Minnesota Twins - Baltimore Orioles

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek ned 06. bře 2011 9:53:47

Minnesota Twins - Baltimore Orioles

Obrázek Minnesota Twins - Baltimore Orioles Obrázek

Neděle 6.3. 19:05 SEČ

Pro dnešní analýzu jsem si vybral zápas, ve kterém opět půjdu proti bookmakerům.

Domácí Minnesota je dle bookmakerů jasným favoritem zápasu. Já jsem ale opačného názoru a věřím, že vítězně z tohoto duelu vyjde tým Baltimore Orioles.

Favoritem je domácí celek především kvůli sérii 4 vítězství v řadě, přičemž v tomto ukazateli je na tom tento klub momentálně nejlépe ze všech týmů MLB.

Když se ale podíváme na to, proč drží toto prvenství, tak je celkem jasné, že brát tento ukazatel jako bernou minci není možné. Dvě poslední vítězství nasbíraly Twins proti slaboučké Tampě a to se v jednom případě nejednalo o vítězství ani nikterak přesvědčivé. (5:4)

Naopak Baltimore hraje od začátku přípravy velmi přesvědčivě. Zaváhali pouze jedinkrát a to právě proti dnešnímu soupeři, tedy Minnesotě, kdy zápas skončil 0:2, kterýžto zápas patřil taktéž do série výher Twins a jak samy vidíte, ani tento zápas nebyl nijak přesvědčivý.

Dnes proto jednoznačně věřím Baltimoru a navzdory bookmakerů si ho vsadím v moc pěkném kurzu 2,10 u Obrázek

Tady je k nahlédnutí můj dnešní TIKET

Good luck %%-
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 07. bře 2011 6:48:36

Re: Minnesota Twins - Baltimore Orioles

Stejně jako druhý z mých nedělních tipů na baseball i tento skončil bohužel KO
Baltimore podlehl Minnesotě 3:0

Zpět na Baseball

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.137s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore