Nápad nebo návrh?

<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:36:31

Nápad nebo návrh?

Nápas nebo návrh?

26.05.2011 jsme se s pár lidma (Rafa,Masacek,confused...) bavili o tom zda by nešlo jiným systémem hodnocení zvednout úroveň tadytoho portálu Tipforum. Je tu spousta lidí, kteří napíšou X analýz deně, jen proto, aby měli peníze a nad tipem moc nepřemýšlí a většinou ani nevsadí. Mohli by se změnit pravidla, podobně, jako je tomu v Tenisbets. Prostě každý by mohl udělat max. 5 analýz deně a na každou by jakoby vsadil 1000,- a podle toho, kdo by byl v největším zisku za měsíc, tak by vyhrál nějaké ty ceny. Nebo pak ještě Masackuv návrh : "Nebo udělat tuhle věc ... NA každou analýzu si bude moct ten autor vsadit určitý počet jednotek od 1do4 a na každou analýzu si sám vsadit ... v případě výhry se spočítá čistý zisk a prohry se odečte vklad ... nejuspěšnější pak dostanou ceny". Podle mě by sem i chodilo více lidí, kdyby viděli že jsou tu i velmi úspěšní sázkaři, kterým se dá věřit a sázet podle nich. Ne když někdo udělá 10 denně a má úspěšnost 10%, to se pak těžko vybírá, je to jen na Petrovi a i to na něm zůstane, my s tím nic neuděláme, jen takový návrh. :)

-Neber to tak, že ti tu něco nutíme, prostě nás to jen napadlo, jak tady rapidně zvýšit úroveň, samozřejmě je to na tobě ;)

Hodně štěstí při sázení všem %%-
Naposledy upravil Feedjo96 dne čtv 26. kvě 2011 22:52:12, celkově upraveno 1
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:41:07

Re: Nápad nebo návrh?

Já to už psal v Chatu a napišu to i sem, nesouhlasím, ale je to pouze na Petrovi
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:44:59

Re: Nápad nebo návrh?

JJ nesouhlasíš z toho duvodu,protože jsi jeden z těch typ,kterým jde o prachy a ne uspěšnost.!
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:46:46

Re: Nápad nebo návrh?

Jo, psal jsem, že je o na Petrovi, ty neslouhlasíš, protože jsi ten případ co si tady jen přivydělává a sám napíše, že to delá jen proto, aby měl peníze. Ty nesouhlasíš, mnoho lidí jo, je to na Petrovi, uvidím zítra :)

viz.
k0udy » Masacek: ja zacal psat az pulce kvetna, a chci to dohnat at z toho neco mam a nedelam to jen pro srandu.. nevim o co ti jde..
---
k0udy » Jenze tady jde pouze o to, kdo udela nejvice analyz a komu se to chce delat ;) je zase blbost aby se clovek sral z analyzou, nevysel mu tip a prijde o hvezdy
---
k0udy » jenze tady nejde o uspesne sazkare ale o tom aby ti tu analyzu udelal, chapes?
:-?
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:49:02

Re: Nápad nebo návrh?

Já nikde nenapsal, že mi jde jen o peníze!!!!! Jo, je pravda že chci taky něco vyhrát, ale jde mi hlavně o to, abych to co tu píšu vycházelo!!
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:51:15

Re: Nápad nebo návrh?

Prosím tě nedělej, vždyť sem zkopíroval to co jsi psal v chatu, máš to nadtím a nehádej se tu, nemám na to náladu.
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:55:36

Re: Nápad nebo návrh?

ja napsa že mi jde jen o peníze, jo? Tak to jsi dobry, ja o tom teda nevim. A hadate se tu maximalně vy, ja tu do nikoho nezačal pičovat že děla moc analyz narozdil od vas.
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 22:58:11

Re: Nápad nebo návrh?

k0udy píše:ja napsa že mi jde jen o peníze, jo? Tak to jsi dobry, ja o tom teda nevim. A hadate se tu maximalně vy, ja tu do nikoho nezačal pičovat že děla moc analyz narozdil od vas.


... Dobrý, už to nekomentuj, díky
Myslim si o tom svý, co jsi psal do chatu a nic víc.
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 23:02:39

Re: Nápad nebo návrh?

Feedjo96 píše:
k0udy píše:ja napsa že mi jde jen o peníze, jo? Tak to jsi dobry, ja o tom teda nevim. A hadate se tu maximalně vy, ja tu do nikoho nezačal pičovat že děla moc analyz narozdil od vas.


... Dobrý, už to nekomentuj, díky
Myslim si o tom svý, co jsi psal do chatu a nic víc.


To říká ten pravý, co mi psal do SZ že chce předehnat Kokyho v hodnoceni, aby měl o 200kč, více.. ale ok
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek čtv 26. kvě 2011 23:09:07

Re: Nápad nebo návrh?

k0udy píše:
Feedjo96 píše:
k0udy píše:ja napsa že mi jde jen o peníze, jo? Tak to jsi dobry, ja o tom teda nevim. A hadate se tu maximalně vy, ja tu do nikoho nezačal pičovat že děla moc analyz narozdil od vas.


... Dobrý, už to nekomentuj, díky
Myslim si o tom svý, co jsi psal do chatu a nic víc.


To říká ten pravý, co mi psal do SZ že chce předehnat Kokyho v hodnoceni, aby měl o 200kč, více.. ale ok


... psal jsem ti, že doufám, že se Koky propadne dolů, protože ho nesnášim za to co udělal. Ale určitě ne kvůli 200 (Petr mi i říkal, že to o něm ví a že mi taky pošle 200 navíc, ale nemám to zapotřebí, tak sem řek že to nechci) ale proto, že mi nasral, že si sem přivedl kamaráda a hodnotí mu. A ikdyby, tak 200 se hodí, neříkám že ne, ale rozhodně se tu snažim dělat analýzy, aby tipy vycházeli a ne jen pro penízky :). A navíc, tuten topic jsem udělal proto, aby se tu zvedla úrověň a ne abych tím nasr*l tebe.

Nebudeme to tu už řešit, nech to na Petrovi jdu spát ČUS.
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek pát 27. kvě 2011 4:33:54

Re: Nápad nebo návrh?

Nevím už po kolikáté se tady na fóru řeší hodnocení a počet analýz .Vždy se jedna strana cítí nějak poškozena a chce změnu naopak druhé straně nastavený systém vyhovuje a teď babo raď.To co tady navrhuje Feedjo96 je vcelku dobrý nápad otázka zní co na to Petr a jak časově náročný to bude právě pro něj.Já osobně hodnocení a hvězdy nějak neřeším i když nepopírám že i já jsem si nějakou kačku psaním analýz vydělal a samozřejmě to je milý,ale rozhodně jsem nepsal analýzy pro peníze (asi jsem blbec) spíš mě to baví a víc jak jednu analýzu za den stejně nenapíšu a ani na to nemám čas a pokud mi někdo napíše díky tak jsem rád že si někdo podle mé analýzy vsadil a tip vyšel.
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

MaTeJ47

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2203

Registrován: sob 19. úno 2011 13:22:26

Příspěvek pát 27. kvě 2011 5:59:54

Re: Nápad nebo návrh?

Ja som si nezarobil písaním analýz nič a vôbec ma to nesere.Baví ma to a ked chcel nejakú analýzu napísať snažím sa vybrať zápas prípadne strelca ktorý by mohol vyjsť a pár ľudí sa zviezlo s tipom a čosi zarobilo.Inak ja s tím návrhom tiež súhlasím.Uvídime čo povie Petr.
jardis27 píše:Nevím už po kolikáté se tady na fóru řeší hodnocení a počet analýz .Vždy se jedna strana cítí nějak poškozena a chce změnu naopak druhé straně nastavený systém vyhovuje a teď babo raď.To co tady navrhuje Feedjo96 je vcelku dobrý nápad otázka zní co na to Petr a jak časově náročný to bude právě pro něj.Já osobně hodnocení a hvězdy nějak neřeším i když nepopírám že i já jsem si nějakou kačku psaním analýz vydělal a samozřejmě to je milý,ale rozhodně jsem nepsal analýzy pro peníze (asi jsem blbec) spíš mě to baví a víc jak jednu analýzu za den stejně nenapíšu a ani na to nemám čas a pokud mi někdo napíše díky tak jsem rád že si někdo podle mé analýzy vsadil a tip vyšel.
<<

adiavy

Příspěvky: 1683

Registrován: pon 02. kvě 2011 17:25:21

Příspěvek pát 27. kvě 2011 6:21:18

Re: Nápad nebo návrh?

ja by som bral viac ten Masackov navrh ten sa mi paci velmi vela. bolo by to fajne.. :D
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek pát 27. kvě 2011 6:22:20

Re: Nápad nebo návrh?

Dobře, já neříkám, že si tím potřebuju vydělat, tak to chci změnit. Ale určitě to chceme změnit proto, že by se tim analýzám dalo opravdu věřit, protože takhle když někdo napíše 15 analýz deně jen proto aby měl peníze, tak si pak podle toho nikdo sázet nebude a to je dle mě blbě.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 27. kvě 2011 6:38:27

Re: Nápad nebo návrh?

Je už celkem zvykem, že se to tu takhle před koncem měsíce zvrhne v hádky o to, kdo komu dával nebo nedával hodnocení a kdo jaké píše analýzy.

Když se podívám na to, kdo za měsíc květen má nárok na výhry, tak jak v hvězdičkách, tak v hodnocení jsou to titíž lidé, protože počet hvězdiček celkem slušně kopíruje počet hodnocení.
Rozdíly jsou jen minimální to hlavně u těch, on nichž tu ostatní říkají a já jim dávám za pravdu, že s jejich získanými hodnoceními není něco v pořádku. Že je dostávají od nově registrovaných kamarádů apod.

Proto si myslím, že nikdo nemůže být ukřivděný, když počínaje červnem soutěž o nejvíce získaných hodnocení zruším.

O ceny nepřijdete - zdvojnásobím ceny u soutěže o nejvíc hvězdiček a všichni tak získají vlastně stejně. Třeba masacek, který teď vede v obou soutěžích by jak v tomto, tak i v novém systému získal 2000,-

Možná jen popřemýšlím, zda neodměním více lidí - že těch 6000,- kč, které do soutěže dám, nerozdělím místo mezi 5 tak třeba mezi 8 lidí.

A co se vašich návrhů týká, tak prostě během června vytvořím novou soutěž, která bude spočívat v úspěšnosti vašich analýz.
Uvedete u každé analýzy HLAVNÍ TIP a na ten zařadíte do soutěže, přičemž sázka na něj bude 1000 bodů, podobně jako tomu je u TenisBets.cz - na výhru tak budou mít šanci všichni stejnou, ať píší analýzy na zápasy s kurzem 1,2 nebo s kurzem 2,5.

Ti, kdo píší na "tutovky" jich budou muset napsat hodně (což stejně i teď dělají) a ti, kdo na zápasy s vyššími kurzy, tak jich budou muset napsat méně.

A co se cen do této soutěže týká, tak místo pro banner nějakého sponzora se tu určitě najde, takže obávat se o ceny určitě nemusíte.
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek pát 27. kvě 2011 6:41:48

Re: Nápad nebo návrh?

Já s tebou souhlasím a ani netvrdím že si potřebuješ vyděl psaním analýz .
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek pát 27. kvě 2011 6:52:27

Re: Nápad nebo návrh?

:-bd :-bd :-bd jj ... já jsem sice teda napsal analýz hodně, ale neudělám jich 7 v jeden den, ale píšu třeba 2-3 denně po celý měsíc ....
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:00:57

Re: Nápad nebo návrh?

Masacek píše::-bd :-bd :-bd jj ... já jsem sice teda napsal analýz hodně, ale neudělám jich 7 v jeden den, ale píšu třeba 2-3 denně po celý měsíc ....


Pokud na to máš čas tak proč ne nehledě na to že tvoje analýzy mají velmi dobrou úroveň (tedy nejen tvoje abych někoho neurazil) ale i úspěšnost .
Naposledy upravil jardis27 dne pát 27. kvě 2011 7:19:30, celkově upraveno 1
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

TheKoky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 291

Registrován: čtv 07. dub 2011 10:05:50

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:01:33

Re: Nápad nebo návrh?

Petr Jeník píše:Je už celkem zvykem, že se to tu takhle před koncem měsíce zvrhne v hádky o to, kdo komu dával nebo nedával hodnocení a kdo jaké píše analýzy.

Když se podívám na to, kdo za měsíc květen má nárok na výhry, tak jak v hvězdičkách, tak v hodnocení jsou to titíž lidé, protože počet hvězdiček celkem slušně kopíruje počet hodnocení.
Rozdíly jsou jen minimální to hlavně u těch, on nichž tu ostatní říkají a já jim dávám za pravdu, že s jejich získanými hodnoceními není něco v pořádku. Že je dostávají od nově registrovaných kamarádů apod.

Proto si myslím, že nikdo nemůže být ukřivděný, když počínaje červnem soutěž o nejvíce získaných hodnocení zruším.

O ceny nepřijdete - zdvojnásobím ceny u soutěže o nejvíc hvězdiček a všichni tak získají vlastně stejně. Třeba masacek, který teď vede v obou soutěžích by jak v tomto, tak i v novém systému získal 2000,-

Možná jen popřemýšlím, zda neodměním více lidí - že těch 6000,- kč, které do soutěže dám, nerozdělím místo mezi 5 tak třeba mezi 8 lidí.

A co se vašich návrhů týká, tak prostě během června vytvořím novou soutěž, která bude spočívat v úspěšnosti vašich analýz.
Uvedete u každé analýzy HLAVNÍ TIP a na ten zařadíte do soutěže, přičemž sázka na něj bude 1000 bodů, podobně jako tomu je u TenisBets.cz - na výhru tak budou mít šanci všichni stejnou, ať píší analýzy na zápasy s kurzem 1,2 nebo s kurzem 2,5.

Ti, kdo píší na "tutovky" jich budou muset napsat hodně (což stejně i teď dělají) a ti, kdo na zápasy s vyššími kurzy, tak jich budou muset napsat méně.

A co se cen do této soutěže týká, tak místo pro banner nějakého sponzora se tu určitě najde, takže obávat se o ceny určitě nemusíte.



Super, těšim se na tu soutěž s úspěšností analýz! :) :-bd
Nejoblíbenější klub : Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovka : Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:10:27

Re: Nápad nebo návrh?

Pro Kokyho:

Hvězdičky NIKDY NEBUDOU ZÁVISLÉ NA SPRÁVNOSTI TIPU !!!
Už jsem to psal asi stokrát. Hvězdičky jsou odměnou za aktivitu a jejich počet závisí i na tom, jaká ta aktivita je (kvalita zpracování analýz, jejich včasné napsání....)

Navíc nevidím důvod, proč se u toho vstekat. Ani ty by si nezůstal zkrátka.
I v měsíci květnu kdyby byly "jen" hvězdičky, by jsi získal za 3 místo 800,- Kč.
Teď dostaneš 400 za hvězdy + 600 za hodnocení = 1000,- - ovšem s tím hodnocením právě u tebe mám opravdu docela problém, protože téměř 30 hodnocení jsi získal od nově příchozího uživatele, který přišel, napsal jeden komentář ke tvému tiketu a během hodiny ti nasázel 30 hodnocení a od té doby se tu neukázal :(
Ano - jsi jedním z těch, kvůli kterým tohle fungovat prostě dál nemůže.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:12:37

Re: Nápad nebo návrh?

Jen na vysvětlenou mého rozhořčeného příspěvku na Kokyho:
Svůj příspěvek změnil - původně se mu můj záměr zrušit hodnocení nelíbil a navrhoval, aby hvězdičky byly alespoň i za správnost tipů v analýzách.
<<

Jay

Uživatelský avatar

Příspěvky: 305

Registrován: pát 17. pro 2010 22:19:18

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:41:36

Re: Nápad nebo návrh?

je to tak, za tu dobu co tu jsem, bylo již hodně hádek ohledně hodnocení a nejeden stálý uživatel kvůli tomu z fóra odešel. Chtělo by to změnu, ale záleží jen a jen na vůdci. Mně je to celkem šumák jak to bude, protože i já jsem pochopil, že bych s psaním nesklidil úspěch a akorát bych si na tom odvařil klávesnici u notebooku :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
<<

Bimbo

Uživatelský avatar

Příspěvky: 213

Registrován: ned 10. dub 2011 10:18:15

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:47:59

Re: Nápad nebo návrh?

Souhlasím s novými pravidly...a jediné co bych ještě navrhnul tak jestli by se ti Petře nechtělo rozšířit počet hvězdiček? Například na 5 hvězd! Těch pět by dostala opravdu povedená analýza a pak by se to stupňovalo dolů... Myslím si, že by vznikly i větší rozdíly v kvalitě analýz... 5 hvězd kde budou třeba i zranění atd.... to jen návrh... co na to říkáš? nebo říkáte?
Analýzy: 2 OK - 2 KO

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:52:01

Re: Nápad nebo návrh?

5 hvězdiček bude - už jsem to měl v plánu minulý měsíc, ale nestihl jsem to udělat. (i jsem to sem psal)
Už to mám připravené, takže počínaje 1 červnem bude moci získat za analýzu od 1 (resp. žádné) do 5 hvězdiček - podrobná pravidla ještě sepíšu.
<<

wstandis

Příspěvky: 63

Registrován: ned 01. kvě 2011 17:17:24

Příspěvek pát 27. kvě 2011 7:53:57

Re: Nápad nebo návrh?

Řekl bych že Feedjo hlavně naznačoval že někdo tu jede v kvantitě ale ne v kvalitě. Napíše 4 analýzy za den ale vyjde 1 což je málo. To by byl každej v mínusu kdyby podle něj sázel a to neni nejlepší pro reklamu Vaší. ;) Protože někteří bych řekl že ani své analýzy nesázejí což je docela ...... .
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 27. kvě 2011 8:00:29

Re: Nápad nebo návrh?

Analýzy nejsou od toho, aby podle nich někdo bezmyšlenkovitě sázel na tip na konci analýzy.
Analýzy jsou od toho, aby v nich bylo co nejvíce relevantních informací, podle nichž se může čtenář rozhodnou, zda vsadí nebo nevsadí a na co.
Navíc není v silách nikoho vyhodnocovat zpětně správnost tipů v analýzách.

Co se úspěšnosti tipů týká, od toho jsou ostatní soutěže a myslím, že jich je tu dost - Ovárky, Sólovky a nově i TenisBets
<<

Bimbo

Uživatelský avatar

Příspěvky: 213

Registrován: ned 10. dub 2011 10:18:15

Příspěvek pát 27. kvě 2011 11:28:19

Re: Nápad nebo návrh?

To se omlouvám... ten článek o pěti hvězdičkách jsem asi přehlédl ;)... souhlasím s tím jak to Petr udělá na červen - jelikož bude 5 hvězdiček tak se analýzy zkvalitní (aspoň si to myslím)!! A s novou soutěží (hlavní tipy)... tam si každý bude moc zkontrolovat jak kdo má úspěšné analýzy a podle toho se řídit ;)!! Jinak váš nápad kluci hodnotím velmi pozitivně!!!Všem hodně štěstí!!!
Analýzy: 2 OK - 2 KO

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek pát 27. kvě 2011 11:44:13

Re: Nápad nebo návrh?

Petr Jeník píše:Analýzy nejsou od toho, aby podle nich někdo bezmyšlenkovitě sázel na tip na konci analýzy.
Analýzy jsou od toho, aby v nich bylo co nejvíce relevantních informací, podle nichž se může čtenář rozhodnou, zda vsadí nebo nevsadí a na co.
Navíc není v silách nikoho vyhodnocovat zpětně správnost tipů v analýzách.

Co se úspěšnosti tipů týká, od toho jsou ostatní soutěže a myslím, že jich je tu dost - Ovárky, Sólovky a nově i TenisBets


Moje slova :-bd
<<

26lukas26

Uživatelský avatar

Příspěvky: 135

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:53:56

Příspěvek pát 27. kvě 2011 11:51:43

Re: Nápad nebo návrh?

ja by som chcel aby boli analyzi hodnotene podla vysledkou hlavneho tipu, nejaké statusy analyz by sa hodili viem ze je to nad ramec času, čo tak prijat nejakych moderatorov? toto forum som si moc obľubil ale radsej by som uvital 2 analyzi tipu "toto je podľa mna jasná výhra domácich s kurzom 1,6+" ako tutovecky z 1,2 alebo nejaké velke mnozstvo analyz o ktorych autor ani nevie a ani si nevsadí
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 27. kvě 2011 12:02:53

Re: Nápad nebo návrh?

Jak už jsem psal mockrát - analýzy jsou od toho, aby v nich bylo co nejvíce informací, aby obsahovali vše potřebné a byly napsané s dostatečným předstihem.
Podle takových analýz se může každý rozhodnout, zda si na zápas vsadí nebo ne. Může analýzu doplnit v diskusi.....
Zda ten zápas vyjde podle představ autora nebo ne, je mi v době hodnocení té analýzy úplně jedno.
Jde mi o to, zda o zápasu, o týmech, o prostředí, statistikách.... řekl její autor dostatek informací, abych jich bylo dost na to, aby si ostatní udělali vlastní názor.

Už to říkám po stodvacátýosmý: počet hvězdiček nebude NIKDY závislí na správnosti tipu, ale VŽDY na kvalitě analýzy
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek pát 27. kvě 2011 12:13:01

Re: Nápad nebo návrh?

Petr Jeník píše:Jak už jsem psal mockrát - analýzy jsou od toho, aby v nich bylo co nejvíce informací, aby obsahovali vše potřebné a byly napsané s dostatečným předstihem.
Podle takových analýz se může každý rozhodnout, zda si na zápas vsadí nebo ne. Může analýzu doplnit v diskusi.....
Zda ten zápas vyjde podle představ autora nebo ne, je mi v době hodnocení té analýzy úplně jedno.
Jde mi o to, zda o zápasu, o týmech, o prostředí, statistikách.... řekl její autor dostatek informací, abych jich bylo dost na to, aby si ostatní udělali vlastní názor.

Už to říkám po stodvacátýosmý: počet hvězdiček nebude NIKDY závislí na správnosti tipu, ale VŽDY na kvalitě analýzy


Toto jsem se včera snažil Masackovi, Fedjovi, Rafovi atd vysvětlit. Ale ti to prostě nechapu, a z analyz je nejspis zajima jen typ :-q
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek pát 27. kvě 2011 12:19:53

Re: Nápad nebo návrh?

k0udy píše:
Petr Jeník píše:Jak už jsem psal mockrát - analýzy jsou od toho, aby v nich bylo co nejvíce informací, aby obsahovali vše potřebné a byly napsané s dostatečným předstihem.
Podle takových analýz se může každý rozhodnout, zda si na zápas vsadí nebo ne. Může analýzu doplnit v diskusi.....
Zda ten zápas vyjde podle představ autora nebo ne, je mi v době hodnocení té analýzy úplně jedno.
Jde mi o to, zda o zápasu, o týmech, o prostředí, statistikách.... řekl její autor dostatek informací, abych jich bylo dost na to, aby si ostatní udělali vlastní názor.

Už to říkám po stodvacátýosmý: počet hvězdiček nebude NIKDY závislí na správnosti tipu, ale VŽDY na kvalitě analýzy


Toto jsem se včera snažil Masackovi, Fedjovi, Rafovi atd vysvětlit. Ale ti to prostě nechapu, a z analyz je nejspis zajima jen typ :-q


Děláš si srandu ? tobě na kvalitě vůbec nezáleží ted na konci měsíce. Tebe zajímá pouze a jen kvantita a počet hodnocení od ostatních aby si vyhrál nějaké peníze. Jako sorry, ale když někdo v jeden den napíše analýzu na fotbal ve švédsku,německu,brazílii, anglii atd ?jako sorry, ale i kdyby se hrálo někde v Tanzánii, tak tam něco sesmolíš. to je můj názor :-h
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek pát 27. kvě 2011 12:23:24

Re: Nápad nebo návrh?

no jistě, to si myslíš jen ty :-q
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek pát 27. kvě 2011 12:24:26

Re: Nápad nebo návrh?

k0udy píše:no jistě, to si myslíš jen ty :-q


jen já ? z čeho soudíš ? vždyt si sám včera anpsal, že to chceš dohnat, aby si ěnco vyhrál a nepsal předelé analýzy jen tak pro nic za nic... si v tom případě nevidíš do pusy O:-)
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

26lukas26

Uživatelský avatar

Příspěvky: 135

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:53:56

Příspěvek pát 27. kvě 2011 12:26:31

Re: Nápad nebo návrh?

vzniká nám tu flame... vidím to tak, že aj ja pridám na buduci mesiac pár analýz :D
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 27. kvě 2011 12:31:50

Re: Nápad nebo návrh?

No myslím, že co mělo být řečeno už řečený bylo takže tohle téma zamykám.
Jediné, k čemu by to teď vedlo by byla hádka a to je to poslední, co tu lidi chtějí číst.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.371s | 90 Queries | GZIP : Off Livescore