Konec soutěže SMOLAŘ

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 15. bře 2011 9:26:05

Konec soutěže SMOLAŘ

K dnešnímu dni jsem ukončil soutěž smolař.
Další tikety už není možné vkládat.

Důvody ke zrušení soutěže:

1 - stále stejní soutěžící
2 - opět jsem odhalil uživatele, kteří podváděli (vkládali cizí tikety)
3 - časová náročnost *

* Den co den jsem musel odpovídat několikrát na dotazy "Proč ještě nemám připsanou výhru?" a to i přesto, že má odpověď byla vždy stejná. "Nevím. Hned jak něco zjistím dám vědět." Přesto druhý den přišla tatáž otázka od stejného člověka a to celé týden v kuse od několika lidí.
* Den co den jsem musel několikrát vysvětlovat, že do kolonek, u kterých je napsáno, že se má vložit jen číslo, že se tam opravdu už nemá psát zkratka Kč nebo EUR nebo to, že do soutěže patří opravdu jen tikety, u nichž výhru zkazil jen JEDEN zápas. Také to, že při zrušení zápasu se mění kurz na 1,00 a možná výhra se tedy snižuje, bylo pro mnohé nepochopitelné, resp. nejspíš to nechtěli pochopit a byly schopní se se mnou o tom dlouze dohadovat.

-----------------------------

Ceny, které dosud nebyly vyplacené, budou vyplacené během pár dní. Všechny vítěze obešlu soukromou zprávou s dotazem na číslo jejich unibet účtu a až budu mít všechny, odešlu je na Unibet a bonusy vám na účet připíší. (nejpozději v pondělí - to i v případě, že všechny mít nebudu)
Hlavně mi tedy prosím nepište dotazy, kdy že už to bude, protože to mi připadá už krapátek zoufalý a když to doplníte větou, že za tu dobu už jste mohli mít ten bonus desetkrát protočený a vybraný, tak je to ještě o to zoufalejší. Kdo totiž dokáže bezpečně protočit za týden peníze desetkrát v kurzu 1,7 , tak opravdu nemá zapotřebí kňourat kvůli 4 eurům.

Díky za pochopení
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek úte 15. bře 2011 20:27:24

Re: Konec soutěže SMOLAŘ

To je škoda...ale samozřejmně to chápu...Jestli je to možné ,hod sem nick toho vola co dával cicizí tikety...díky
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek úte 15. bře 2011 20:37:20

Re: Konec soutěže SMOLAŘ

Milan61 píše:To je škoda...ale samozřejmně to chápu...Jestli je to možné ,hod sem nick toho vola co dával cicizí tikety...díky

Taky by mě zajímalo jakej blb zase podváděl...,kvůli blbý stovce bych určitě podváděl,ale je to stejný jako např s propagací tipfóra,to taky zaniklo kvůli blbečkům kteří podvádí takže se tomu ani trochu nedivím...

Je zřejmě velmi málo nás,kteří jedeme podle pravidel a ceníme si Petrových soutěží aniž bysme museli podvádět... 8-|
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek úte 15. bře 2011 23:16:19

Re: Konec soutěže SMOLAŘ

podpis
<<

Briere4

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 30. pro 2010 2:41:17

Příspěvek pát 18. bře 2011 1:07:23

Re: Konec soutěže SMOLAŘ

ten kto ti tie správy vypisoval bol buď blbec alebo závislak, lebo pri týchto dvoch možnostiach si jeho konanie viem predstaviť
nepotrebujem písať veľa, podstatou je správny tip
Obľúbené celky: Obrázek NJD Obrázek TH Obrázek KE

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 205 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.338s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore