Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

<<

PePe6

Uživatelský avatar

Příspěvky: 552

Registrován: čtv 24. úno 2011 1:11:21

Příspěvek stř 27. dub 2011 15:35:11

Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

Jen by mě zajimalo jak to vidi "odbornici " ja jsem dnes četl o tom zápasu hodně a hodně se přikláni ke Gilovi za 2.10 cca kurz co vi na to ? nazory
Fandím Obrázek, Obrázek

Moje prácička :) http://www.tenisak2.cz/ + black list
POuze a jedině TE-NI-S a FOTBAL
<<

PetrMiks

Příspěvky: 25

Registrován: pon 25. dub 2011 11:29:19

Příspěvek stř 27. dub 2011 16:08:49

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

Gil ve forme a dom,Nando z formy celkem,ale každá serie jednou musí skončit,k tomu ej Nando komplexnější hráč,pro me NO BEt a jelikož mám celkem oba rád,tak přeju at vyhraje lepší,ale kurz na Gil pujde dolu,jelikož hodně lidi ho bude nakládat,ja budu spíš věčit Nandovi..každopádně bych spíš věřil overu 21,5 gemu nebo 22,5 gemu
<<

PePe6

Uživatelský avatar

Příspěvky: 552

Registrován: čtv 24. úno 2011 1:11:21

Příspěvek stř 27. dub 2011 18:40:33

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

hmm díky za zajimavý pstřeh právě faram nad gilem ... mnmo jak řikaš jednou konči vše ale nevim mno jeslti teĎ tak to vidim že se jen na to kouknu jak to dopadne :D
Fandím Obrázek, Obrázek

Moje prácička :) http://www.tenisak2.cz/ + black list
POuze a jedině TE-NI-S a FOTBAL
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek stř 27. dub 2011 18:53:56

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

tohle bych vynechal.. Gilovi se sice povedl turnaj v Monte Carlu a je v dobré formě, ale Verdasco je prostě hráč mnohem vyšších kvalit, i když je momentálně v krizi a už přes 6 týdnů čeká na výhru, určitě si bude chtít spravit chuť a do zápasu dá všechno, jelikož další prohra by nebyla to pravý ořechový pro jeho psychiku před turnaji v Madridu, v Římě a hlavně před blížícím se Roland Garros. Já se tedy o něco víc přikláním na stranu Verdasca, ale je to pro mě NB.. :)
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek stř 27. dub 2011 20:33:18

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

Asi tomu zápasu věříš tak bys ho měl dát a ne poslouchat ostatní. I já radši hraji v tenise vyšší kurzy, ale 70% lidí ti tu řekne každej kurz nad 1.6 NB. Nevím jak vy, ale já tenis sázím podle formy atp. a ne podle něčeho co hráč dosáhl před nějakou dobou. Verdasco je z formy od turnaje v San Jose což už jsou takřa 3 měsíce a nevím proč by mu to najednou mělo jít proti rozjetému Gilovi, který hraje doma a dá se říct krom zaváhání s Minářem hraje od Monte Carla parádně. Říkat tomuhle zápasu NB je podle mě nesmysl protože každej kdo nehraje kurzy 1.2 a nebojí se zariskovat by tenhle zápas měl mít na tiketu protože je to vzhledem k momentální kvalitě hráčů velice krásný kurz a řeči jako každá serie musí skočit jsou podle v sázení úplně zbytečné jelikož by si to mohl řikat každý u každého zápasu.
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

PetrMiks

Příspěvky: 25

Registrován: pon 25. dub 2011 11:29:19

Příspěvek stř 27. dub 2011 20:48:20

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

bombik píše:Asi tomu zápasu věříš tak bys ho měl dát a ne poslouchat ostatní. I já radši hraji v tenise vyšší kurzy, ale 70% lidí ti tu řekne každej kurz nad 1.6 NB. Nevím jak vy, ale já tenis sázím podle formy atp. a ne podle něčeho co hráč dosáhl před nějakou dobou. Verdasco je z formy od turnaje v San Jose což už jsou takřa 3 měsíce a nevím proč by mu to najednou mělo jít proti rozjetému Gilovi, který hraje doma a dá se říct krom zaváhání s Minářem hraje od Monte Carla parádně. Říkat tomuhle zápasu NB je podle mě nesmysl protože každej kdo nehraje kurzy 1.2 a nebojí se zariskovat by tenhle zápas měl mít na tiketu protože je to vzhledem k momentální kvalitě hráčů velice krásný kurz a řeči jako každá serie musí skočit jsou podle v sázení úplně zbytečné jelikož by si to mohl řikat každý u každého zápasu.


Vtipe.!!!Každy ti to řekne a ty se asi prober z višně.! Nikdo tu netvrdí,že Gil neni ve forme a nemá šanci,ale tjestli jen koukáš na statistiky,tak musíš být hezky v minusu,protože tady zatracuješ Verdasca a pokud nevíš,tak je to typickej ANTUKÁŘ.Sice se mu nedaří,ale asi neznáš to pravidlo,že kářdá serie jednou končí a Nando ji prostě jednou protrhne a ještě ber v potaz,že Gil byl nedavno fyzicky idisponovanej,takže to taky trošku muže nahrávat v prospěch Nanda.Já řikám,že to je NB z toho duvodu jako u Davydenka,který nedopkázal vyhrat asi 10 zapasu v řadě a pak porazil Dolgopolova,to samé se muže stát i tady.takže si jed podle statistik a nebo začni taky k těm statistikam trochu používat mozek a informace o hráčích jak na tom jsou.! ;) Každopádně Gil šanci má,ale pochybuju,že ten kurz který je,bys naložil muj milej třeba za 5-10 tisic,ty sazky za kilečko,to chápu,že zkoušíš,taky jsem to dělával.!
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek stř 27. dub 2011 21:07:34

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

bombik píše:Asi tomu zápasu věříš tak bys ho měl dát a ne poslouchat ostatní. I já radši hraji v tenise vyšší kurzy, ale 70% lidí ti tu řekne každej kurz nad 1.6 NB. Nevím jak vy, ale já tenis sázím podle formy atp. a ne podle něčeho co hráč dosáhl před nějakou dobou. Verdasco je z formy od turnaje v San Jose což už jsou takřa 3 měsíce a nevím proč by mu to najednou mělo jít proti rozjetému Gilovi, který hraje doma a dá se říct krom zaváhání s Minářem hraje od Monte Carla parádně. Říkat tomuhle zápasu NB je podle mě nesmysl protože každej kdo nehraje kurzy 1.2 a nebojí se zariskovat by tenhle zápas měl mít na tiketu protože je to vzhledem k momentální kvalitě hráčů velice krásný kurz a řeči jako každá serie musí skočit jsou podle v sázení úplně zbytečné jelikož by si to mohl řikat každý u každého zápasu.


jo, a protože je to taková tutovka, tak je na Gila kurs přes 2 :) ale čert to vem, outsidery sázím klidně taky, když jim věřím, ale říct, že by Gil měl být na tiketu.. Verdascovi se nedaří od San Jose, ale podívej se prosimtě kolikrát hrál na antuce.. jednou, správně.. Verdasco byl vždycky antukář, a to, že se mu nedařilo na hardu je prostě jiná písnička.. nechápu jak můžes srovnávat americkej beton s portugalskou antukou, ale ok.. Gil hraje od Monte Carla parádně, ale podívej se, proti komu hrál. Gensse z druhé stovky žebříčku, Smethurst dokonce z páté.. Verdasco v Barceloně zaváhal a ztratil spoustu bodů, což ho stálo místo v elitní desítce, ale zkrátka se bude muset dát do kupy a naladit se zpět na vítěznou vlnu, jelikož ho čekají další obhajoby v Římě, kde obhajuje semifinále a hlavně 4. kolo na Roland Garros, což by v případě další prohry k jeho psychice rozhodně nepřispělo.. Verdasco zkrátka letos neměl možnost se na antuce ukázat.. prohrál oba jeho letošní zápasy na tomto povrchu, ale já si prostě myslím, že tentokrát nezaváhá a Gil na něj mít nebude. Gilovi se podařil jeden turnaj, kde mimochodem taky neměl kromě Mayera nic moc soupeře, jelikož Monfils byl po zranění sotva poloviční, a hned se z něj dělá král zeměkoule.. a NB říkám z toho důvodu, že Gil hraje před domácím publikem a Monte Carlo mu hodně zvedlo sebevědomí a právě sebevědomí možná teď Nandovi chybí, ale pokud bude hrát aspoň z poloviny tak, jak ho známe například z minulé antukové sezony, tak zkrátka Gila porazí.. teď sem zvědvej s čím na něm zas vyrukuješ, jelikož jak v poslední době sleduju tvoje názory na chatu...
<<

PetrMiks

Příspěvky: 25

Registrován: pon 25. dub 2011 11:29:19

Příspěvek stř 27. dub 2011 21:12:04

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

To co tady psal pan Bombik mi přijde takové povyšování,já sázím velké kurzaky,vy ne,proto ja jsem král.! tyhle lidi miluju
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek čtv 28. dub 2011 20:43:00

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

Jo? Jen proto, že si radši ''zariskuju'' na větší kurz než pak nadávat na kurz 1.2 spíš ty tvoje řeci o penězích mi přišlo jako povyšování. :-c
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek čtv 28. dub 2011 20:47:03

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

VERDASCOOOOOOOOOOOOO!!!! Gil bez šance, podle předpokladů \m/
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 28. dub 2011 20:48:18

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

Kuba8 píše:VERDASCOOOOOOOOOOOOO!!!! Gil bez šance, podle předpokladů \m/


ty si Gila neměl na tiketu ? :-o Vždyť ten tam neměl chybět..
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek čtv 28. dub 2011 20:59:46

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

Nevim zda byl Gil bez šance, ale byl to můj názor :) nevím proč tu zas melete píčoviny. Každýmu něco nevyjde takže bych nedělal frajera :)
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 28. dub 2011 21:09:20

Re: Estoril, antuka - dvouhry / Zapasy - Verdasco-Gi

bombik píše:Nevim zda byl Gil bez šance, ale byl to můj názor :) nevím proč tu zas melete píčoviny. Každýmu něco nevyjde takže bych nedělal frajera :)


my tu melem píčoviny :) tys byl hrozně chytrej, jak tu píšem NB, že je to nesmysl, jako bys už dopředu věděl, že vyhraje Gil a z Verdasca tu dělal úplnýho tragéda.. frajera si tu před zápasem dělal akorát ty, tak tichučko :*

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 212 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.269s | 44 Queries | GZIP : Off Livescore