Steve - tipy INFO

<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek pát 08. bře 2013 2:04:40

Steve - tipy INFO

Něco ke změnám, které nastaly a pravděpodobně nastanou v mém topicu.

1) První výraznou změnou, které si bylo možné všimnout je ta, že jsem přestal sázet NHL, což si myslím, že je velký krok kupředu. NHL je totiž až příliš nevyzpytatelná soutěž na sázení a dá se na ní vydělat jen těžko.
Už teda sázím jen tenis, v poslední době se zajímavými úspěchy, ale samozřejmě nejde bilancovat za tak krátké časové období, pokora do budoucna může přinést dlouhodobé výsledky ... Turnaj v Indian Wells bych řekl, že mám po hodně stránkách vychytaný a lze na něm vytočit hodně peněz, dá se říct, že je to zlatej důl. Takže to zaklepem a doufejme, že se bude dařit dál tak jako dosud, počínaje Dulgheru, která bude hrát za hodinku a konče případným Nadalovým vítězstvím ve finále, což by byla taková třešnička na dortu . Je to tedy velkej turnaj, kterej hrajou muži i ženy na stejnym místě, tudíž jsou pro mě známy dá se říct všechny okolnosti a nemusím vlastně přemýšlet nad tím, kde to je, co tam je, proč to tam je...

2) Další změnu, kterou jsem plánoval/plánuju do budoucna je ta, že ke každému tenisovému zápasu, co sázím, napíšu alespoň krátkou analýzu a shrnu si všechny myšlenky, které mám v hlavě. Někdy se i může stát, že zatímco tu analýzu budu psát, tak si uvědomím, že ty důvody vlastně nejsou až tak kvalitní a pádný proto, abych ten tip měl sázet a radit ostatním. Černé na bílým člověk prostě vždycky vidí jasněji. A budu to samozřejmě psát i pro ostatní/vás, nejen pro sebe. Nevím, zda-li mám založit novej topic na tipfóru, kde od začátku pojedu jen ten tenis s analýzama, aby si na to všichni zvykli, teď když už mám v aktuálním topicu obnovováním prosrané 4 stránky, tak bych radši začal čistě od znova, ať se v tom nemusí tolik listovat.

3)Třetí změna, která jde ruku v ruce s tou druhou a těmi analýzami je prostě ta, že jsem v posledních dnech začal tipy důkladněji promýšlet, mám na ně dostatek času (jarní prázdniny) a přináší to výsledky.

4)Čtvrtá změna, která jde ruku v ruce se druhou a třetí (když budu psát analýzy a své tipy důkladněji promýšlet jako v poslední době, tak nebudu mít jednak ani tolik času psát nějaký vyšší počet analýz a nakonec jich prostě neprojde tolik a zbyde jen, doufejme, to nejlepší) je ta, že konečně přichází/přijde na řadu ta původně zamýšlená redukce tipů a na konci týdnů, kdy se budou hrát finálové zápasy a budou přechody mezi turnaji dost pravděpodobně třeba nemusí být na den nebo dva žádný tip. V prvních a druhých kolech samozřejmě pro změnu můžou být i např. 4 tipy.
To je vše, co jsem chtěl napsat. GL všem.
Naposledy upravil Steve dne pát 08. bře 2013 19:01:25, celkově upraveno 1
<<

Pepaskipy

Příspěvky: 103

Registrován: ned 30. led 2011 12:26:32

Příspěvek pát 08. bře 2013 9:01:00

Re: Steve - tipy INFO

dobrej nápad, začni tenisy od znova
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek pát 08. bře 2013 17:19:49

Re: Steve - tipy INFO

jeste nejake nazory? :D
<<

MLBGURU

Příspěvky: 287

Registrován: stř 10. srp 2011 17:38:50

Příspěvek pát 08. bře 2013 17:42:33

Re: Steve - tipy INFO

Tenis je obrovske riziko, je to proste o jednotlivcoch a tym ak zlyha psychika tak je to v haji, ak vo futbale sa 1-2 hracom nedari tak potiahnu muzstvo dalsi 8 a tu to nieje mozne.
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek pát 08. bře 2013 18:10:10

Re: Steve - tipy INFO

MLBGURU píše:Tenis je obrovske riziko, je to proste o jednotlivcoch a tym ak zlyha psychika tak je to v haji, ak vo futbale sa 1-2 hracom nedari tak potiahnu muzstvo dalsi 8 a tu to nieje mozne.


proto člověk musí taky ty tenisty znát, aby se vyvaroval těm, kterým ta psychika "zlyha" vice nez jinym :) takze misto toho, aby byla ta psychika proti me, tak si z psychiky hracu lze udelat vyhodu ;) :)
<<

jrf

Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: čtv 06. pro 2012 14:43:30

Příspěvek pát 08. bře 2013 18:27:05

Re: Steve - tipy INFO

Mne ani to tvoje nhl neprislo zly, ale je fakt, ze ten tenis je nekde jinde a hodne casto jsem ty tipy daval/davam, tzn. delej co chces, hlavne neprestavej :D
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek pát 08. bře 2013 18:59:29

Re: Steve - tipy INFO

jrf píše:Mne ani to tvoje nhl neprislo zly, ale je fakt, ze ten tenis je nekde jinde a hodne casto jsem ty tipy daval/davam, tzn. delej co chces, hlavne neprestavej :D


prave, nebylo nejhorsi, ja na nem byl i v plusu, ale "neprijit zly" nebo "nebejt nejhorsi" mi nestaci :) proste chci, aby to melo stalou dlouhodobou kvalitu a na to je NHL a vlastne celkove hokej moc nevyzpytatelny
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek pát 08. bře 2013 20:35:36

Re: Steve - tipy INFO

pěkně ses rozepsal...nebylo by na škodu občas ukázat nějakej tiket...ono psát o tipech je jedna věc a vsadit to je věc druhá,,,nic ve zlým
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek sob 09. bře 2013 12:33:38

Re: Steve - tipy INFO

Milan61 píše:pěkně ses rozepsal...nebylo by na škodu občas ukázat nějakej tiket...ono psát o tipech je jedna věc a vsadit to je věc druhá,,,nic ve zlým


můžu ukázat cokoliv ;) :)
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek sob 09. bře 2013 12:57:17

Re: Steve - tipy INFO

super...šup sem nějakej :-bd
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek sob 09. bře 2013 13:02:49

Re: Steve - tipy INFO

Tohle je třeba včerejšek

Obrázek

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.209s | 41 Queries | GZIP : Off Livescore