Příspěvek ned 22. črc 2012 12:50:48

Gambrinus liga 2012/13 - Překvapivý vítěz?

Překvapení na zisk titulu?
Díval jsem se na kurzy na mistra ligy a našel jsem tam jeden, jenž mi přijde dosti hodnotný. Ocenit cifrou 67,00 (Sportingbet), resp. 57,14 (SynotTIP - netto) tým, který se o sobě jasně dává vědět, jenž má historii, jenž má jméno, jenž má skvělé fans, mi přijde poměrně málo. Ano, mluvím o mé Slávince. Naše Gambrinus liga je dostatečně vyrovnaná na to, aby Slavia byla schopná bojovat s každým. Může jí pomoci to, že by Liberec, Bolka (pokud bude hrát s Interem Turku a ve 4. pk. měla štěstí na los, šance tam je), Plzeň, Sparta hráli náročné pohárové bitvy a museli více štěpit síly, což by u Slavie nehrozilo. Můžeme se dobře opřít o domácí zápasy - i když Slavia skončila loni až 12., v tabulce domácích zápasů byla 5., měla jen dvě domácí porážky, což se povedlo už jen Plzni. Stačilo místo ostudné porážky se Slováckem ten zápas vyhrát a Slavia by skončila v tabulce domácích zápasů 2. za Plzní a s jen jednou prohrou. Legální preparát "TS", jenž Slavia doma používá, je skutečně asi účinný. :) Bude to chtít zlepšit hru venku. Neříkám, že Slavia vyhraje ligu, ale přijde mi nesmyslné, že by např. šance Liberce na obhajobu titulu měly být 10x vyšší, než ty naše. Věřím, že kurz 57-60 nikdo po 6-7 kolech nabízet nebude.
Mistr Gambrinus ligy 2012/13 - Slavia Praha @ 67,00 (Sporingbet), 57,14 netto (SynotTIP)

P.S.: Podívejte se, jak se loni věřilo Liberci...
http://www.oddschecker.com/football/eur ... an-liberec
Obrázek Obrázek