením tématu ve volném pokecu nebo na online chatu na titulní stránce. vždy se najde někdo, kdo odpověď zná a rád se s vámi o své zkušenosti podělí.

Ještě jednou se všem, komu neodpovím na jeho dotaz, omlouvám.
Vlastně tohle píšu jen proto, abych místo odpovědi na mnohé dotazy prostě posílal pouze odkaz na toto povídání :D

Díky za pochopení
<<

cheecoo

Příspěvky: 1

Registrován: úte 01. bře 2011 14:13:00

Příspěvek stř 09. bře 2011 11:51:31

Re: Nemám hlavu jak pátrací balón a neznám všechno

:) dobrej topic já chtěl spíš vědět jestli jsi třeba neměl někdy nějakej problém nebo tak něco. Ale chápu asi je takovejch dotazů hodně a jak říkáš není to tady tvoje poradna.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 182 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.232s | 21 Queries | GZIP : Off Livescore