Každé mé rozhodnutí je špatné :)

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 12. dub 2011 10:40:45

Každé mé rozhodnutí je špatné :)

Celkem často se tu setkávám s tím, že dostanu vynadáno za své rozhodnutí tady na TipFóru

Naposledy to bylo při rozhodnutí o výsledku soutěžního zápasu v Sólovkách, který se hrál v pátek 1.4. a šlo o fotbalový zápas

Žilina - Slovan

Tento zápas skončil předčasně, protože nějaký blb skočil v 89. minutě za stavu 0:0 na hřiště a inzultoval sudího. Následně na to, ve středu 6.4. se rozhodlo o kontumaci zápasu a výsledku 0:3 ve prospěch Slovanu.

Měl jsem několik možností, jak zápas rozsoudit:

1 - remíza (v 89. minutě to bylo 0:0)
2 - kurz 1 pro všechny
3 - výhra hostí

VŠECHNA MÁ ROZHODNUTÍ BY ALE BYLA PRO NĚKOHO ŠPATNÁ

REMÍZA (tak jsem rozhodl)
- ti, kdo tipovali výhru hostí mi nadávají, že oficiální výsledek je 0:3 , takže jsem je připravil o body
- ti, kdo tipovali výhru domácích mohou nadávat, že zápas byl vyřešen kontumačně měl bych ho tedy vyhodnotit s kurzem 1

KURZ 1
- ti co tipovali výhru hostí by mi nadávali, že oficiální výsledek je 0:3 a že jsem je tedy připravil o body
- ti co tipovali remízu by mi nadávali, protože to byla jasná remíza

VÝHRA HOSTÍ
- v případě, že bych zápas vyhodnotil takto, nadávali by ti, kdo měli vsazeno na remízu, protože je jasný, že by hosté už nemohli vyhrát, nebo jsem měl alespoň vyhodnotit zápas s kurzem 1 a vrátit jim vsazené body
- nadávali by i ti, kdo měli vsazeno na výhru domácích, protože to bylo kontumačně a to se přeci musí hodnotit kurzem 1

Tak to vidíte. Vždy bych dostal vynadáno. Vždy bych byl ten špatný a vždy bych musel zdlouhavě vysvětlovat a čelit narážkám na to, že mé chování není domokratické.

Nejsem arogantní a nejsem ani diktátor. Rozhodnout ale prostě vždy nějak musím a vždy je to pro někoho špatné.

Docela drsné že? Makám tady na tom, investuji sem peníze a přesto.... VŽDY JSEM TEN ŠPATNÝ :D

Prosím tedy všechny, předtím, než mě nařknete z toho, že mé rozhodnutí je špatné, zkuste se vžít do situace toho, komu uškodím tím, že rozhodnu ve váš prospěch.
<<

Hogofogox

Příspěvky: 16

Registrován: pon 28. úno 2011 12:24:18

Příspěvek úte 12. dub 2011 10:51:35

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

Vdaka za podrobny rozbor, otazka znie...
Preco sa niekedy nemozes rozhodnut standartne ako vsetky stavkove kancelarie na svete - cize v tomto pripade STORNOM stavky
Ak budes rozhodovat autokraticky, vdy sa najdu ludia ktrorych to bude s prepacenim nasierat. Ak si zoberies ako vzor lubovolnu stavkovu kancelariu ktorej rozhodnuti sa budes drzat tak ti nikto nemoze povedat ani pol slova.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 12. dub 2011 10:57:27

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

Ty si to pořád nepochopil
Ať bych rozhodl jakkoli, VŽDY by to bylo špatně
Vždyť i ty sám nevíš vlastně co chceš a vynadal by si mi tak jako tak

Nejprve jsi psal, že jsem tě připravil o 1500 bodů protože jsi měl vsazeno na výhru hostí. No a teď píšeš, že jsem měl rozhodnout pro storno zápasu a tedy kurz 1.
Kdybych rozhodl s kurzem 1, tak bys mi nadával taky. Tak to prostě je a proto mě to pokaždý nasere. (nejen ty - nejsi první, s kým se na podobné téma přu)
NEEXISTUJE rozhodnutí, které by se líbilo všem. Vždy se najde někdo, komu se nelíbí. Bohužel je to tak, že ti, kterým se líbí, ti mlčí a ti, co se jim nelíbí, tak křičí.
A nakonec to vypadá tak, že vůbec nic a pro nikoho není správně rozhodnuté. A to je fakt super stav. To se pak suprově shání sponzoři soutěží a inzeretni. Každý totiž touží inzerovat na fóru, které se nikomu nelíbí a kde je všechno špatně.
<<

Hogofogox

Příspěvky: 16

Registrován: pon 28. úno 2011 12:24:18

Příspěvek úte 12. dub 2011 11:09:27

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

Oka, takze moj definitivne posledny prispevok na akukolvek temu nejasnosti pri sutaziach.... slubujem :-)...
Skus sa opytat sponzora ako vyhodnotil stavky na tento zapas...
Tolko k teme, a dufam ze dalej uz len na prijemnejsie temy...
Maj sa
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek úte 12. dub 2011 11:56:08

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

Předpokládám, že u většiny sázkových kanceláří by byl takový tip vyhodnocen jako výhra hostí. Remíza to být nemůže, protože výsledek 0:0 nebyl nikdy stanoven jako konečný. Kurz 1 by to mohl být zde s přihlédnutím k tomu, že o výsledku nebylo rozhodnuto na hřišti a nebylo by tak fér jakkoliv započítávat takový zápas, nicméně u sázkovek by to zřejmě kurz 1 nebyl, protože zápas nebyl zrušen, pouze ukončen dodatečně verdiktem svazu, který stanovil jediný oficiální výsledek - ten je pro sázkovky směrodatný.

Ale to vlastně ani není podstatné. Podstatné je, že rozhodnutí administrátora je konečné a je třeba ho respektovat... nebo je tu vážně někdo, kdo tomu nerozumí? :ympeace:
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek úte 12. dub 2011 12:04:50

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

už to uzavřete....přijde mi to jak v kocourkově..jeden ovoze a druhej o koze

pardon
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 12. dub 2011 12:20:27

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

Skus sa opytat sponzora ako vyhodnotil stavky na tento zapas...


Není třeba se ptát - stačí se podívat
Sázkovky jej vyhodnotili kurzem 1, takže předpokládám, že to je podle tebe správně.

Proč jsi tedy psal: "......Jenik ma problemy s autokraciou a korektnostou. V sutazi solovky uz druy krat prichadzam o body vdaka nepozornosti alebo nevedomosti p, Jenika. Slovan vyhral nad Zilinou 0:3 a ja aj napriek spravneu tipu mam 1500 bodov v prdeli....."

Vidíš, i kdybych jej vyhodnotil kurzem 1, nařknul by si mě stejně, protože to co jsi psal předtím, by stále platilo.

Já se prostě rozhodl, že zápas vyhodnotím jako remízu - na 99,9% by to tak totiž nakonec dopadlo, kdyby se nenašel jeden debil, který vletěl na hřiště a natloukl rozhodčímu.
Ať se vám to líbí nebo ne, je to konečné rozhodnutí a pokud si myslíte, že jsem despota a mé chování je autoritářské a postrádá korektnost, prosím přečtěte si úvodní příspěvek tohoto vlákna (ach jo - a jsme zase na začátku :) )
<<

Hogofogox

Příspěvky: 16

Registrován: pon 28. úno 2011 12:24:18

Příspěvek úte 12. dub 2011 12:25:49

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

napisal som ...pan Jenik... nie ...Jenik...
Aj ked s niekym nesuhlasim, neznizim sa k urazkam a snazim sa chovat slusne... len tolko
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 12. dub 2011 12:34:09

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

tak tak - Hogofogox má pravdu - ten "pan" tam byl - nechtěl jsem tě ale nijak shodit tím, že jsem ho vynechal. Spousta lidí mě "Jeníku" oslovuje úplně běžně. Jako urážku to fakt neberu.
Spíš mě překvapuje, že se mnou stále nesouhlasíš
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek úte 12. dub 2011 13:18:10

Re: Každé mé rozhodnutí je špatné :)

Serte na to,bylo hur a lidi si chvalili,kvuli bodum se hadat,ja mam 46 a nesere me to,minuly mesic jsem jich mel skoro 8000 a prodrbal jsem je....je to vec admina....HOWGH.....

:ymparty:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 221 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.396s | 37 Queries | GZIP : Off Livescore