Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 20:51:59

Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Docela by mě zajímalo, jaký sport je nej na sázení apod...;) Povídejte, rád se budu inspirovat...Protože mně už připadne, že některé sporty už jsou docela dost kupované bo nějak ovlivněné zevnitř...(hokej, fotbal)...to jsou pak ty "hromaďáky" atd...ehm :oops:
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 20:54:53

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Bony22 píše:Docela by mě zajímalo, jaký sport je nej na sázení apod...;) Povídejte, rád se budu inspirovat...Protože mně už připadne, že některé sporty už jsou docela dost kupované bo nějak ovlivněné zevnitř...(hokej, fotbal)...to jsou pak ty "hromaďáky" atd...ehm :oops:

pro mě je nejlepší na sázení tenis, pak rally a poté fotbal s americkým fotbalem :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 21:29:28

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

slejska píše:
Bony22 píše:Docela by mě zajímalo, jaký sport je nej na sázení apod...;) Povídejte, rád se budu inspirovat...Protože mně už připadne, že některé sporty už jsou docela dost kupované bo nějak ovlivněné zevnitř...(hokej, fotbal)...to jsou pak ty "hromaďáky" atd...ehm :oops:

pro mě je nejlepší na sázení tenis, pak rally a poté fotbal s americkým fotbalem :)


Ten americký fotbal se hraje strašně málo ne...? :? a tenis je dobrej, až se pořádně rozjede sezona, pojedu sázky na tenis mno...sázky 8-)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 21:33:34

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Bony22 píše:
slejska píše:
Bony22 píše:Docela by mě zajímalo, jaký sport je nej na sázení apod...;) Povídejte, rád se budu inspirovat...Protože mně už připadne, že některé sporty už jsou docela dost kupované bo nějak ovlivněné zevnitř...(hokej, fotbal)...to jsou pak ty "hromaďáky" atd...ehm :oops:

pro mě je nejlepší na sázení tenis, pak rally a poté fotbal s americkým fotbalem :)


Ten americký fotbal se hraje strašně málo ne...? :? a tenis je dobrej, až se pořádně rozjede sezona, pojedu sázky na tenis mno...sázky 8-)

tak nehraje se toho moc, ale najdeš tam krásný kurzy, což jestli jsi mě sledoval, tak jsi to viděl. Hlavně naše sázkovky vypisujou někdy hororový kurzy a krásně se toho využívá. Jeden z mých oblíbených sportů :) a rally máš ještě míň, ale když to sleduješ, tak na tom se vydělává krásně :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 22:26:02

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Btw zajímáš se ňák víc o ten tenis a sázíš i trošku víc na něj? :)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 22:29:29

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Bony22 píše:Btw zajímáš se ňák víc o ten tenis a sázíš i trošku víc na něj? :)

tak já hledám spíš takový to value. Na tiket třeba nedám Roddicka s nějakým playerem ze 3. stovky ATP žebříčku s kurzem 1,2. Hledám informace koho co bolí a tak a pak se to snažím promítnout v tom value, takže to jezdím hodně často a i v tom dost často sedím a i u toho ztrávím hodně času :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 22:37:48

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

slejska píše:
Bony22 píše:Btw zajímáš se ňák víc o ten tenis a sázíš i trošku víc na něj? :)

tak já hledám spíš takový to value. Na tiket třeba nedám Roddicka s nějakým playerem ze 3. stovky ATP žebříčku s kurzem 1,2. Hledám informace koho co bolí a tak a pak se to snažím promítnout v tom value, takže to jezdím hodně často a i v tom dost často sedím a i u toho ztrávím hodně času :)


A jak si úspěšný v tom tenise? Já si teď říkám, že asi změním trošku styl sázení, a že se zaměřím hlavně na jedno a to pojedu a zjiskávat víc info...Ať jsou lepší výsledky v sázení:) ;)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 22:40:34

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

jako nic moc mám za minulou sezónu něco okolo 70% úspěšnost což s těma kurzama co jsem dával je pořád celková částka v plusu, ale nejsou to žádné závratné částky. Ten tenis mám s novou sezónou taky novou strategii, tak uvidím :)
<<

doNny

Uživatelský avatar

Příspěvky: 100

Registrován: sob 01. led 2011 14:22:27

Příspěvek úte 04. led 2011 22:41:53

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

1. tenis
2. NBA
3. fotbal
4. hokej
Obrázek
Obrázek
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 22:45:46

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Prosím teda pokud to není tajný ;) Nějaké rady, oblíbené stránky, kde daj zjistit bližší info...kromě teda tennisportal.cz :D Je pravda, že asi tenis bude nej na sázení, přeci jenom tady záleží víc na kvalitách hračích...takový hokej a fotbal tam potřebuješ celej kvalitní tým jinak ti to tam může posrat jeden hráč.... :D
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 22:49:36

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Bony22 píše:Prosím teda pokud to není tajný ;) Nějaké rady, oblíbené stránky, kde daj zjistit bližší info...kromě teda tennisportal.cz :D Je pravda, že asi tenis bude nej na sázení, přeci jenom tady záleží víc na kvalitách hračích...takový hokej a fotbal tam potřebuješ celej kvalitní tým jinak ti to tam může posrat jeden hráč.... :D

já žádný special stránky nemám, vždycky nažhavím svou slabou angličtinu a jdu překládat webovky různých challengerů, tiskovek atd., prostě googluju a hledám :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 22:51:31

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

slejska píše:
Bony22 píše:Prosím teda pokud to není tajný ;) Nějaké rady, oblíbené stránky, kde daj zjistit bližší info...kromě teda tennisportal.cz :D Je pravda, že asi tenis bude nej na sázení, přeci jenom tady záleží víc na kvalitách hračích...takový hokej a fotbal tam potřebuješ celej kvalitní tým jinak ti to tam může posrat jeden hráč.... :D

já žádný special stránky nemám, vždycky nažhavím svou slabou angličtinu a jdu překládat webovky různých challengerů, tiskovek atd., prostě googluju a hledám :)


Jasný mno, tak trošku jsem si to myslel, tak jak jina tyhle věci taky dělat...:) Btw challengery dáváš dost bo ne? Nebo to sou taky často výmrsky jako v nižších soutěžích v jiných sportech...?
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 23:01:52

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Bony22 píše:
slejska píše:
Bony22 píše:Prosím teda pokud to není tajný ;) Nějaké rady, oblíbené stránky, kde daj zjistit bližší info...kromě teda tennisportal.cz :D Je pravda, že asi tenis bude nej na sázení, přeci jenom tady záleží víc na kvalitách hračích...takový hokej a fotbal tam potřebuješ celej kvalitní tým jinak ti to tam může posrat jeden hráč.... :D

já žádný special stránky nemám, vždycky nažhavím svou slabou angličtinu a jdu překládat webovky různých challengerů, tiskovek atd., prostě googluju a hledám :)


Jasný mno, tak trošku jsem si to myslel, tak jak jina tyhle věci taky dělat...:) Btw challengery dáváš dost bo ne? Nebo to sou taky často výmrsky jako v nižších soutěžích v jiných sportech...?

dávám je sem tam, spíš lépe řečeno, když se mi na ten danný den nic nelíbí, tak jdu lovit do nějakých méně známých challengerů, protože i tam se občas objeví zajímavý kurzy, ale ta úspěšnost v nich už není tak valná :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 23:06:16

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

A určitě to sázíš u bet365 že? Protože ty maj nej výběr a nej kursy na tenis... ;)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 23:13:11

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Bony22 píše:A určitě to sázíš u bet365 že? Protože ty maj nej výběr a nej kursy na tenis... ;)

jelikož jsem dřív jel surebet, tak mám účet asi u 18ti sázkovkách, takže já jenom hledám která z nich má nejvyšší kurz :) a hodně pěkný kurzy vypisuje třeba pinnaclesports ;)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek úte 04. led 2011 23:19:15

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Jasný mno :) Ale najít někdy info o těch hráčích je docela hard...a hlavně pokud je to třeba challengerovej hráč...
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 05. led 2011 12:26:55

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

tak dneska mám tiketík složen z výhry Davydenka, Baghdatise (ten už zvítězil 2:0) a Malisse. Místo Davydenka jsem tam měl ze začátku Souzu, ale nakonec jsem je prohodil, tak doufám, že to nebyla chyba :) celkový kurz je 2,2 :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 05. led 2011 14:44:07

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

slejska píše:tak dneska mám tiketík složen z výhry Davydenka, Baghdatise (ten už zvítězil 2:0) a Malisse. Místo Davydenka jsem tam měl ze začátku Souzu, ale nakonec jsem je prohodil, tak doufám, že to nebyla chyba :) celkový kurz je 2,2 :)

Jo, to ti snad vyjde, btw proč neděláš vůbec žádný analýzy na tenis... ;) Nebylo by špatný, kdyby tady bylo víc analýz na tenis... :P
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 05. led 2011 14:58:52

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Bony22 píše:
slejska píše:tak dneska mám tiketík složen z výhry Davydenka, Baghdatise (ten už zvítězil 2:0) a Malisse. Místo Davydenka jsem tam měl ze začátku Souzu, ale nakonec jsem je prohodil, tak doufám, že to nebyla chyba :) celkový kurz je 2,2 :)

Jo, to ti snad vyjde, btw proč neděláš vůbec žádný analýzy na tenis... ;) Nebylo by špatný, kdyby tady bylo víc analýz na tenis... :P

tak v tenise se na to chystám, snažím se vypisovat nějaký rozumný kurzy, což jich teď moc není, jak říkám, mám 3 příležitosti na tiketu a celkový kurz je kousek nad 2. Až na něco přijdu, tak určitě taky něco napíšu, ale kurzy 1,2 nebo 1,3 tady vypisovat nebudu, protože na to si dokáže vsadit každý sám :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 05. led 2011 15:26:59

Re: Jaké sporty sázíte a jakou tam máte úspěšnost apod...??

Jasný mno ;)

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.154s | 58 Queries | GZIP : Off Livescore