Příspěvek pon 16. kvě 2011 13:28:33

Proč ještě nejsou vyplacené některé soutěže

Pořád mi chodí dotazy, proč jsem ještě nevyplatil ceny za soutěže Hvězdičky, Hodnocení a Sólovky

Sólovky: managerka unibetu dlouhodobě marodí a tak je to docela složitý. Řeším to s centrálou. Minule jsme to vyřešili alespoň napůl, že se připsali alespoň bonusové částky na sázení. Otáčky a věcné ceny bohužel nikoli. To musíme počkat, až zase bude fungovat ta managerka

Hvězdičky, Hodnocení: tyto ceny vyplácím na Moneybookers. Bohužel při pokusu ceny rozeslat mi to hodilo tuto hlášku:

Společnost Moneybookers jako nebankovní finanční instituce je regulována úřadem FSA (Finanční služby Spojeného království) , a jako taková je povinna shromažďovat identifikovatelné osobní údaje..
Některý z pracovníků společnosti Moneybookers se s vámi brzy spojí a poskytne vám další informace o stavu vašeho účtu Moneybookers.


Prý jde o rutijní kontrolu a vyžádali si ode mě pár dokladů (občanku a nějaký doklad za komunální služby) a také vysvětlení, nač účet u MB používám.

Vše jsem doložil a vysvětlil a nyní čekám na znovuaktivování účtu. Penízky tam mám připravené, takže hned jak to bude, rozešlu je. (vč. těch, které pár z vás dlužím i za březen)

Díky za pochopení