Dubnové změny v soutěžích

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 31. bře 2011 7:27:07

Dubnové změny v soutěžích

Zdravim
Zítra tu máme nový měsíc a tak bych vám rád představil menší změny v soutěžích.

HVĚZDIČKY
(pravidla zde: viewtopic.php?f=36&t=1624 )

- analýza bude moci získat až 5 hvězdiček
- dosavadní kritéria zůstávají stejná ovšem 4 hvězdičky získá analýza, která splňuje kritéria pro získání 3 hvězdiček a kde hlavní tip bude mít kurz 1,80 a vyšší
- pátou hvězdičku si pak zaslouží analýza tehdy, pokud splní kritéria pro 4 hvězdičky a navíc po odehrání zápasu autor svůj tip vyhodnotí a jeho hlavní tip bude OK

tyto změny jsou proto, že mi nepřipadá úplně spravedlivé hodnotit stejným počtem hvězdiček analýzy na "tutovky" a tipy, nad kterými je nutné trochu více přemýšlet

LIVE TIPY
V měsíci dubnu soutěž LIVE TIPY nepoběží. Bohužel se nesetkala s takovým zájmem, jak jsem doufal a pravidelně se jí účastní jen pár z vás. Administrativní i finanční náročnost je tak neúměrně vysoká vašemu zájmu.
Pro květen zkusím soutěž nějak oživit a znovu jí spustit.

OVÁRKY
Tradiční soutěž - zůstane beze změn

HODNOCENÍ
Taktéž beze změny

SÓLOVKY
Tato soutěž bude taktéž beze změny.
Změní se pouze sponzor soutěže, kterým bude sázková kancelář UNIBET , přičemž ceny budou stejné, jako jsou nyní u soutěže LIVE TIPY, tedy v celkové hodnotě 10000,- Kč.

Další změnou, která se týká této soutěže je to, že před prvním dubnovým tipem budete muset zadat identifikační číslo, které u sázkové kanceláře UNIBET máte. Toto číslo najdete po přihlášení v závorce u svého jména.
Tento krok je důležitý pro mě. Na konci měsíce je totiž velmi administrativně náročné obdržet od všech výherců tato data, přičemž některým to trvá i několik týdnů, než mi toto číslo pošlou a tím zdržují vyplacení výher i ostatním (posílám to tam vždy najednou) a já jsem denně kvůli tomu vždy bombardovaný desítkami zpráv "proč ještě nemám výhru".

Omlouvám se za tuto komplikaci, ale vžijte se do mé situace a jistě to pochopíte.

Pokud ještě účet u sázkové kancelář UNIBET nemáte zaregistrujte se tam co nejdříve.

ZAREGISTRUJ SE U UNIBETU

Díky všem za pochopení
<<

Maradona

Příspěvky: 48

Registrován: stř 16. bře 2011 16:28:03

Příspěvek čtv 31. bře 2011 9:49:05

Re: Dubnové změny v soutěžích

Ahoj, bude někdy i nějaká soutěž od sázkové kanceláře Tipsport?

Děkuju
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 31. bře 2011 9:54:21

Re: Dubnové změny v soutěžích

Možné je všechno
Každopádně není to tak snadné
Je opravdu blbá doba a ani rozpočty sázkových kanceláří na propagaci nejsou nafukovací a ani ceny do soutěží tak nerozdávají na potkání a za každou soutěží se tak každý měsíc skrývá X hodin vyjednávání a handrkování, kdy já chci co nejlepší ceny do soutěží a "oni" chtějí co nejvíce propagace, za co nejméně peněz. (nemám jim to za zlé - takový je prostě obchod :D )
<<

Maradona

Příspěvky: 48

Registrován: stř 16. bře 2011 16:28:03

Příspěvek čtv 31. bře 2011 9:59:12

Re: Dubnové změny v soutěžích

Petr Jeník píše:Možné je všechno
Každopádně není to tak snadné
Je opravdu blbá doba a ani rozpočty sázkových kanceláří na propagaci nejsou nafukovací a ani ceny do soutěží tak nerozdávají na potkání a za každou soutěží se tak každý měsíc skrývá X hodin vyjednávání a handrkování, kdy já chci co nejlepší ceny do soutěží a "oni" chtějí co nejvíce propagace, za co nejméně peněz. (nemám jim to za zlé - takový je prostě obchod :D )



Díky za brzkou odpověď ;) :)
<<

ouky

Příspěvky: 95

Registrován: pon 14. úno 2011 17:01:45

Příspěvek pát 01. dub 2011 9:29:39

Re: Dubnové změny v soutěžích

To zrušení Live tipů mě mrzí.. Zhruba do 20. minulého měsíce jsem okupoval 2. nebo 3. místo a nebýt mé stáže v Anglii, ze které jsem se nedávno vrátil, mohlo být veseleji.. Škoda, že se nesetkala s větším zájmem. Každopádně pokud bys chtěl, mohl bych s tebou popřemýšlet o jejím oživením pro další měsíc jak si psal. Kdyby mě něco napadlo, dal bych ti vědět do zpráv.. Pokud bys tedy měl zájem.. :) :-bd
Jinak přeju v tomto měsíci všem GL ve všech soutěžích, kterých se budete účastnit. %%- :-bd
Nejoblíbenější týmy : Obrázek Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 01. dub 2011 10:22:03

Re: Dubnové změny v soutěžích

Jakékoli nápady vítám :D
<<

panda

Příspěvky: 145

Registrován: ned 14. lis 2010 14:18:40

Příspěvek pát 01. dub 2011 12:24:19

Re: Dubnové změny v soutěžích

i já jsem měl live tipy nejraději, hlavně v prvním soutěžním měsíci, když se tipoval přesný výsledek, tam jsem citil napětí ze hry. tak snad se soutěž podaří znovu zavést a lépe se uchytí ;)
<<

Briere4

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 30. pro 2010 2:41:17

Příspěvek sob 02. dub 2011 17:35:38

Re: Dubnové změny v soutěžích

LIVE TIPY boli náročné časovo, každý deň som si nastavil budík 15 minút pred vypršaním časového limitu na tipovanie a keď mi zazvonil budík okamžite som sa musel dostať k počítaču. Nebolo to ľahké ale týmto prístupom som dokázal v mesiaci marec dominovať. No a takýto prístup určite nemohol dodržiavať každý, preto to časom prestali tipovať zrejme. Kto vie.
nepotrebujem písať veľa, podstatou je správny tip
Obľúbené celky: Obrázek NJD Obrázek TH Obrázek KE

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 177 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.236s | 34 Queries | GZIP : Off Livescore