Fotbal na zítra(22.4.)

<<

radimbr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 98

Registrován: ned 17. dub 2011 19:06:54

Příspěvek čtv 21. dub 2011 20:49:25

Fotbal na zítra(22.4.)

Zdravím, ted hodně prohrávám a nevím jak se z toho dostat, máte nějaké tipy na zítra? Já jsem si připravil tohle a nevím jestli to dát. Co na to říkáte? Fakt už potřebuji vyhrát. X(

AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc
1 2 (pokud je po reg. hrací době X, vyplácí se vklad zpět)
Tip: AC Sparta Praha 1.18

Le Mans FC - FC Metz
1 2 (pokud je po reg. hrací době X, vyplácí se vklad zpět)
Tip: Le Mans FC 1.30

CS Sedan Ardennes - Stade Lavallois
1 2 (pokud je po reg. hrací době X, vyplácí se vklad zpět)
Tip: CS Sedan Ardennes 1.30

Celkový kurz 2.79 na
AC Siena - Portogruaro
1 X 2
Tip: AC Siena 1.40

Celkový kurz 2.79 na Obrázek

Díky za případné rady. A vašim tipům přeji hodně štěstí %%-
<<

ouky

Příspěvky: 95

Registrován: pon 14. úno 2011 17:01:45

Příspěvek čtv 21. dub 2011 22:02:58

Re: Fotbal na zítra(22.4.)

Ve druhé francouzské lize se fakt moc nevyznám, ale Sparta se Sienou by měly oba klapnout.. :)
Nejoblíbenější týmy : Obrázek Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek Obrázek Obrázek
<<

BubenDuben

Příspěvky: 20

Registrován: čtv 10. bře 2011 13:48:06

Příspěvek čtv 21. dub 2011 22:31:00

Re: Fotbal na zítra(22.4.)

Podle mě je na tobě moc vidět, že chceš vyhrát a proto myslíš peněženkou než-li hlavou, co je to za tipy? Nic proti malejm kurzům, ale bojíš tolik dalšího neúspěchu, že zapomínáš o čem to sázení je. Já bych se víc rozhodoval podle informací než-li kurzu. Malý kurzy jsou dobrý u tenisu a barcelony :), fotbal ti naopak skýtá dobrý kurzy, ale když je takhle okleštíš zápasem bez remízy, ztrácí to na kurzu a efektu! Jeden gól a tiket může skončit v koši. Mě v poslední době se drží štěstí když dávám tiket se třema zápasama z různých druhů sportů s kurzy kolem 1,5 - 5. I tak držim palce a ten první zápas ti určitě vyjde :).
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek čtv 21. dub 2011 22:33:45

Re: Fotbal na zítra(22.4.)

Siena :)) jasně postupující tým do Serie A....Portogruaro ma šanci na záchranu pro me jasny NO BET
<<

Bimbo

Uživatelský avatar

Příspěvky: 213

Registrován: ned 10. dub 2011 10:18:15

Příspěvek čtv 21. dub 2011 23:29:54

Re: Fotbal na zítra(22.4.)

První tip bych se nebal dát čistě na jedna!!... Sparta hrála dobrý fotbal... a doma většinou neztrácí!! Ostatní tipy nedokážu posoudit v těchto ligách se moc neorientuju, ale Francii bych vynechal... ta je dost nevyzpytatelná!!... A pokud můžu dát svůj tip, tak bych zkusil Helsinborg... ligu rozjel na výbornou a zítra hraje doma!! Já sázím tak, že na tiket dám max. tři zápasy, ale většinou jen dva a když je slušný kurz tak i sólovku!! Dej např. dva zápasy a po menších částkách se zas dostaneš nahoru... hlavně to nechtěj vrátit vše jednou sázkou ;)!! To se ti pak nebude dařit vůbec!! A pokud se ten den nic nehraje tak si počkej na další a nehraj tam kde se neorientuješ, ale to je asi jasné... nechci tady působit jako rozumbrada :-)... jen chci pomoct ;)! Měj se fajn a ať se daří.. GL!!!
Analýzy: 2 OK - 2 KO

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 168 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.216s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore