Podvodný e-mail od asociace APKURS

<<

Bzek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: čtv 02. čer 2011 21:59:16

Příspěvek úte 04. pro 2012 16:05:22

Podvodný e-mail od asociace APKURS

Ahoj všem,

jesli vám přišel e-mail z asociace APKURS ohledně toho, že je zákaz sázení u sázkařské společnosti Bet365.com s tím, že vám hrozí milionová pokuta tak se jedná o SPAM!

Vše jsem si ověřil přímo u výkonného ředitele asociace: PhDr. Marka Hermana, který mi potvrdil, že se opravdu jedná o zneužití e-mailu asociace APKURS, z něhož někdo rozesílal podvodné zprávy.

Jinak mi právě volala reportérka Tereza Šnoblová z Novy jestli se mnou může natočit rozhovor o podvodném e-mailu. Bohužel z pracovních důvodů nemůžu :( Proto mě redaktorka poprosila o pomoc! Jestli je tu někdo z Prahy kdo by byl ochoten udělat krátkou reportáž tak prosím Terezu kontaktujte na čísle: 601 384 789.

PS: Nemusíte se bát, protože vám můžou zakrýt obličej a změnit hlas pokud budete chtít :)
Obrázek Obrázek
-----------------------------------------------
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

bojller

Uživatelský avatar

Příspěvky: 454

Registrován: sob 30. črc 2011 1:37:49

Příspěvek úte 04. pro 2012 21:23:33

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

zavolej ji, a rekni ji, ze nemuzu. dik. ;)
Prodavam tipy,kdo ma zajem,piste na vyhodprachyoknem@gmail.com
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek úte 04. pro 2012 21:25:45

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

bojller píše:zavolej ji, a rekni ji, ze nemuzu. dik. ;)


=)) =))
<<

Djoker777

Příspěvky: 58

Registrován: ned 06. kvě 2012 10:42:12

Příspěvek stř 05. pro 2012 9:38:08

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

Taky mi to přišlo. Docela drsnej pokus o vyschízování sázkařů bet365.
<<

merobijec

Příspěvky: 15

Registrován: sob 25. úno 2012 18:02:58

Příspěvek pát 14. pro 2012 21:13:34

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

Tak před rokem tu byla podobná aféra a myslím, že tenkráte někdo uváděl, že je to skutečně podloženo zákony ČR. :)
<<

kosacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 86

Registrován: pon 24. zář 2012 18:42:59

Příspěvek sob 15. pro 2012 10:28:13

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

Taky jsem si říkal že je to nějaká blbost ae raději sem u betu přestal rychle sázet protože kdyby to byla pravda takk by to nebyly hezký vánoce ;)
<<

Djoker777

Příspěvky: 58

Registrován: ned 06. kvě 2012 10:42:12

Příspěvek sob 15. pro 2012 11:20:15

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

Kdyby to byla pravda, tak by se to týkalo všech zahraničních sázkovek a byl by kolem toho trošku rozruch ne, tak co blbnete...
<<

Yeena

Příspěvky: 127

Registrován: stř 17. říj 2012 12:24:16

Příspěvek sob 15. pro 2012 12:50:05

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

...presne tak -8)
Obrázek
....nikdy neříkej nikdy, vždy se najde nějakej blbec, co to dokáže ;)
<<

weynCZe

Příspěvky: 1

Registrován: pon 30. zář 2013 13:04:04

Příspěvek pon 30. zář 2013 13:07:11

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

Zdravím.
došel mi dopis od APKURS, že porušuji loteriíní zákon o regulaci reklamy, protože mám na jednom webu článek o online pokeru a kde říkám, že PokerStars je největší online herna na světě a mám tam odkaz. Nevím proč Nova teda může mít reklamy v televizi a já nemůžu nic o PS napsat.

Chápu, že se to těm trolům nelíbí, stačí se podívat, kdo založil tuto organizaci, tak chtějí aby nikdo v ČR nepropagoval nic jiného, než čtyři české sázkovky.
Věřím, že to chodí i mnoho jiným webům, které mají na stránkách nějaké propagační materiály například sázkových kanceláří, ale také je pořád mnoho těchto webů, co to normálně mají dál. Předpokládá, že třeba mají webhosting v zahraničí a píšou pouze česky, ale i takový zákon mi přijde celkem směšný, protože je to buzerace lidí a je jasné, že nemohou nařídit těmto firmám, aby u nás nepůsobili, protože oni se řídí zákony EU a volné možností podnikání na internetu.

Máte někdo stejné zkušenosti s touto organizací ? A jak jste to případně řešily ? Nehodlám ani náhodou říct dobrá slova o Sinotu, který přišel také s pokeru a všichni se jim úplně vysmály, jak je strašný, tak místo aby se zlepšili, tak se snaží ničit konkurenci.
Asi jako když soused má hezčí ovci než já, tak místo abych svoji lépe krmil, tak mu budu přát, aby mu chcípla...

Díky za pomoc a zkušenosti.
<<

Djoker777

Příspěvky: 58

Registrován: ned 06. kvě 2012 10:42:12

Příspěvek pon 30. zář 2013 14:32:02

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

Synot se snaží ničit konkurenci? A čím, prosím tě? Tím, že je den ode dne tragičtější ne... :ymapplause:
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek úte 01. říj 2013 4:49:43

Re: Podvodný e-mail od asociace APKURS

weynCZe píše:Zdravím.
došel mi dopis od APKURS, že porušuji loteriíní zákon o regulaci reklamy, protože mám na jednom webu článek o online pokeru a kde říkám, že PokerStars je největší online herna na světě a mám tam odkaz. Nevím proč Nova teda může mít reklamy v televizi a já nemůžu nic o PS napsat.

Chápu, že se to těm trolům nelíbí, stačí se podívat, kdo založil tuto organizaci, tak chtějí aby nikdo v ČR nepropagoval nic jiného, než čtyři české sázkovky.
Věřím, že to chodí i mnoho jiným webům, které mají na stránkách nějaké propagační materiály například sázkových kanceláří, ale také je pořád mnoho těchto webů, co to normálně mají dál. Předpokládá, že třeba mají webhosting v zahraničí a píšou pouze česky, ale i takový zákon mi přijde celkem směšný, protože je to buzerace lidí a je jasné, že nemohou nařídit těmto firmám, aby u nás nepůsobili, protože oni se řídí zákony EU a volné možností podnikání na internetu.

Máte někdo stejné zkušenosti s touto organizací ? A jak jste to případně řešily ? Nehodlám ani náhodou říct dobrá slova o Sinotu, který přišel také s pokeru a všichni se jim úplně vysmály, jak je strašný, tak místo aby se zlepšili, tak se snaží ničit konkurenci.
Asi jako když soused má hezčí ovci než já, tak místo abych svoji lépe krmil, tak mu budu přát, aby mu chcípla...

Díky za pomoc a zkušenosti.


Je to tak, v ČR nesmíš propagovat zahraniční SK, proto tady Petr musel měnit sponzory, jelikož tu kdysi měl zahraniční. Tuším, že to nakonec vyřešil tak, že toto fórum vlastní někdo z jiné země a Petr se o něj stará.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.183s | 36 Queries | GZIP : Off Livescore