ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

<<

kenny_8

Příspěvky: 5

Registrován: úte 30. lis 2010 11:24:12

Příspěvek stř 16. bře 2011 9:46:53

ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Neviem kam písať tento dotaz, tak to dám sem. Včera ráno v Súťaži sólovky bol zápas ManU - Marseille 1 kurz 3,43 Ten sa samozréjme neodmieta :) Od začiatku sa mi to zdalo divné,pretože nikde na stávkových taký nebol, no chyby sa stávajú a je len na šikovnosti tipujúcich, keď to využijú. O pár hodín sa chyba napravila a kurz bol zmenený na 1,43 ( odpovedajúci kurz ), no moja stávka bola podaná v časem keď bol kurz ešte 3,43. Dnes ráno bola stávka vyhodnotená s kurzom 1,43. Nepíšem to v zlom, ani nechcem robiť rozbroje, len si proste myslím, že to stojí za úvahu ;)

GL v ďalších bojoch.
<<

Hogofogox

Příspěvky: 16

Registrován: pon 28. úno 2011 12:24:18

Příspěvek stř 16. bře 2011 9:49:34

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Podpis... tiez si myslim ze pravidla by sa mali dodrzovat... Tiez som hral ten kurz, samozrejme ak by tam bol od zaciatku 1.4 tak by som isiel do rentabilnejsieho zapasu...
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek stř 16. bře 2011 10:23:07

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Vůbec nerozumím tomu, o čem vlastně tenhle topic je. Oba jste ten kurz sázeli s vědomím, že je to chyba a teď se tu domáháte jakési "spravedlnosti". Je spravedlivé získat výhodu díky chybě? No tak...
<<

Hogofogox

Příspěvky: 16

Registrován: pon 28. úno 2011 12:24:18

Příspěvek stř 16. bře 2011 10:35:58

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Hejhula, o com tocis? Ked je raz vypisany kurz tak to plati a hotovo. Myslim ze niesom jediny kto si to zahral prave koli vysokemu kurzu. Keby to platilo podla tvojej pseudoteorie tak by sa nedali hrat surbety, ze pane? ...Jedine co ma stve je ze ma to stalo 2000 bodov. tolko k teme. Maj sa
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 16. bře 2011 10:39:29

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Hejhula to vystihl naprosto přesně.

Sám v tom prvním příspěvku píšeš, že ti bylo od začátku jasný, že jde o chybu a teď se rozčiluješ, že jsem tě tu chybu nenechal zneužít ve svůj prospěch? Bylo vás mimochodem 16, kteří jste si chyby všimli a místo abyste mě na ní férově upozornili, tak jste jí naložili v tom parádním kurzu.

A teď máte ještě tu drzost se kvůli tomu veřejně dohadovat a považujete srovnání kurzu do normálu za neférový? Mám sto chutí vám všem, kdo jste si vsadili v tom nesmyslném kurzu to změnit na kurz 1, což by vám udělala každá sázková kancelář.

Něco vám povím. Trávím tu denně několik hodin. Pořádám soutěže, sháním ceny, pořád něco vylepšuju.... a ty peníze které to tu vydělá ani zdaleka nepokryjí ten čas, který tady trávím a který bych mohl využít úplně jinak.

A odměna pro mě? Kecy o tom, že nejsem férový k těm, kteří chtějí na úkor ostatních zneužít do očí bijící překlep a to ještě od těch, kteří tu jsou jen kvůli soutěžím a nic jiného pro TipFórum nedělají - hoší, jste fakt jedničky :-bd
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek stř 16. bře 2011 10:47:14

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Hogofogox píše:Keby to platilo podla tvojej pseudoteorie tak by sa nedali hrat surbety, ze pane?


:) Uhm, surebety přece nejsou sázky, které využívají chybně vypsaných kurzů, ale přirozeného kurzového marginu napříč trhem. A pokud tě to něco stálo, nebylo to 2000 bodů, ale pověst férového hráče.
<<

Hogofogox

Příspěvky: 16

Registrován: pon 28. úno 2011 12:24:18

Příspěvek stř 16. bře 2011 11:07:45

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Pane Hejhulo...
Nemam moc casu venovat sa diskusii o obhajovani chyby niekoho ineho takze len v skratke citacia zakona 171 o hazardnych hrach §6
(4) Kurzové stávky sú stávkové hry, pri ktorých výška výhry závisí od výherného pomeru a výšky vkladu; výherným pomerom sa rozumie kurz, v ktorom bola stávka prijatá.
Po prijati stavky sa kurz podla znenia zakona menit nemoze.

A pre pana Jenika - mozno by to chcelo menej plakat ake je to vsetko strasne tazke a radsej si priznat chybu a popracovat na sebe - ono nie vzdy je najlepsiou obranou utok.

Pekny den prajem
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 16. bře 2011 11:14:06

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Nemam moc casu venovat sa diskusii o obhajovani chyby niekoho ineho takze len v skratke citacia zakona 171 o hazardnych hrach §6
(4) Kurzové stávky sú stávkové hry, pri ktorých výška výhry závisí od výherného pomeru a výšky vkladu; výherným pomerom sa rozumie kurz, v ktorom bola stávka prijatá.
Po prijati stavky sa kurz podla znenia zakona menit nemoze.


Tohle není hazardní hra, ale soutěž na TipFóru a proto se neřídí zákonem o hazardních hrách, ale pravidly TipFóra a pravidla TipFóra určuji já a určuji je tak, aby byla férová. A férový podle mě je, že se tady prostě zneužívání překlepů tolerovat nebude. Tolerovat se nebude ani nic, co poškozuje dobré jméno TipFóra, takže jakýkoli jiný příspěvek o tom, jak hrozný jsem, že jsem vás nenechal zneužít chybu, potrestám vyloučením ze soutěže a banem z TipFóra.

Tohle opravdu nemám zapotřebí.
<<

Hogofogox

Příspěvky: 16

Registrován: pon 28. úno 2011 12:24:18

Příspěvek stř 16. bře 2011 11:19:34

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Petr Jeník píše:
Nemam moc casu venovat sa diskusii o obhajovani chyby niekoho ineho takze len v skratke citacia zakona 171 o hazardnych hrach §6
(4) Kurzové stávky sú stávkové hry, pri ktorých výška výhry závisí od výherného pomeru a výšky vkladu; výherným pomerom sa rozumie kurz, v ktorom bola stávka prijatá.
Po prijati stavky sa kurz podla znenia zakona menit nemoze.


Tohle není hazardní hra, ale soutěž na TipFóru a proto se neřídí zákonem o hazardních hrách, ale pravidly TipFóra a pravidla TipFóra určuji já a určuji je tak, aby byla férová. A férový podle mě je, že se tady prostě zneužívání překlepů tolerovat nebude. Tolerovat se nebude ani nic, co poškozuje dobré jméno TipFóra, takže jakýkoli jiný příspěvek o tom, jak hrozný jsem, že jsem vás nenechal zneužít chybu, potrestám vyloučením ze soutěže a banem z TipFóra.

Tohle opravdu nemám zapotřebí.



Moje pravidlo zasa je, ze budem kritizovat koho uznam za vhodne ak je to opodstatnene. Ak za to dostanem ban budem si niest dosledky.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 16. bře 2011 11:22:17

Re: ManU - Marseille 1 kurz 3,43-Sólovky

Uživatel Hogofogox dostal dočasný ban, který mu vyprší dnem 20.3.2011 a tohle téma zamykám.
Opravdu mě to nebaví řešit.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 198 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.201s | 36 Queries | GZIP : Off Livescore